Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 31

Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą

Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino

Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas niekada anksčiau nematytų dokumentų.

Asmeninius jo kalendorius ir elektroninius laiškus atskleidė dienraštis "Daily Mail". Šimtai puslapių atskleidžia nepaprastą mirusio pedofilo galios ir įtakos tinklą.

Su Epšteinu turėjo susitikti dešimtys įtakingų žmonių, tarp jų Irina Shayk, Chrisas Rockas, Wendi Murdoch, Richardas Bransonas, Peteris Thielis, Davidas Blaine'as, Billas Gatesas, princas Andrew ir daugiau....

2010 m. kovo mėn. pedofilo asmeniniame dienoraštyje matyti, kad jis net susitiko su Sarah Ferguson (, buvusia princo Andrew žmona, Jorko hercogiene, savo dvare Manhetene. Tuo metu jam vis dar buvo skirtas namų areštas už seksą su nepilnametėmis mergaitėmis.

Epsteinas savo padėjėjui pasakė: "Hercogienė bet kada".

"Daily Mail" praneša: Be kita ko, atskleista, kad Epšteinas žinojo asmeninių detalių apie Bilo Geitso ir jo buvusios žmonos Melindos santuoką, o magas Deividas Bleinas (David Blaine) ne kartą vakarieniavo su finansininku.

Šimtuose puslapių dokumentų taip pat minimi prezidentai, ministrai pirmininkai, karališkosios šeimos nariai ir garsūs vardai, anksčiau nesusiję su Epšteinu.

Iš jų matyti, kad E. Epšteinas pasaulio elitą viliojo net ir po to, kai 13 mėnesių kalėjo už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo įvardytas kaip registruotas seksualinis nusikaltėlis.

Jam siekiant reabilituoti savo įvaizdį, su juo turėjo susitikti dešimtys įtakingų žmonių, įskaitant Iriną Shayk, Chrisą Rocką, Wendi Murdoch ir Richardą Bransoną.

Dokumentuose taip pat minimi technologijų milijardierius Peteris Thielis, pirmasis "Facebook" investuotojas Seanas Parkeris, menininkas Jeffas Koonsas, "JP Morgan" vadovas Jamie Dimonas ir muzikos pramonės vadovas Tommy Mottola, kuris anksčiau buvo vedęs Mariah Carey.

Atliekant tyrimą dėl prekybos žmonėmis operacijos, bylas JAV Mergelių salų, kuriose jam priklausė dvi privačios salos, vyriausybei perdavė Epsteino palikimas. Laukdamas teismo pedofilas 2019 m. pasikorė kalėjime.

Kaip ir liūdnai pagarsėjusioje Epšteino kontaktų "Juodojoje knygoje", tvarkaraščiuose yra asmeniniai numeriai ir el. pašto adresai, kurie leido jam pasiekti savo bendrininkus, kada tik jis panorėjęs.

Čia DailyMail.com išsamiai supažindina su įrašais, suskirstydamas juos pagal kiekvieną susijusią figūrą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau