Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2024 » Sausio » 13

Niujorko žydų tuneliuose rasta "siaubinga" vaikų adr#nochromo rinka - žiniasklaidos užtemimas

Niujorko žydų tuneliuose rasta

Apie slaptas tunelių sistemas, kuriose dalyvauja žymūs pasaulinio elito nariai, perspėjame jau daugelį metų. Dabar atsiranda įrodymų, kad po Bruklino Karūnos aukštumomis (Crown Heights) aptikta nelegalių tunelių sistema yra susijusi su Džefriu Epšteinu, Gišelina Maksvel ir Klintonų fondu.

Šios savaitės pradžioje paplito nerimą keliantis vaizdo įrašas iš Niujorko, kuriame matyti, kaip iš tunelio, aptikto po Crown Heights sinagoga, ištraukiamas nedidelis dėmėtas čiužinys, o nuotraukose matyti, kad požeminiame slėptuvėje, be kitų daiktų, buvo vaikų čiužiniai ir maitinimo kėdutės, rašo planet-today.com

Niujorko sinagogoje, kuri yra žydų ortodoksų judėjimo "Chabad-Lubavitch" būstinė, kilo riaušės ir buvo suimta tuzinas vyrų, kai jie bandė sutrukdyti Niujorko policijai ir statybininkų komandai užsandarinti po pastatu iškastą nelegalią tunelių sistemą.

Žiniasklaida pranešė apie tam tikrus istorijos elementus, tačiau patogiai praleido tas dalis, kurios sieja pagrindinius pasaulinio elito narius su ritualiniu vaikų išnaudojimu.

Pagrindinė žiniasklaida pasiryžusi įtikinti, kad tunelių sistema yra visiškai nekalta, o faktų tikrintojai verčia socialinės žiniasklaidos svetaines ištrinti virusines temas, atskleidžiančias slaptus tunelius milijonams žmonių.

Šiems šarlatanams kyla tik viena problema. Žmonės prabunda ir reikalauja sužinoti tiesą.

Kaip tai susiję su tiesa? Chabad-Lubavičiaus (Chabad-Lubavitch) būstinė, kurioje įrengta tunelių sistema su kruvinais mažais čiužinėliais, krauju aptaškytomis knygomis ir vaikiškomis kėdutėmis, yra glaudžiai susijusi su Džefriu Epšteinu (Jeffrey Epstein) ir jo vaikų tvirkintoja Gišelina Maksvel (Ghislaine Maxwell).

Teisingai, sinagoga, po kuria įrengta slaptų tunelių sistema, taip pat, pasirodo, suteikia Džefrio Epšteino vaikų sekso įtėvei ypatingų privilegijų, kol ji yra kalėjime, užtikrindama, kad ji gaus patį geriausią košerinį maistą, kuris kainuoja brangiau, ir įvairių kitų lengvatų.

Anot didžiosios žiniasklaidos, tai tėra beprotiškas sutapimas.

Žiniasklaida taip pat nenori, kad žinotumėte, jog Chabad-Lubavičiaus (Chabad-Lubavitch) būstinė jau dešimtmečius siejama su seksualiniu vaikų išnaudojimu.

Hiršelis Pekkaras (Hirschel Pekkar), vyresnysis narys, sukūręs visame pasaulyje garsiąją Chabado menorą, 1991 m. prisipažino daręs, jo žodžiais tariant, "dalykus, kurių nederėtų daryti" su penkerių metų mergaite.

Tikriausiai dabar tinkamas metas paminėti, kad Chabado-Lubavičiaus sinagoga taip pat yra susijusi su Klintono fondu ("Clinton Foundation") - šios dvi organizacijos jau daugelį metų kartu vykdo vadinamuosius "projektus", apie kuriuos buvo skelbiama abiejų organizacijų interneto svetainėse.

Žinoma, tai, kad Chabad-Lubavičiaus būstinė susijusi su Klintono fondu, kuris pats yra susijęs su nuteistais vaikų vagimis, įskaitant Laurą Silsby, kuri buvo pripažinta kalta dėl prekybos vaikais iš Haičio... Na, didžioji žiniasklaida nori, kad žinotumėte, jog šie faktai taip pat yra ne kas kita, o tik laukinių sutapimų virtinė.

Nepamirškite, kad ir Epsteinas, ir Maxwell yra užfiksavę, kad jie padėjo įkurti Clinton fondą. Ar matote, kaip taškai pradeda jungtis?

2024 m. pradedame matyti, kaip aiškėja tiesa. Tačiau norint suprasti, kas vyksta prieš mūsų akis, svarbu suprasti slaptus ritualus, vykstančius už uždangos. 

Mums reikia jūsų pagalbos išardant 9000 metų senumo pedofilų kultą.

Jungtinėse Amerikos Valstijose veikia Adr#nochromo fermos, kuriose prekiaujama vaikais, neturinčiais gimimo liudijimų ar tarptautinių dokumentų, ir kurie už didžiulius pinigus parduodami VIP elitui.

Šie vaikai neturi oficialių dokumentų, tačiau dėl to, kaip dažnai jie prievartaujami ir išnaudojami, jų "galiojimo laikas" yra 2-4 metai, po kurių jie "nebaudžiamai" nužudomi arba rituališkai nužudomi, priklausomai nuo savininkų pageidavimų.

2016 m. pasklido žinia, kad tamsiajame internete plinta siaubingas snuff filmas, kuriame dalyvauja Hillary Clinton. Teisėsaugos pareigūnai patvirtino, kad juosta tokia šlykšti, jog jie negali ištverti žiūrėdami ilgiau nei kelias sekundes.

Bet netikėkite mano žodžiais. Visa tai teigia Robertas Deividas Stilas (Robert David Steele), JAV jūrų pėstininkų korpuso veteranas ir buvęs CŽV operacijų karininkas, tapęs vienu iš labiausiai istorijoje nusipelniusių demaskuotojų, kai šokiruotai teisminei komisijai atskleidė visą pasaulinę pedofilijos kontrolės sistemą.

Jau seniai teigiama, kad Holivudo žvaigždės ir pramogų industrijos įžymybės turi įstoti į iliuminatus, kad patektų į šios industrijos viršūnę, tačiau tik nedaugelis žmonių, nepriklausančių iliuminatų vidiniam ratui, iš tiesų supranta, ką tai reiškia.

Tai pamažu pradeda keistis, nes įžymybės, patekusios į iliuminatų sistemą, palūžta ir nutekina vidinę informaciją, atskleidžiančią tikrąjį Holivudo ir pramogų industrijos vidinį veikimą.

Holivudo aktorius Ricky Schroder (Rikis Šroderis) yra naujausia įžymybė, atskleidusi pedofilijos ir okultinių ritualų pramogų industrijoje apraiškas ir atskleidęs šiurpą keliančias detales apie nerimą keliančius okultinius ritualus, kurių liudininku jis tapo būdamas šios industrijos žvaigždės vaiku.

Ricky Schroderis nėra vienintelis pastaruoju metu žvaigždė, leidžianti mums pažvelgti už uždangos.

Niekas nepasikeitė nuo tada, kai Angelina Jolie ir Ricky Schroderis buvo jauni ir bandė prasimušti į pramogų industriją. Duodama interviu žurnalui "Glamour" Megan Fox prasitarė, kad dalyvauja šiurpiuose iliuminatų kraujo ritualuose su iliuminatų marionete Machine Gun Kelly.

Pranešimus apie šias satanistines praktikas, susijusias su simboliais, ritualais ir aukojimais, didžioji žiniasklaida išjuokia.

Jei skaitote "Washington Post", žiūrite CNN ar klausotės faktų tikrintojų, elitinių pedofilų okultinės praktikos nėra problema, slaptos tunelių sistemos yra grynai nekaltas reiškinys, o tie, kurie kalba apie prekybą vaikais, yra skardines kepures dėvintys keistuoliai, skleidžiantys "netikras naujienas".

Tačiau įrodymai neginčijami ir jų nuolat daugėja.

Duodamas interviu laikraščiui "Sunday Times", Holivudo aktorius Elijah Woodas (Elijah Wood) papasakojo apie tai, kad pramonės atstovai nuolat "medžioja" vaikus aktorius.

"Akivaizdu, kad Holivude vyko kažkas rimto, - sakė E. Woodas. "Visa tai buvo organizuota."

Woodas kalba apie besaikį seksualinį vaikų aktorių išnaudojimą, kurį anksčiau atskleidė Corey Feldmanas (Corey Feldman) ir Corey Haimas (Corey Haim).

Šis "naratyvas" yra taip kontroliuojamas, kad Woodui išsakius šiuos komentarus, jau kitą dieną didžioji žiniasklaida jį užsipuolė ir privertė juos sumenkinti.

Greitai prabėgo vieneri metai ir kitas Holivudo informatorius papasakojo panašią istoriją - su šėtonišku posūkiu.

Susipažinkite su Džonu Robbersonu (Jon Robberson). Robbersonas yra 16 metų Holivudo vaidybinių filmų, televizijos ir reklamos gamybos veteranas, dirbęs visų didžiųjų studijų ir tinklų užkulisiuose, taip pat prie tokių įžymybių kaip Spielbergas (Spielberg), Brukheimeris (Bruckheimer), Silveris (Silver), Abramsas (Abrams) ir kt. projektų.

Robbersonas taip pat paliko šią sceną, nes, pasak jo, joje knibždėte knibžda grobuoniškų pedofilų.

Atsirado įrodymų, kad į šią atskirą liniją taip pat patenka pasaulinio elito atstovai, įskaitant Džefrį Epšteiną (Jeffrey Epstein), Gisliną Maksvel (Ghislaine Maxwell) ir Klintonus, ir galite būti tikri, kad šie vardai yra tik ledkalnio viršūnė.

Aukščiausiuose politikos, finansų ir pramogų pramonės sluoksniuose veikianti šešėlinė pedofilų grupuotė naudojasi savo galia, kad nuslėptų bjaurius nusikaltimus prieš vaikus.

Vyksta karas, o elitas ir jo marionetės politikoje ir pramogų pasaulyje kasdien vis desperatiškiau siekia sutriuškinti visus, kurie atskleidžia jų darbotvarkę.

Plačiau žiūrėkite įrašą:

P.S. laikas parodys, kas teisus, o kas ne... autoriaus nuomonė, pamąstymai, neskundžiami..., bet kritikuojami.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Įdomus, pamąstantis straipsnis ir žmogaus išsakyta nuomonė, apie esamus įvykius...
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
01.11.2017 laikas 17:22 Receptai | Patiekalai Morka, pienas gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Morka, Pienas

Skaityti daugiau

05.07.2019 laikas 19:49 Receptai | Patiekalai Auksinis sklindžių receptas
Svarbiausia – išsirinkti šių blynų kepimui pačią geriausią keptuvę. Pageidautina kepti ant sausos keptuvės, nepridedant riebalų: tame glūdi purių amerikietiškų blynų – pankeikų – ruošimo paslaptis. Paruošti blynai ilagai neužsibūn...

Skaityti daugiau

24.06.2019 laikas 20:03 Receptai | Patiekalai Omletas su pievagrybiais ir špinatais
Pievagrybius supjaustome plonais griežinėliais arba kvadratėliais ir apkepiname keptuvėje ištirpintame svieste. Dedame nuplautus ir pasmulkintus špinatus ir kepame dar kelias minutes, kol špinatai sukris. Pilame kiaušinio plakinį,...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau