Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Karo Paslaptys » 2022 » Lapkričio » 6

Ukrainos įmonė prašo Turkijos dronų gamintojo rasti sprendimą, kaip išsklaidyti aerozolio turinį didelėse teritorijose

Atrodo, kad viena Ukrainos bendrovė teiravosi, ar Turkijoje pagamintas dronas gali būti modifikuotas arba pagamintas taip, kad galėtų išsklaidyti aerozolį didelėje teritorijoje, o tai gali tapti nauju mirtinu posūkiu kare prieš Rusiją.

Tinklalapio BulgarianMilitary.com korespondentė Dilyana Gaitandjieva tviteryje parašė, kad lėktuvų variklius gaminanti Ukrainos bendrovė "Motor-Sich" pasiteiravo Turkijos dronų gamintojo "Bayraktar Akinci" apie aerozolio pritaikymą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus JD Heyes nuomonę

nusikaltimai, dronai, aerozoliai, biologiniai ginklai

Ji savo tviteryje taip pat pažymėjo, kad Rusijos kariškiai atkreipė dėmesį, jog "Bayraktar" buvo planuojama pritaikyti nuodingų medžiagų purškimui virš priešo teritorijos".

Toliau buvo rašoma pranešime:

Žurnalistė paskelbė dviejų puslapių dokumentą su Ukrainos gamintojo klausimais - kairėje ir dešinėje pusėje. Dešinėje pusėje - Turkijos gamintojo atsakymai anglų kalba. Dokumentą pasirašė Mustafa Kosheoglu - Turkijos gamintojo Bayraktar Akinci Baykar koordinatorius ir generalinio direktoriaus pavaduotojas.

Ukraina taip pat klausia, ar Bayraktar Akinci "gali skristi 300 km atstumu?". Kaip matyti iš dokumentų, Turkijos gamintojas į abu klausimus atsakė neigiamai. Šiuos klausimus uždavė ukrainiečių bendrovės "Motor-Sich" vyresnysis sutarties inžinierius Viačeslavas Šuklinas (Vyacheslav Shuklin).

nusikaltimai, dronai, aerozoliai, biologiniai ginklai

nusikaltimai, dronai, aerozoliai, biologiniai ginklai

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) vasario 24 d. įsakė savo kariuomenei įsiveržti į kaimyninę Ukrainą, neabejotinai manydamas, kad turėdamas daugiau kaip 150 000 karių pasieks greitą pergalę. Tačiau jo pajėgos užstrigo dėl stipresnio nei tikėtasi Ukrainos pajėgų pasipriešinimo. Maža to, Ukrainai pradėjus gauti ginklų iš NATO šalių, pirmiausia iš JAV, Ukrainos kariuomenei pavyko įveikti rusus, todėl V. Putinas įsakė pašaukti dar 300 000 karių.

Tačiau kalbant apie Ukrainos tyrimą dėl Turkijos bepiločių lėktuvų, dar praėjusį mėnesį abiejose konflikto pusėse kilo nuogąstavimų, kad kita konflikto pusė panaudos netikrą masinių aukų įvykį, kad galėtų apkaltinti kitą pusę.

The Hill pranešime Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis (Volodymyr Zelenskyy) apkaltino Rusiją planuojant sunaikinti didelę užtvanką ir hidroelektrinę, kuri šiuo metu yra Maskvos pajėgų kontroliuojamoje šalies dalyje.

"Kalbėdamas Europos Vadovų Tarybos susitikime V. Zelenskis sakė, kad jo šalis turi įrodymų, jog Rusija Kachovkos hidroelektrinėje padėjo minas ir gali ruoštis ją susprogdinti, įspėdamas, kad toks išpuolis gali užtvindyti svarbų Chersono miestą ir sukelti aušinimo problemų didžiausioje Europos atominėje elektrinėje", - teigiama pranešime, nors neaišku, kokie tai "įrodymai" ir kaip jie buvo gauti (Jums gali patikti: Rusija pranešė, kad į didelę užtvanką atsitrenkė JAV tiekiamos HIMARS raketos).

Vis dėlto Ukrainos prezidentas pažymėjo, kad jei tokia ataka iš tikrųjų bus įvykdyta, tai bus katastrofa regione gyvenantiems Ukrainos civiliams.

Apie tai rašėme:

"Šios hidroelektrinės užtvanka talpina apie 18 mln. kubinių metrų vandens", - sakė jis. "Jei rusų teroristai susprogdins šią užtvanką, daugiau kaip 80 gyvenviečių, įskaitant Chersoną, atsidurs greito užtvindymo zonoje. Gali nukentėti šimtai, šimtai tūkstančių žmonių".

V. Zelenskis taip pat pažymėjo, kad Rusijos kariai jau iškeldino užtvankos darbininkus ir nuo to laiko perėmė visišką objekto kontrolę.

"Jie visiškai kontroliuoja stotį", - pridūrė Zelenskis. "Būtina veikti nedelsiant, kad Rusija neturėtų galimybės įgyvendinti šią katastrofą".

Kituose pranešimuose daugiausia dėmesio buvo skiriama branduolinei melagingai vėliavai.

"Ukraina Mykolajive turi užtaisytą branduolinę bombą, kurią susprogdins ir dėl to apkaltins Rusiją, kad JAV turėtų pretekstą tiesiogiai įsitraukti į karą ir paleisti raketas į Rusiją", - pažymėjo BBC "Rusijos stebėtojas" Francis Scarras.

Nesvarbu, ar tai būtų Rusijos sukeltas branduolinis incidentas, ar masinė žūtis dėl Ukrainos išpurkšto cheminio toksino, dėl tokio didelio aukų skaičiaus incidento daug labiau tikėtinas kitų šalių įsitraukimas į konfliktą.

Apie tai rašėme:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau