Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Birželio » 20

Rusija išgelbėjo šimtus adrenochromo aukų, skirtus Vašingtonui

Pastaba: straipsnio autoriaus išsakytos kai kurios mintys, gali nesutapti su paranormal.lt nuomone.

Rusija išgelbėjo šimtus adrenochromo aukų, skirtus Vašingtonui

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pažadėjo išardyti adrenochromo tiekimo grandinę, kai pasirodė žinia, kad Rusijos pajėgos iš "adrenochromo fermos" netoli Šostkos (Ukraina) išlaisvino 50 įkalintų, išsekusių vaikų.

Rusijos specialiosios pajėgos taip pat sulaikė šaldytuvo priekabą, gabenusią rafinuotą adrenochromą iš Ukrainos į Varšuvą (Lenkija), kur, jų manymu, siunta buvo skirta laukiantiems lėktuvams, skrendantiems į Vakarų Europą ir Jungtines Valstijas.

Pasak pranešimų, vaikų pagrobėjai taip dažnai iš jų trapių jaunų kūnų išsiurbdavo kraują ir antinksčių skystį, kad jų išgyvenimas priklausė nuo to, ar jie bus maitinami į veną ir laikomi mediciniškai sukeltos komos būsenoje.

Tai labai svarbus Rusijos pajėgų atradimas, kuris gali pakeisti istorijos eigą, nes V. Putinas pasiryžęs pasinaudoti gautais įkalčiais, kad sunaikintų pasaulinę adrenochromo tiekimo grandinę ir nubaustų nusikaltimus prieš vaikus vykdžiusius asmenis.

Po šio atradimo V. Putino įsakymu FSB pradėjo pasaulinę iniciatyvą susekti ir sunaikinti adrenochromo gamintojus, pardavėjus, pirkėjus, tarpininkus ir visus, susijusius su farmacinio kokteilio, kurį V. Putinas pavadino "velnio darbu", gamyba ir eksportu.

Pasak FSB atstovo spaudai, Rusijos prezidentas sudarė "adrenochromo darbo grupę" iš specialiųjų agentų ir parinktų specialiųjų "specnazo" darbuotojų, kad būtų sprendžiama didėjanti krizė.

Kaip aiškina V. Putinas, Vakarų elitas jau šimtmečius savo pilvus kimša žmonių mėsa. Neapsakomi nusikaltimai prieš vaikus suvienijo vampyriškąjį elitą į slaptą sąmokslą, kurio veiksmai už uždarų durų sugriovė daugybės nekaltų žmonių gyvenimus.

Kremliaus duomenimis, prezidento Zelenskio režimas Kijeve kasmet uždirbdavo šimtus milijonų dolerių augindamas vaikus žeminančiomis gamyklinių fermų sąlygomis ir parduodamas juos tarptautinėje rinkoje - be jokių klausimų - didžiausią kainą siūlančiam pirkėjui.

Rusijos kariai Ukrainoje aptiko daugybę bjaurių radinių, kai 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikų fermose.

Pasak Ukrainos gyventojų, šie vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip išmestos atliekos", o jų organai paimami ir parduodami Europos ir Izraelio transplantacijos centrams.

Vera Vayiman, informatorė, dirbusi Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje, pasidalijo liudijimu apie tai, ką matė Ukrainoje.

Pasak Vayiman, vaikai iš šalies išvežami sunkvežimiais, kuriems taikomas grūdų eksporto kodas.

Ar tikrai nenuostabu, kad V. Zelenskis paskyrė dvasios kepimo satanistę raganą Mariną Abramovič, garsėjančią ryšiais tarp pasaulinio elito, dirbti su Ukrainos vaikais?

Putino pajėgos pastaruosius 12 mėnesių dėliojo dėlionės gabalėlius ir dabar yra įsitikinusios, kad gali sutriuškinti pasaulinį tinklą.

Nenuostabu, kad desperatiškas elitas dabar ėmėsi propagandos. Pasaulio žmonėms sukilus prieš pasaulinio elito blogį, jie vis labiau desperatiškai siekia užsitikrinti, kad išliks valdžioje.

Britų karališkoji šeima nuo seno garsėja savo pomėgiu rengti prabangius pokylius ir mėgautis turtingais receptais. Tačiau mažiau žinoma, kad Didžiosios Britanijos karališkoji šeima taip pat mėgo žmonių mėsą.

Net ir tada, kai aristokratija smerkė barbariškus Naujojo pasaulio kanibalus, jie tepdavo, gerdavo arba dėvėdavo Egipto mumijos miltelius, žmogaus riebalus, mėsą, kaulus, kraują, smegenis ir odą.

Pasak didžiosios žiniasklaidos, šie okultiniai ritualai baigėsi prieš šimtus metų.

Tačiau Putinas supranta, o didžioji žiniasklaida akivaizdžiai nesupranta, kad niekas nepasikeitė ir okultinis elitas vis dar atlieka tuos pačius ištvirkusius ritualus ir vykdo tuos pačius nusikaltimus prieš vaikus.

Pasak aukų, elitas vis dar užsiima vaikų seksu ir žmonių aukojimu.

Ar tikrai taip sunku tuo patikėti? Juk princas Čarlzas buvo geriausias draugas su garsiausiu Didžiosios Britanijos įžymybe pedofilu seru Džimiu Savilu (Jimmy Savile).

Kalbant apie jo brolį princą Andrew, jis buvo geriausias draugas su nuteistu vaikų sekso prekeiviu Džefriu Epšteinu (Jeffrey Epstein).

Tačiau ne tik Didžiojoje Britanijoje ir JAV visais įmanomais būdais išnaudojami vaikai.

Ši grupuotė yra pasaulinis klubas, besidriekiantis nuo Kanados iki Australijos ir visų didžiųjų sostinių.

Žmogus, glaudžiai susijęs su politiniu ir pramogų pramonės elitu, Prancūzijos televizijoje numetė keletą tiesos bombų, įvardydamas ir sugėdindamas daugybę įžymybių, įskaitant prezidentą Emmanuelį Macroną ir jo žmoną Brigitte, kuri gali būti arba nebūti transseksualė, už tai, kad jie vartojo adrenochromą kaip dalį ištvirkusių okultinių ritualų, siekdami pasigerti ir išlikti jauni.

Štai tą akimirką, kai žvaigždžių narkotikų prekeivis Gérard'as Fauré pamini adrenochromą, sukeldamas kitų įžymybių diskusijos dalyvių šoką ir pasipiktinimą.

Kai Fauré paminėjo Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono ir jo 70-metės žmonos Brigitte pavardes, interviu buvo netikėtai nutrauktas. Galima tik spėlioti, ką jis ketino atskleisti.

Ne tik Prancūzijoje drąsūs insaideriai pradeda prabilti ir nušviesti ištvirkusias okultinio elito paslaptis.

Holivudo aktorius Džimas Kaviezelis (Jim Caviezel), atlikęs Jėzaus vaidmenį Melo Gibsono (Mel Gibson) epiniame filme "Kristaus kančia" (Passion of the Christ), taip pat prisipažino, kad Holivudo elitas grobia vaikus ir jais prekiauja.

Lapkričio mėnesį Kaviezelis pasirodė Klio Klarko konferencijoje "Sveikata ir laisvė" (Clay Clark's Health and Freedom Conference) netoli Talsos, Oklahomoje, ir kalbėjo apie prekybą vaikais Holivude, atskleisdamas, kad pramogų industrijos elitas "prievartauja ir žudo" vaikus dėl adrenochromo.

Pasak Kaviezelio, Holivudo elitas yra priklausomas nuo adrenochromo ir "gyvai išdarinėja vaikus", kad gautų narkotikų, kurie išsiskiria kaip cheminė medžiaga išgąsdintų vaikų organizme.

Džimas Kaviezalis ne vienintelis, kuris kreipiasi į teismą ir demaskuoja elitą.

Melas Gibsonas, režisavęs Kaviezalą filme "Kristaus kančia" (The Passion of the Christ), taip pat pasmerkė Holivudą kaip "parazitų", kurie "minta vaikų krauju", buveinę.

Jei norite gyventi pasaulyje, kuris būtų saugus mūsų vaikams, laikas pasirinkti pusę ir pareikšti savo poziciją.

Ar esate Holivudo pramogų sistemos, kuri gadina ir išnaudoja vaikus, ir didžiosios žiniasklaidos, kuri dangsto prievartautojų, užimančių valdžios postus, nusikaltimus, pusėje?

O gal esate drąsių šiame vaizdo įraše matomų tiesos sakytojų, pasiryžusių padaryti pasaulį saugų mūsų vaikams, pusėje?

Žiūrėkite:

Straipsnis išverstas iš planet-today.com

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.06.2019 laikas 18:32 Receptai Naminiai florentinai

Pasigaminkime naminius florentinus namuose. Nežinote, kaip? Naminių florentinų receptas.

Skaityti daugiau

05.09.2018 laikas 13:58 Receptai Liaudiški patarimai odos alergijos gydymui

Odos alergija liaudies medicinoje, Odos alergija, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo odos alergijos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

22.08.2018 laikas 09:24 Receptai Vaistažolės nuo vyriškų negalavimų
Vyriški negalavimai liaudies medicinoje, Vaistažolės nuo vyriškų negalavimų, receptai nuo vyrišku negalavimu, vyriškos ligos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gy...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau