Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 8

VIP elitas panikuoja, nes Niurnbergo 2.0 teismai dėl "nusikaltimų žmonijai" tampa realybe

VIP elitas panikuoja, nes Niurnbergo 2.0 teismai

Tarptautiniame baudžiamajame teisme Hagoje rengiamasi nusikaltimų žmoniškumui procesams, teigia vienas TBT informatorius, kuris atskleidė, kad svarbiausi globalistinio establišmento veikėjai bus paaukoti ant visuomenės pasipiktinimo aukuro už savo nusikaltimus elito žlugusioje Kovid plandemijoje.

Pastaruosius trejus metus globalistinis elitas daugumai pavertė pragaru, tačiau mes laikėmės tvirtai, išsaugojome orumą ir vienas po kito demaskavome jų melą. Dabar mūsų skriaudėjai buvo įvaryti į kampą, jie priversti prisipažinti dėl savo sukurpto melo. Ir jie nori, kad mes atleistume ir pamirštume.

Įdomu: PSO planuoja perimti visišką interneto kontrolę ‘žmonijos labui’

Bet taip neatsitiks. Tikrai taip nebus. Žmonės prabudo. O kadangi jie pabudo ir suprato, kad pastarųjų trejų metų košmarą sąmoningai sukūrė globalistinis elitas, žmonės kyla ir reikalauja teisingumo.

Dėl to elitas suprato, kad, norėdamas nuraminti mases, jis turi keletą savo žmonių palikti už grotų. Ir nors bus malonu pamatyti, kad pagrindiniai Kovid plandemo veikėjai bus teisiami dėl kaltinimų nusikaltimais žmoniškumui, verta nepamiršti, kad čia jau esame buvę, kai Niurnberge buvo teisiami Trečiojo reicho nacių vadovai.

Iš viso už nusikaltimus žmoniškumui ir karo nusikaltimus buvo teisiami 199 kaltinamieji, 161 iš jų buvo pripažintas kaltu, o 37 nuteisti mirties bausme. Tačiau šių svarbiausių Trečiojo reicho veikėjų mirtis nereiškė nacizmo pabaigos. Tai buvo tik gudrybė elitui išlaikyti kontrolę. Galiausiai naciai tiesiog persikrikštijo ir bandė dar kartą prisidengę nauja kauke.

Nacių mokslininkai ir gydytojai buvo išvežti į Jungtines Valstijas, o Europą užvaldė globalistinės organizacijos, kuriose dalyvavo nacių vadovų vaikai ir anūkai. Švabas, Sorosas ir ES Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen - tai tik keli globalistų lyderių, tiesiogiai susijusių su nacių vadovybe, kuri neva buvo išnaikinta Niurnberge, pavyzdžiai. Ir šie globalistų lyderiai tęsia savo veiklą prisidengę nauja kauke.

Atsižvelgdami į Niurnbergo nesėkmes, turime pasimokyti iš istorijos ir užtikrinti, kad šį kartą tikrieji nusikaltėliai būtų patraukti atsakomybėn už nusikaltimus žmonijai. Įrodymų, leidžiančių juos nuteisti, jau yra. Nuo tada, kai jie tapo pakankamai įžūlūs, kad manytų galintys atimti iš mūsų laisves ir pavergti visą žmoniją, mes metodiškai kūrėme bylą prieš savo skriaudėjus, kaupėme jų paslydimų ir prisipažinimų bylas.

Yra daugybė įrodymų, kad pagrindiniai veikėjai visą laiką puikiai žinojo, ką daro. Tarp jų - Bilas Geitsas, Antonijus Faučis (Anthony Fauci), Klausas Švabas (Klaus Schwab) ir didžiųjų farmacijos kompanijų vadovai, įskaitant "Moderna" vadovą Stefaną Bancelį (Stephane Bancel) ir "Pfizer" vadovą Albertą Burlą (Albert Bourla). Šiems veikėjams Niurnberge 2.0 nebus jokių gynybos priemonių: "Aš tik vykdžiau įsakymus".

Įdomu: WEF pareigūnas pripažįsta, kad ‘15 minučių miestai’ įkalins žmoniją ‘amžiname uždarume’

Taip pat yra daugybė įrodymų, kad kiekvienos Pasaulio ekonomikos forumo infiltruotos šalies politikai puikiai žinojo, kas vyksta. Įrodymų vis daugėja. Šią savaitę Jungtinėje Karalystėje žurnalistė Isabel Oakeshott laikraščiui "Telegraph" perdavė daugiau nei 100 000 nutekintų "Whatsapp" žinučių, atskleidžiančių, kad vyresnieji vyriausybės ministrai aptarinėjo, kada "dislokuoti" kitą variantą, kad "išgąsdintų" visuomenę.

Sveikatos apsaugos ministro Matto Hankoko privačios žinutės atskleidžia, kad Didžiosios Britanijos vyriausybė "dislokavo naująjį variantą", kad įbaugintų žmones ir priverstų juos pasiskiepyti. Pasakykite man, kuo tai skiriasi nuo teroristų elgesio?

Štai Mattas Henkokas, praėjus kelioms dienoms po šių žinučių išsiuntimo, pasirodo tiesioginiame televizijos eteryje ir meluoja tautai pačiu įžūliausiu, psichopatiškiausiu įmanomu būdu. 

Mattas Henkokas taip pat sakė, kad Bilas Geitsas (Bill Gates) "yra man skolingas", atsižvelgdamas į tai, "kiek daug žmonių gauna jo mikroschemas".

VIP elitas panikuoja, nes Niurnbergo 2.0 teismai

Žinoma, didžioji žiniasklaida šiuo atveju įjungė visą žalos kontrolės režimą, bandydama paaiškinti, kad Hancockas "juokavo".

Mūsų mulkintojai ir kankintojai nori, kad visa tai ir dar daugiau pamirštume. Tačiau milijonai žmonių nenori, jau nekalbant apie negalėjimą, to padaryti. Tačiau taip neatsitiks. Mes žinome jų žaidimą. Ir esame geriau nei bet kada anksčiau pasirengę pareikalauti, kad jie atsakytų už savo nusikaltimus.

Skanu: "Ir vėl kvepia namai, o tešla net neišminkyta": šokoladu įdarytas pyragas (negali būti paprasčiau)

Nesuklyskite, žmonės prabudo. Bideno vyriausybė sumokėjo įtakingiems asmenims, kad šie, vykdydami elito vykdomą smegenų plovimo kampaniją, Kovido metais reklamuotų vakciną, tačiau šis melas neatlaikė laiko išbandymo. Russellas Brandas šią savaitę pasirodė Džo Rogano (Joe Rogan) podkaste ir jie kartu pateikė milijonams žmonių raudonąją piliulę apie Bilo Geitso (Bill Gates) blogį, įskaitant tiesos bombas apie jo darbą Afrikoje.

Tačiau Roganas ir Brandas dar nebaigė kalbėti apie Gatesą. Nepamirškite, kad šį turinį žiūri milijonai ir milijonai žmonių. Gateso blogi darbai lėtai, bet užtikrintai atskleidžiami visam pasauliui.

Gatesas yra tik vienas iš šio žaidimo žaidėjų. Nepamirškite ir didžiųjų farmacijos bendrovių kartelio vadovų.

Bendrovės "Moderna" generalinis direktorius Stefanas Bancelis (Stéphane Bancel) buvo pagautas prisipažįstantis savo draugams Pasaulio ekonomikos forume, kad jo bendrovė 2019 m. - prieš prasidedant pandemijai - pagamino 100 000 vakcinos "Covid-19" dozių.

Atskleidžiančioje Pasaulio ekonomikos forumo filmuotoje medžiagoje Bancel taip pat prasitarė, kad iš anksto žinojo apie mažą dalyką, vadinamą "Covid" pandemija. Nesuklyskite, tai įrodymas iš arklio lūpų, kad Moderna ir Didžiosios farmacijos kartelis prisidėjo prie pandemijos planavimo, kad galėtų prastumti pasaulinio elito depopuliacijos vaistą masėms.

Galbūt prisimenate, kad daktaras Uguras Sahinas (Ugur Sahin), biotechnologijų bendrovės BioNTech, kuri bendradarbiavo su Pfizer kuriant Covid vakciną, generalinis direktorius, prieš kamerą prisipažino, kad jis nebuvo paskiepytas Covid vakcina.

Didžiosios farmacijos pasaulyje ne viskas gerai. Šią savaitę savo bute rastas uždusintas aukščiausio lygio mokslininkas, atsakingas už pirmosios pasaulyje registruotos kombinuotos vektorinės vakcinos nuo Covid-19 sukūrimą 2020 m. Žmonės toliau prabudo ir reikalauja tiesos, ar elitas jį laikė prievole?

Žmonės, kurie nukentėjo labiausiai, kurių gyvenimus nepataisomai sugriovė plandemija, niekada ir niekur nepamirš. Ir dar mažiau tikėtina, kad jie atleis.

Sveika: Šios natūralios medžiagos NEUTRALIZUOJA kovidų vakcinos spyglių baltymus

Žinoma, labiausiai nukentėjo pažeidžiamiausi visuomenės nariai. Mūsų pagyvenę žmonės ir mūsų vaikai.

Tarsi Obamos ir Bilo Geitso sukurtų Bendrųjų pagrindų (Common Core) nebūtų pakankamai blogai mūsų vaikams, dėl piktavalių įvestų Kovido apribojimų mokinių testų rezultatai istoriškai smuko, ypač pagrindinių dalykų, ir dar labiau tų mokinių, kurie iš pradžių buvo nepalankioje padėtyje.

Niekada nepamiršime, kiek kančių elitas - ir tie, kurie vykdė jo nurodymus - privertė patirti mūsų pagyvenusius žmones globos namuose ir ligoninėse. Apleisti, įkalinti, netekę galimybės matytis su artimaisiais, manydami, kad buvo palikti, daugelis negavo reikiamo gydymo, be reikalo ir pavojingai suleista nuodinga eksperimentinė injekcija, daugelis eutanazuoti morfinu ir midazolamu (kai kuriose JAV valstijose jie naudojami mirties bausmės atlikimui nusikaltėliams), ir visa tai prisidengiant ligos, kurios egzistavimas niekada nebuvo įrodytas, prevencija.

Tūkstančiai žmonių buvo beširdiškai nužudyti pagal gyvenimo pabaigos "priežiūros" programas, o jų mirtis ligoninės, pasiryžusios gauti kuo didesnį pelną, nurašydavo kaip "Kovido" mirtis.

Įdomu: WEF nurodo pasaulio vyriausybėms pradėti ‘griežtai normuoti mėsą ir degalus’

Ir mirtys tęsiasi iki šiol. Perteklinės mirtys visuose skiepijamos visuomenės sluoksniuose, įskaitant jaunus, sveikus ir sportiškus žmones, nes elitiniai sportininkai pačiame jėgų žydėjime ir toliau krenta kaip musės nuo infarktų ir insultų, o jų skaičius yra toks, kokio dar niekada istorijoje nesame matę. Tai genocidas, nusikaltimas žmonijai, ir elitas turi būti patrauktas atsakomybėn.

Žiūrėkite:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau