Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 5

PSO planuoja perimti visišką interneto kontrolę ‘žmonijos labui’

PSO planuoja perimti visišką interneto kontrolę ‘žmonijos labui’

Šią savaitę Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) surengė posėdį, kuriame buvo siekiama paspartinti tarptautinės pandemijos sutarties - teisiškai privalomo dokumento, kuriuo pasaulinei sveikatos agentūrai bus suteikta visiška interneto kontrolė, kad ji galėtų cenzūruoti viską, kas, jos nuomone, yra "melaginga, klaidinanti, dezinformuojanti ar dezinformuojanti informacija", įgyvendinimą.

PSO veiklos sritis yra plati, o 194 jos valstybės narės (kurios sudaro 98 proc. visų pasaulio šalių) bus priverstos laikytis sutarties pagal tarptautinę teisę, jei ji bus priimta.

Apie tai praneša Reclaimthenet.org: Šiame posėdyje, kuris prasidėjo vasario 27 d. ir baigėsi kovo 3 d., PSO tarpvyriausybinis derybų organas (INB) aptarė nulinį pandemijos sutarties projektą, kuris buvo paskelbtas šių metų pradžioje.

Įdomu: WEF pareigūnas pripažįsta, kad ‘15 minučių miestai’ įkalins žmoniją ‘amžiname uždarume’

Šiame nuliniame projekte PSO suteikiami įgaliojimai 17 straipsnyje ("Pandeminio ir visuomenės sveikatos raštingumo stiprinimas") kovoti su vadinamąja dezinformacija ir dezinformacija.

Konkrečiai, PSO valstybėms narėms nurodoma "kovoti su melaginga, klaidinančia, dezinformacija ar dezinformacija, be kita ko, skatinant tarptautinį bendradarbiavimą" ir valdyti "infodemokratiją... veiksmingais kanalais, įskaitant socialinę žiniasklaidą". Infodemika - tai terminas, kurį PSO vartoja apibūdindama "per didelį informacijos kiekį, įskaitant melagingą ar klaidinančią informaciją skaitmeninėje ir fizinėje aplinkoje ligos protrūkio metu".

Be to, 16 straipsnyje ("Visos vyriausybės ir visos visuomenės požiūriai nacionaliniu lygmeniu") rekomenduojama, kad PSO valstybės narės, vykdydamos savo įsipareigojimus pagal sutartį, bendradarbiautų su nevalstybiniais subjektais ir privačiuoju sektoriumi.

Tobulėjant sutarčiai, ji vis dažniau susiduria su politiniu valstybių narių išrinktų pareigūnų pasipriešinimu, o JAV respublikonų senatoriai neseniai pateikė įstatymo projektą, pagal kurį sutarčiai turėtų pritarti du trečdaliai Senato narių.

Tačiau, nepaisant šio pasipriešinimo, pirmąją neseniai vykusio PSO susitikimo dieną J. Bideno administracija įsipareigojo pritarti tarptautinei pandemijų sutarčiai.

PSO toliau aptaria sutartį ir planuoja jos ateitį. Pasaulinė sveikatos agentūra balandžio 3-6 d. planuoja surengti dar vieną susitikimą sutarčiai aptarti, gegužės mėn. planuoja pateikti sutartį savo sprendimus priimančiam organui - Pasaulio sveikatos asamblėjai (PSA) - ir tikisi baigti rengti sutartį iki 2024 m. gegužės mėn.

PSO ketina priimti sutartį pagal PSO Konstitucijos 19 straipsnį, taikydama tarptautinį teisėkūros procesą, kai dėl sutarties balsuoja daugiausia nerinktų diplomatų grupė.

Įdomu: Filipinuose išduotas Billo Gateso arešto orderis dėl iš anksto suplanuotos žmogžudystės, susijusios su vakcinų platinimu

Jei sutartis bus priimta, PSO valstybės narės privalės "kaupti finansinius išteklius veiksmingam sutarties įgyvendinimui" ir įsipareigoti skirti bent 5 proc. savo metinių išlaidų sveikatos apsaugai "pandemijų prevencijai, pasirengimui, reagavimui ir sveikatos sistemų atkūrimui". Be to, sutartyje nurodoma, kad valstybės narės turi skirti neskelbiamą savo bendrojo vidaus produkto (BVP) sumą "tarptautiniam bendradarbiavimui ir pagalbai pandemijų prevencijos, pasirengimo, reagavimo ir sveikatos sistemų atkūrimo srityje". Daugeliui PSO valstybių narių tai reiškia milijardus dolerių, o kai kurioms - šimtus milijardų dolerių per metus.

Šios tarptautinės pandemijos sutarties nulinio projekto kopiją gavome čia.

Šis PSO siekis užkardyti kalbas per šią tarptautinę pandeminę sutartį vykdomas kartu su kitomis PSO pastangomis, nukreiptomis prieš "dezinformaciją" ir "dezinformaciją" - siūlomais Tarptautinių sveikatos taisyklių (2005 m.) pakeitimais.

Kaip ir sutartis, šie siūlomi pakeitimai, jei bus galutinai patvirtinti, bus teisiškai privalomi pagal tarptautinę teisę. Į pakeitimus įtrauktos nuostatos, kad PSO "pasauliniu lygmeniu" turi "kovoti su dezinformacija ir dezinformacija" ir ugdyti valstybių narių gebėjimus įgyti "komunikacijos kanalų svertus informuoti apie riziką, kovoti su dezinformacija ir dezinformacija".

Ataskaitoje, kuri buvo paskelbta kartu su siūlomais Tarptautinių sveikatos taisyklių (TSP) pakeitimais, PSO pasiūlė pasinaudoti naujaisiais dezinformacijos ir dezinformacijos nukreipimo įgaliojimais ir kovoti su turiniu, kuris gali "pakirsti visuomenės pasitikėjimą sveikatos priežiūros įstaigomis ir trukdyti visuomenei pasitikėti vyriausybinėmis ar PSO gairėmis ir jų laikytis". Ji taip pat paragino "užtikrinti pusiausvyrą tarp tikslesnės mokslinės informacijos ir žodžio bei spaudos laisvės".

Šios ataskaitos kopiją gavome čia.

PSO imantis veiksmų prieš tariamą dezinformaciją ir dezinformaciją pasitelkiant tarptautinę teisę, pateikiama vis daugiau įrodymų, patvirtinančių požiūrį tų, kurie buvo cenzūruojami didžiųjų technologijų, apkaltinus juos dezinformacijos ar dezinformacijos skleidimu. Tarp šių įrodymų yra prisipažinimai apie "Covid" vakcinos gebėjimą užkirsti kelią infekcijoms ir vis didesnė pareigūnų parama "Covid" kilmės laboratorijos nutekėjimo teorijai.

Įdomu: WEF komisijos narys pasigyrė apie globalistų planą sekti, ką perkate, valgote ir kur/kaip keliaujate

Nors technologijų platformos daugelį cenzūravo už šiuos teiginius, PSO buvo leista laisvai platinti klaidinantį Kinijos valdžios institucijų teiginį, kad "nėra aiškių įrodymų, jog koronavirusas perduodamas iš žmogaus žmogui".

PSO planuoja perimti visišką interneto kontrolę ‘žmonijos labui’

PSO bandymas apriboti kalbą yra tik viena iš galios užgrobimo, kurio nerinkta sveikatos agentūra siekia šia sutartimi ir siūlomomis IHR pataisomis, dalių. Ji taip pat planuoja išplėsti savo priežiūros įgaliojimus ir rengia pasaulinių vakcinų pasų planus.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau