Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Spalio » 11

Informatorius sako: Izraelio išpuolis buvo "netikra vėliava", kuria siekta pradėti "šventąjį karą" ir įvesti ‘Vieną Pasaulio Vyriausybę'

Informatorius sako: Izraelio išpuolis buvo

"Hamas" išpuolis prieš Izraelį buvo "vidinis darbas", kurį atliko globalistų elitas, veikiantis kartu su Bideno administracija ir Izraelio vyriausybe, kaip dalis didžiojo trečiojo pasaulinio karo plano, kuris buvo rengiamas nuo pat Izraelio valstybės sukūrimo po Antrojo pasaulinio karo.

Pasak informuoto asmens, rengiantis išpuoliui Bideno administracija finansavo ir apginklavo teroristus, o Izraelio gynybos ir žvalgybos tarnybos sutiko atsitraukti ir nekreipti dėmesio, kai buvo pradėtas išpuolis.

Pasak pareigūno, Izraelio "netikra vėliava" įžiebs degtuką, kuris įžiebs "šventąjį karą", kuris taps nekontroliuojamas ir sudarys pagrindą elitui įvesti "vieną pasaulinę vyriausybę" ir "vieną pasaulinę religiją".

Tačiau globalistiniam elitui ir jo planams pavergti žmoniją kyla tik viena problema. Jų planai priklauso nuo to, ar pasaulio žmonės išliks nežinioje, o mes to neleisime.

Kasmet Izraelis gauna milijardus dolerių JAV karinės pagalbos, o neseniai jie įdiegė naują "Dovydo raketą" (David’s Sling), kuri papildys kelias kitas jau veikiančias ir aukštųjų technologijų gynybos sistemas - "Geležinį kupolą" (Iron Dome), "Dovydo raketą" (David Sling), "Strėlę 2" (Arrow 2) ir "Strėlę 3" (Arrow 3).

Naujausios ir geriausios karinės technikos diegimas jų danguje buvo atliktas negailint lėšų. Ir vis dėlto tikimasi, kad mes patikėsime, jog šios aukštųjų technologijų gynybos sistemos negalėjo apsisaugoti nuo .... motorizuotų parasparnių?

Izraelis taip pat patobulino ir sustiprino savo pasienio sieną, aprūpindamas ją pažangiomis technologijomis ir cenzoriais, vadindamas ją Geležine siena. Izraeliečiai turi pažangiausią ir invaziją skatinančią stebėjimo sistemą pasaulyje, cenzoriai įrengti tiesiog visur, net giliai žemėje, kad palestiniečiai negalėtų statyti tunelių. Izraeliečiai tiesiog gyrėsi, kad kariškiams nežinant per sieną negali patekti tarakonas.

Dabar žinome, kad, nepaisant jų neigimų, B. Netanyahu ir Izraelis žinojo apie išpuolį dar prieš jam įvykstant.

The Times of Israel, Associated Press ir Al-Jazeera praneša, kad Egiptas įspėjo Izraelį apie didelį išpuolį iš Gazos ruožo likus 10 dienų iki savaitgalio įvykių, tačiau Izraelio pareigūnai į tai nekreipė dėmesio.

Ar tai dar viena globalistų psichologinė operacija?

Buvusio Izraelio žvalgybos agento teigimu, "Hamas" išpuolis neturi jokios prasmės ir turi visus suplanuotos operacijos požymius:

Ji neklysta. Kažkas čia labai negerai. Galėtume pradėti nuo Džo Baideno (Joe Biden), elito tarno, kuris neseniai nusiuntė milijardus dolerių Iranui, tiesiogiai finansuojančiam "Hamas". Vos prieš kelias dienas Baidenas nusiuntė nereguliarią 75 mln. dolerių išmoką tiesiogiai Palestinai, o po kelių dienų, po "Hamas" išpuolio, nusiuntė Izraeliui 8 mlrd. dolerių skubios karinės pagalbos.

Laikydamasi didžiųjų globalistinio elito tradicijų, Bideno administracija finansuoja abi karo puses. Rotšildai finansavo abi Napoleono karų puses, ir tai jiems buvo taip pelninga, kad nuo to laiko jie finansavo abi karų puses, įskaitant abu pasaulinius karus.

Bušų šeima taip pat turi tokią istoriją: Preskotas Bušas (Prescott Bush), George'o W. senelis, finansavo abi Antrojo pasaulinio karo puses.

Globalistų elitas tiesiog nori, kad pasaulis sudegtų. Ir praturtėti, kol tai vyksta.

Naudingi idiotai pagrindinėje žiniasklaidoje pasiryžę išpuolį vadinti "Izraelio rugsėjo 11-ąja" - ir jie yra arčiau tiesos, nei įsivaizduoja.

Kaip ir Rugsėjo 11-osios išpuoliai, išpuolis prieš Izraelį nėra toks, koks atrodo, o oficialius su abiem įvykiais susijusius pasakojimus galima atmesti kaip akivaizdžią propagandą.

Didžiausią nerimą kelia tai, kad visi žymūs įtakingi veikėjai, žinovai ir politikai iš karto pasmerkė išpuolius, nepaisant daugybės jų keistumų, neužduodami jokių klausimų apie daugybę Izraelio kariuomenės saugumo trūkumų.

Faktų tikrintojai, kuriuos samdo globalistų elitas, įskaitant Billą Gatesą (Bill Gates) ir George'ą Sorosą (George Soros), iš karto paskelbė, kad išpuolis nebuvo vidaus darbas.

Jie vis dar nepaaiškino, kodėl mes turime tikėti viskuo, ką jie sako, turint omenyje, kad jie yra nekvalifikuoti, neapmokyti ir faktus tikrina patogiai įsitaisę ant sofos Kalifornijoje, o kai kuriais atvejais - gulėdami lovoje ir rūkydami žolę.

CNN jau buvo pagauta skleidžianti melagingas naujienas apie išpuolį, perteikiant seną 2021 m. filmuotą medžiagą, kad skleistų globalistų karo darbotvarkę.

MSNBC negailėjo laiko priminti amerikiečiams, kokią vietą jie užima globalistų hierarchijoje. Pasak elito, 20 izraeliečių gyvybių yra vertos 1000 amerikiečių gyvybių.

Kaip ir per rugsėjo 11-osios išpuolius, globalistų elitas trina rankas dėl perspektyvos pradėti daugiau amžinų karų Artimuosiuose Rytuose, daugiau valiutų devalvavimo, daugiau žmonių ignoravimo karo, mirties ir globalistų darbotvarkės naudai.

Smurtas gimdo dar daugiau smurto. Elitas yra pasiryžęs pasiųsti žmoniją lenktyniauti į dugną, o pats praturtėti, užveržti kilpą ant žmonijos kaklo ir įgyvendinti seniai suplanuotą Trečiojo pasaulinio karo ir vienos pasaulinės vyriausybės darbotvarkę.

Rotšildas (Rothschild) prisipažino, kad jo šeima sukūrė Izraelį kaip didžiojo trečiojo pasaulinio karo plano dalį, ir dabar jų planas įgyvendinamas mūsų akyse.

Na, kažkas panašaus....

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/10/insider-admits-israel-attack-was-false.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Geras straipsnis, viską sudeda į savo vietas.... ir galima tuo padėti tašką...
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

30.11.2023 laikas 21:37 Receptai | Patiekalai Tai šedevras, o ne tik receptas. Subtilus keksas arbatai iš paprastų produktų
Tai pats geriausias keksas, kokį esu ragavęs! Minkštas, švelnus ir labai skanus, be to, jį lengva paruošti.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
03.12.2023 laikas 10:44 Karalius Karolis reikalauja, kad JAV kasmet mokėtų trilijonus mokesčių WEF kovai su klimato kaita

Didžiosios Britanijos karalius Čarlzas (Charles), dar vadinamas "Klimato caras" pareikalavo, kad JAV mokesčių mokėtojai kasmet mokėtų trilijonus dolerių Klauso Švabo (Klaus Schwab) Pasaulio ekonomikos forumui ir kitoms globalistinėms org...

Skaityti daugiau

03.12.2023 laikas 10:17 Islandija nebesiūlo "Covid" vakcinų gyventojams, nes padaugėjo staigių mirčių atvejų

Islandijos vyriausybė paskelbė, kad nedelsiant atsisakoma visų vakcinų "Covid-19", nes salų valstybės visuomenės sveikatos sistema susiduria su didžiuliu su vakcinomis susijusių staigių mirčių ir sužeidimų skaičiaus šuoliu.

...

Skaityti daugiau

03.12.2023 laikas 09:16 Horoskopas šeštadienis, gruodžio 3 d., 2023: prognozės visiems zodiako ženklams
Visi siekiame laimės ir harmonijos asmeniniame gyvenime, o kartais norime žinoti, kas laukia ateityje. Astrologija suteikia mums galimybę pažvelgti į ateitį ir gauti vertingų užuominų apie savo meilės likimą. Pažvelkime, ką žvaigždės mums žada 2023 m...

Skaityti daugiau