Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Sausio » 15

Oprai gresia gyvenimas už grotų dėl kaltinimų s#ksualine prekyba vaikais

Oprai gresia gyvenimas už grotų dėl kaltinimų s#ksualine prekyba vaika

Oprah Winfrey reputacija nukentėjo dėl jos artimos draugystės su daugeliu garsių prievartautojų ir pedofilų, tačiau, pasak tyrėjų, kurie atskleidė, kad milijardierė žiniasklaidos magnatė netrukus bus įmesta į autobusą ir patraukta baudžiamojon atsakomybėn dėl kaltinimų prekyba vaikais, ji gali prarasti dar daugiau, rašo planet-today.com (su nuorodomis)

Opra nėra vienintelė VIP pasaulio elito narė, kuriai pateikti kaltinimai. Visa eilė žinomų vardų, įskaitant Billą Gatesą, pagrindinius žiniasklaidos veikėjus, JAV Atstovų Rūmų ir Senato narius, šiuo metu lieja prakaitą, nes prie jų artėja sienos.

Ar pirmasis Amerikos afroamerikietis milijardierius iš tikrųjų yra produktyviausias pasaulyje suteneris?

Tyrėjų teigimu, Oprah Winfrey dešimtmečius slapstėsi visiems matomoje vietoje, rengė sąmokslus su garsiausiais pasaulio pedofilais ir s#kso prekeiviais bei naudojosi visomis progomis įteisinti vaikų s#ksualinį išnaudojimą viešuose forumuose.

Pasak pagrindinės žiniasklaidos, Opros ryšių su pedofilais sąrašas tėra nelaimingas sutapimas. Jis panašus į platų sąrašą Klintonų bendražygių, kurie atsidūrė mirę keistomis aplinkybėmis, dažnai nusižudydami, pasidarę dvi skyles po kulka pakaušyje. Vienas sutapimas po kito. Dešimtmečius ir dešimtmečius.

Po to, kai liepos mėnesį Opros artimas draugas Džeris Harisas (Jerry Harris) buvo nuteistas kalėti 12 metų už s#ksualinius nusikaltimus prieš vaikus, žiniasklaida tikrino faktus visiems, išdrįsusiems pabrėžti, kad jis buvo Opros protežė. Tai buvo informacija, kurios jie nenorėjo paviešinti.

Tačiau iš tikrųjų Harisas buvo Opros Netflix laidos "Cheer" žvaigždė ir ji asmeniškai jį ruošė šiam vaidmeniui. Paskui, kaip ir daugelis kitų jos draugų, Harrisas buvo demaskuotas kaip vaikų prievartautojas, kai buvo pagautas naudojantis savo padėtimi, kad viliotų nepilnamečius vaikus.

Tačiau Džeris Harisas (Jerry Harris) yra tik ledkalnio viršūnė, kalbant apie Oprą ir jos ryšius su pedofilais.

Galbūt esate girdėję apie João de Deus, arba Joną iš Dievo, kuris likusį gyvenimą praleis už grotų po to, kai buvo pripažintas kaltu dėl daugybės pasibjaurėtinų kaltinimų pedofilija, prekyba žmonėmis ir išžaginimu.

2012 m. Opra savo pokalbių laidoje pristatė Žoaną de Deusą, nuvykusį į Braziliją, kad paimtų iš jo interviu. Pasak Opros, vyras, kuris vėliau buvo pripažintas kaltu dėl pačių šlykščiausių nusikaltimų, buvo "įkvepianti" asmenybė.

Štai taip, net Opros dvasinis patarėjas buvo nuteistas kalėti dėl šlykščių kaltinimų s#ksu.

Kažkodėl Opra nepasakė savo auditorijai, kad Jonas iš Dievo tiesiogine to žodžio prasme augino kūdikius vergaudamas labai jaunų mergaičių s#kso vergijai ir pardavinėjo kūdikius visame pasaulyje už didžiausią kainą.

Tai nėra sąmokslo teorija. Tai sąmokslo faktas. Jaunos mergaitės buvo laikomos nelaisvėje atokiuose ūkiuose, kur Opros įkvėpėjas jas apvaisindavo ir po dešimties metų nuo gimdymo nužudydavo. Vėliau šie kūdikiai buvo parduodami elitiniams VIP asmenims visame pasaulyje.

Tai buvo didžiulė pasaulinė prekybos vaikais operacija, kurioje dalyvavo elitiniai VIP asmenys ir kurią didžioji žiniasklaida sistemingai slėpė po kilimu.

Kodėl jie apjuosė tokią blogio figūrą? Todėl, kad pagrindinę žiniasklaidą perka ir už ją moka pasaulio elitas, kuris iš esmės ją papirko, kad ji nutylėtų apie skeletus savo spintose.

Jonas iš Dievo (John of God) yra susijęs su Billu Klintonu (Bill Clinton), Naomi Kempbel (Naomi Campbell) ir Marina Abramovič (Marina Abramovič), kuri 2016 m. jo komplekse Brazilijoje filmavo dokumentinį filmą. Turėdama tokių draugų, didžioji žiniasklaida visada ketino suteikti jam laisvą leidimą.

Tačiau istorija tampa dar tamsesnė. Moteris, kuri iš pradžių papūtė švilpuką ir atskleidė prekybos vaikais operaciją, Sabrina Bittencourt, buvo rasta negyva praėjus kelioms dienoms po to, kai Jonas iš Dievo (John of God)  buvo suimtas.

Valdžios institucijos greitai nusprendė, kad tai buvo savižudybė. Tačiau jos sūnus socialinėje žiniasklaidoje buvo cituojamas sakant: "Jie nužudė mano motiną".

Opra tikrai palaiko gerą kompaniją. Ji taip pat vadovauja savo mokyklai jaunoms mergaitėms Afrikoje. 40 milijonų dolerių vertės mokyklą socialiai remtinoms mergaitėms, kurioje 2007 m. kelios mergaitės buvo s#ksualiai išnaudojamos, o tėvams buvo leidžiama matytis su savo vaikais tik kartą per mėnesį.

Tiesos sakytojai, kuriems buvo leista žvilgtelėti už uždangos, jau daugelį metų sako, kad Opra turi "liguistą darbotvarkę".

Rožė Makgovan (Rose McGowan) buvo arčiausiai užuominos apie visą tiesą, kai pasakė, kad Opra "remia ligotą galios struktūrą", ir dar pridėjo hashtagą #lizard.

Oprai gresia gyvenimas už grotų dėl kaltinimų s#ksualine prekyba vaika

Britų dainininkas Sealas, kuris Oprą pažįsta jau kelis dešimtmečius, taip pat peikė Ameriką už tai, kad ji patikėjo veidmainiška pokalbių laidų vedėjos asmenybe. Apibūdindamas Oprą kaip "dešimtmečius buvusią problemos dalimi".

Sealas (Seal) paskelbė dvi nuotraukas - vienoje Opra čiulpia Harviui Veinšteinui ausį, o kitoje Opra siūlo Veinšteinui šviežios mėsos - labai jauną Ritą Orą (Rita Ora).

Oprai gresia gyvenimas už grotų dėl kaltinimų s#ksualine prekyba vaika

Nepamirškite ir britų aktorės Kadian Noble, kuri negailėjo nė žodžio, kai sakė, kad Oprah "suteneriavo mane kaip kurvą" Holivudo serijiniam prievartautojui Harviui Vainšteinui.

Noble tvirtina, kad pirmą kartą susitikusi su Veinšteinu viename renginyje Londone ji buvo sužavėta, nes jis vakarieniavo su modeliu Naomi Campbell, supermodeliu, kurio namas yra Horo akies formos, o Oprah "svyravo jam po ranka".

Vienintelis neįprastas dalykas Kadian Noble aprašytoje naktyje yra tai, kad Oprah užkalbintos moterys buvo vyresnės nei pilnametės.

Kalbama apie aukšto lygio dangstymą: vienas Holivudo pramogų pasaulio teisininkas atskleidė, kad dokumentinį filmą apie Maiklą Džeksoną "Leaving Neverland" finansavo Opra ir Harvis Vainšteinas (Harvey Weinstein).

Pasak teisininko, pasivadinusio Enty vardu, sąmokslas, kuriuo siekiama iš naujo iškelti paneigtus teiginius apie Maiklą Džeksoną (Michael Jackson), yra dalis Holivudo elito grupės gudrybės, kuria siekiama nukreipti dėmesį nuo tikrųjų smurto prieš vaikus kaltininkų.

Žinoma, didžioji žiniasklaida daro viską, ką gali, kad apgintų elitinius grobuonis ir jų pagalbininkus bei prekeivius.

Tai aukšto lygio žmonės, pasaulinis elitas, kuriuos sieja tos pačios paslaptys ir liguista darbotvarkė. Opra yra milijardierių klubo (Billionaire’s Club), arba vadinamojo Gerųjų klubo, narė kartu su Bilu Geitsu, Džordžu Sorosu, Vorenu Bafetu (Warren Buffet) ir Tedu Terneriu (Ted Turner).

Vadinamasis Gerasis klubas (angl. Good Club) susitinka už uždarų durų ir aptaria pasaulio depopuliacijos planus. Vėlgi, tai nėra sąmokslo teorija. Tai sąmokslo faktas.

Anksčiau apie tai pranešdavo didžioji žiniasklaida, kol jos visiškai neperėmė elitas. Dabar jie skelbia melagingus faktus, neigiančius jų egzistavimą.

Tylėjimo pasekmės yra tiesiog nepakeliamos.

Žiūrėkite:

Autoriaus nuomonė...
Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.08.2018 laikas 17:55 Receptai Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti
Sumušimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti, receptai sumušimams gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 20:44 Receptai Purūs kefyriniai paplotėliai
Tokiais puriais paplotėliais dažnai mane lepino močiutė, kepė juos kiekvieną savaitę. Kaip sunku būdavo sulaukti, kol jie nors truputį atauš… Dabar aš gaminu tokius paplotėlius savo artimiesiems, kuo jie neapsakomai džiaugiasi!...

Skaityti daugiau

08.11.2017 laikas 09:10 Receptai Arbatos receptas nuo karščiavimo
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: aviečių lapai, aviečių uogos, raudonėlis, šalpusnio lapai, vanduo.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.06.2024 laikas 08:10 Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis
Magiškos Airijos širdyje, tarp žalių pievų ir miglotų kalvų, stūkso apleista ir paslaptinga Makdermotto pilis. Istorija ir paslaptimis apipintas didingas statinys vilioja keliautojus ir archeologus savo painiais koridoriais ir užmirštais kampais....

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 08:01 Unikalus senovės meistro iš Turpano kojos protezas
Kinijos istorijos gilumoje, nuostabioje vietoje, vadinamoje Turpanu, archeologai atrado kai ką įspūdingo - kapavietę, saugančią praeities paslaptis. 2007 m. šis artefaktas pasauliui atskleidė nuostabią istoriją apie žmogų su kojos protezu, atverdamas...

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 07:13 Sigirija: senovinių griuvėsių didybė pasaulio viršūnėje
Ant keisto 200 metrų aukščio geologinio darinio, tarsi paskendusio danguje, stūkso didingi senovinės šventyklos griuvėsiai, nukreipti į žvaigždes. Ši vieta, vadinama Sigirija, dvelkia senovės civilizacijos paslaptimi ir didybe, traukia tyrinėtojų ir ...

Skaityti daugiau