Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Sausio » 10

Princo Andrew buvusioji pranešė, kad Jeffrey Epsteinas "iš anksto žinojo" apie rugsėjo 11-ąją

Princo Andrew buvusioji pranešė, kad Jeffrey Epsteinas

Pasak princo Andrew buvusios merginos ledi Victorios Hervey (Victoria Hervey), Jeffrey Epsteinas (Jeffrey Epstein) ir jo VIP bendradarbiai turėjo "išankstinių žinių" apie rugsėjo 11-osios išpuolius Pasaulio prekybos centre likus keliems mėnesiams iki jų.

Hervey socialiniuose tinkluose nutraukė tylą dėl to, ką ji žino apie Andrew santykius su garsiuoju vaikų seksualiniu išnaudotoju, ir teigė, kad Epsteino kontaktai žinojo detales apie rugsėjo 11-ąją dar prieš jai įvykstant, įskaitant komercinių lėktuvų, kurie turėjo būti panaudoti per išpuolius, skrydžių numerius.

Anot Hervey, Epsteinas ir kai kurie jo artimi bendrininkai pirko lėktuvų bilietus "kaip suvenyrus", susijusius su siaubinga ir širdį veriančia nacionaline tragedija.

"Kalbant apie rugsėjo 11-ąją, kurią plačiau paliesiu rytoj, turiu istoriją, kuri ją sieja su Epšteinu", - rašė ji instagrame. "Kaip ir tai, kad jis žinojo, jog tai įvyks, ir jo artima aplinka taip pat žinojo. Jie net nusipirko lėktuvo bilietus kaip suvenyrus, bet taip ir neįlipo į lėktuvus. Tai visiškai naujas ligonio lygis".

Hervey taip pat atviravo apie artimą Epsteino draugystę su buvusiu prezidentu Billu Clintonu (Bill Clinton), apibūdindama juos kaip "tarsi brolius".

"Nežinau, ar matėte paveikslus, kurie buvo Džefrio Epšteino (Jeffrey Epstein) namuose? Vienas iš jų - Billo Klintono (Bill Clinton) portretas su suknele, kurią dėvėjo Monika Lewinsky (Monica Lewinsky), kai jie turėjo romaną", - pareiškė ji interviu 4-ajam kanalui. "Taigi taip, jis buvo labai artimas Džefriui Epšteinui. Jie buvo tarsi broliai, žinote, ir jis taip pat buvo artimas su Ghislaine [Maxwell]."

Princo Andrew buvusioji pranešė

Paveikslas pavadinimu "I Want You" rastas Epšteino rūmuose Aukštutiniame Istsaide. Paveikslo originalą nutapė australų ir amerikiečių dailininkė Petrina Ryan-Kleid.

Epšteinas taip pat turėjo paveikslą, kuriame pavaizduotas buvęs prezidentas Džordžas Bušas (George W. Bush), žaidžiantis su popieriniais lėktuvėliais prie sugriuvusių bokštų dvynių.

Princo Andrew buvusioji pranešė

Hervey atskleisti faktai suteikia patikimumo teiginiams, kad Epšteinas buvo žvalgybos agentas, dalyvavęs Izraelio valstybės naudojamose šantažo operacijose.

Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) ir Gišelina Maksvel (Ghislaine Maxwell) buvo Izraelio šnipai, kurie fotografuodavo įtakingus vyrus ir politikus, užsiimančius seksu su nepilnametėmis mergaitėmis, o paskui juos šantažuodavo, teigė tariamas jų vadovas iš Mosado.

Žiūrėkite:

Įtariama, kad pora vykdė pedofilų "medaus spąstų" operaciją, kurios metu kai kuriems įtakingiausiems pasaulio vyrams parūpindavo labai jaunas mergaites, kad galėtų juos šantažuoti arba iš jų išspausti informacijos izraeliečiams.

Tai atskleidė buvęs Izraelio žvalgybos darbuotojas Ari Ben-Menashe.

A. Ben-Menašė teigia, kad jis buvo Ghislaine tėvo Roberto Maxwello (, kuris taip pat buvo šnipas, "vadovas" ir kad būtent buvęs laikraščių baronas supažindino A. Epsteiną ir jo dukrą su Izraelio žvalgybos agentūra.

Šiuos nepatikrintus teiginius jis pateikia naujoje knygoje "Epšteinas: Epsteinas: "Epstein".

Knygos anotacijoje, kuria pasidalijo "Sun Online", Ben-Menashe sako: "Ponas Epsteinas buvo paprastas idiotas, kuris Jungtinėse Valstijose aprūpindavo merginomis įvairiausius politikus.

"Matote, f**kingas nėra nusikaltimas. Tai gali būti gėdinga, bet tai nėra nusikaltimas.

"Tačiau f**kinti keturiolikmetę mergaitę yra nusikaltimas. Ir jis fotografavo politikus, f**kuojančius keturiolikmetes mergaites, - jei norite suprasti tiesiai šviesiai.

"Jie [Epsteinas ir Maksvelas] tiesiog šantažuodavo žmones, jie tiesiog šantažuodavo žmones tokiu būdu".

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.07.2019 laikas 21:39 Receptai Nepaprastai skanūs abrikosai sirupe
Gaminame namuose skanius abrikosus sirupe. Abrikosai kruopščiai nuplaunami ir pašalinami kauliukai. Išspaudžiame pusės citrinos sultis. Laikykite vėsioje vietoje. Štai ir viskas! Mūsų abrikosai yra paruošti. Gero apetito!...

Skaityti daugiau

03.07.2019 laikas 18:33 Receptai Naminiai jautienos/kalakutienos kotletai
Gaminame. Naminiai jautienos/kalakutienos kotletai. Kotletai patiekiami su bulvių koše arba virtomis bulvėmis ir mėgstamomis salotomis. Skanaus!

Skaityti daugiau

21.11.2017 laikas 10:33 Receptai Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunės žiedai)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: šalavijas, ramunės žiedai

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.06.2024 laikas 08:10 Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis
Magiškos Airijos širdyje, tarp žalių pievų ir miglotų kalvų, stūkso apleista ir paslaptinga Makdermotto pilis. Istorija ir paslaptimis apipintas didingas statinys vilioja keliautojus ir archeologus savo painiais koridoriais ir užmirštais kampais....

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 08:01 Unikalus senovės meistro iš Turpano kojos protezas
Kinijos istorijos gilumoje, nuostabioje vietoje, vadinamoje Turpanu, archeologai atrado kai ką įspūdingo - kapavietę, saugančią praeities paslaptis. 2007 m. šis artefaktas pasauliui atskleidė nuostabią istoriją apie žmogų su kojos protezu, atverdamas...

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 07:13 Sigirija: senovinių griuvėsių didybė pasaulio viršūnėje
Ant keisto 200 metrų aukščio geologinio darinio, tarsi paskendusio danguje, stūkso didingi senovinės šventyklos griuvėsiai, nukreipti į žvaigždes. Ši vieta, vadinama Sigirija, dvelkia senovės civilizacijos paslaptimi ir didybe, traukia tyrinėtojų ir ...

Skaityti daugiau