Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 25

Billas Gatesas ragina Vakarų valstybes atiduoti suverenitetą PSO

Billas Gatesas ragina Vakarų valstybes atiduoti suverenitetą PSO

Billas Gatesas ragina pasaulio lyderius atiduoti savo valstybių suverenitetą Pasaulio sveikatos organizacijos "pasauliniam sveikatos apsaugos korpusui".

Globalistų elitas vis arogantiškiau ir arogantiškiau dabar garsiai sako tyliąsias dalis. Jei anksčiau taip kalbėti buvo galima tik tamsiame ir dūminiame užkulisiniame kambaryje, tai dabar Gatesas savo vizija dėl JAV suvereniteto išardymo dalijasi "New York Times" opusų puslapiuose.

Pareiškęs, kad remia PSO Pasaulinę pandemijų sutartį, R. Gatesas teigia, kad PSO turėtų būti laikoma pasauline "pandemijų ugniagesių tarnyba", kuri perima valstybių kontrolę pasauliniu mastu ekstremalių sveikatai situacijų metu.

Kadaise už tokias viešai išsakytas pažiūras žmogų būtų galima pakarti už išdavystę.

PSO sutartis iš esmės sukurs nerenkamą pasaulinį autoritarinį režimą, kuris, Jungtinių Tautų agentūrai paskelbus nepaprastąją padėtį sveikatos apsaugos srityje, vietinius įstatymus pakeis pasauliniais protokolais.

Visos 194 PSO valstybės narės turi balsuoti dėl pakeitimų ir iki 2024 m. gegužės mėn. baigti rengti naująją sutartį.

Susitarimu su Kinijos komunistų partija susijusiai PSO bus suteikta galutinė JAV pandemijos politikos, tokios kaip uždarymas, cenzūra, maskavimas, skiepų įpareigojimai ir visuomenės priežiūra, kontrolė.

Nenuostabu, kad Džo Baidenas viešai patvirtino JAV vyriausybės įsipareigojimą laikytis susitarimo. Tai neturėtų stebinti, turint omenyje didelius jo šeimos užkulisinius finansinius ryšius su kinais, dėl kurių kitame amžiuje - vėlgi - valstybės pareigūnas būtų pakištas už išdavystę.

Trumpam pristabdykime įvykius ir kuo aiškiau išdėstykime keletą dalykų. Billas Gatesas yra didžiausias Pasaulio sveikatos organizacijos rėmėjas, lenkiantis tiek JAV, tiek Kinijos vyriausybę.

Ir tas pats Billas Gatesas reikalauja, kad PSO turėtų teisę paneigti valstybių suverenitetą, kai nusprendžia paskelbti pandemiją.

Ir nepamirškite, kad tai tas pats Billas Gatesas, kuris atliko pagrindinį vaidmenį finansuojant šikšnosparnių koronaviruso tyrimus Vuchane, beveik neabejotinai sukėlusius Kovid pandemiją.

Tai begėdiškas, nuogas Gateso ir globalistinio elito galios užgrobimas, kuriam negalima leisti, kad jis pavyktų.

Sutapimas, kad Gatesas nuogai užgrobė valdžią tuo pačiu metu, kai dar viena iš jo pražūtingų vakcinų sukelia chaosą besivystančiose šalyse. Afrikos valstybė Burundis ką tik buvo priversta paskelbti nacionalinę nepaprastąją padėtį, nes Gateso fondo sukurta oralinė vakcina sukėlė poliomielito protrūkį šalyje.

Visi žinome apie tamsią Gateso fondo istoriją Afrikoje ir Indijoje, kur jis sąmoningai sterilizavo jaunas moteris abortiniais vaistais. Burundyje kilusi oralinės vakcinos katastrofa - tai naujas Gateso blogos istorijos skyrius, kuris vyksta dabar.

Sveikatos apsaugos pareigūnai praneša, kad dėl vakcinos sukelto viruso vaikai liko paralyžiuoti, o skandalas tapo toks didelis, kad PSO net buvo priversta pareiškime pripažinti, jog Gatesas Afrikoje sukėlė nacionalinę nepaprastąją padėtį.

Atrodytų, kad tai būtų verta dėmesio istorija, tačiau pagrindinė žiniasklaida yra visiškai šventojo Bilo kišenėje ir nedrįsta pranešti apie tai, kad suvereni valstybė paskelbė nepaprastąją padėtį dėl pražūtingo eksperimentinės Gateso vakcinos poveikio.

Ar tai gali būti susiję su tuo, kad jis kasmet išleidžia šimtus milijonų dolerių pagrindinei žiniasklaidai ir faktų tikrintojams apmokėti, paversdamas juos elito propagandos ruporais?

Nepriklausomo leidinio "MintPress" atlikto tyrimo duomenimis, Bilo ir Melindos Geitsų fondas žiniasklaidos priemonėms ir faktų tikrintojams išdalijo 319 mln.

Pagrindinės pagrindinės naujienų agentūros, įskaitant CNN, NBC, The Atlantic, The Financial Times, BBC ir kitas, yra Gateso finansavimo gavėjos. Nė viena iš šių žiniasklaidos priemonių nepraneša savo auditorijai, kad jas perka ir apmoka Gatesas.

Didžiausias gavėjas buvo NPR, gavęs didžiulį 24 milijonų JAV dolerių finansavimą. JAV dolerių. "The Guardian" gavo beveik 13 mln. dolerių. Nenuostabu, kad Gatesas savo finansuojamoje korporacinėje žiniasklaidoje gauna nemokamą leidimą. "Microsoft" įkūrėjas "The Guardian" net buvo nejuokingai pakrikštytas "šventuoju Bilu".

Dabar Afrikoje jo nevadina šventuoju Bilu. Jie gedi savo mirusių ir paralyžiuotų vaikų ir jį keikia.

Dar kartą Billas Gatesas turi kraujo ant savo rankų. Ir vėl jam padėjo bebaimė, dviveidė didžioji žiniasklaida.

Čia, Žmonių balsas, esame pasiryžę suteikti balsą tiems, kuriuos globalistų elitas laiko nenaudėliais valgytojais ir niekam nereikalingomis šiukšlėmis. Nes mes žinome elito planus, ir jei jiems bus leista sėkmingai veikti, tai bus jūsų vaikai.

Žiūrėkite:

 

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:27 „Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip ...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau