Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Birželio » 21

Billas Gatesas reklamuoja "lervų pieną" kaip vaikų mitybos sprendimą vykstant gaminamo maisto krizei

Billas Gatesas reklamuoja "lervų pieną" kaip vaikų mitybos sprendimą vykstant gaminamo maisto krizei

Globalistas milijardierius Billas Gatesas (Bilas Geitsas) reklamuoja "lervų pieną" kaip vaikų mitybos poreikių sprendimą, nes pragyvenimas brangsta ir visame pasaulyje ima trūkti gaminamo maisto.

Pasak B. Gateso finansuojamų mokslininkų, lervų pienas gaunamas iš "juodųjų musių lervų", kurios perdirbamos į pieno pieno alternatyvą, tinkančią kūdikiams ir mažiems vaikams, kad būtų patenkinti jų mitybos poreikiai.

Mokslininkai taip pat reklamuoja lervų pieną kaip kokteilį tiems, kurie ieško papildomų baltymų savo mityboje ir kurių neatbaido panašumas į pilkąsias gleives ir tai, kad produkto sudėtyje yra vabzdžių virškinamojo trakto ir išmatų.

"Perdirbame jį į pieno alternatyvą, iš kurios susidaro sodrus ir kreminis skystis", - aiškina tyrėjai, kartu pabrėždami jo klimatui nekenksmingas savybes. "Entomilke yra labai daug baltymų, riebalų, kalcio, geležies ir cinko, todėl jis tikrai naudingas ir turi labai kreminį skonį." Žiūrėkite:

Nors produktas reklamuojamas kaip klimato kaitos sprendimas, autorius Seamusas Bruneris aiškina, kad "Microsoft" įkūrėjo Billo Gateso investicijos į netikrą mėsą, JAV žemės ūkio naudmenas ir lervų pieną ne gelbsti planetą, o didina jo banko balansą.

Knygoje "Kontrolėsligarchai" nagrinėjami tokie milijardieriai kaip Billas Gatesas ir tai, kaip jų turtas valdo galios svertus, kurie lemia eilinių amerikiečių kasdienį gyvenimą. NYPost pranešimas:

Bruneris, vadovavęs komandoms, kurių išvados paskatino FTB tyrimus ir Kongreso tyrimus dėl Klintonų ir Bidenų šeimų, teigia, kad jo tyrimas atskleidė Gateso pastangas supirkti Amerikos žemės ūkio paskirties žemę ir investuoti į sintetinį pieną bei laboratorijoje užaugintą mėsą, siekiant užkirsti kelią klimato kaitai.

Brunerio teigimu, Gatesas labiau stengiasi padidinti savo turtą, o ne sumažinti anglies dioksido išmetimą.

"Pirmiausia buvo užpatentuotos sėklos ir trąšos, o dabar jie patentuoja mėsos alternatyvas. Uždraudus galvijų auginimą, alternatyvių baltymų bendrovėms būtų suteiktos veiksmingos monopolijos, o tai būtų naudinga tokiems investuotojams kaip Billas Gatesas, Jeffas Bezosas, Markas Zuckerbergas ir net "BlackRock". Netikra mėsa siekiama kontroliuoti maisto rinką, o ne gelbėti planetą", - interviu "Fox News Digital" sakė Bruneris.

Peter Schweizer (Piteris Šveizeris), knygų "Raudonomis rankomis", "Klintono pinigai" ir "Korupcijos profiliai" autorius, parašė knygos "Kontrolėsligarchai" pratarmę, kurioje teigė, kad ši knyga "žvelgia į ateitį ir pateikia gąsdinantį bei demaskuojantį kairiojo elito žaidimo vadovėlį ateinantiems penkeriems metams".

Viename iš knygos skyrių daugiausia dėmesio skiriama "karui su ūkininkais" ir įrodinėjama, kad tokie technologijų milžinai, kaip Gatesas, monopolizuoja šalies maisto tiekimą.

"Maisto sistemos perėmimas, kaip ir daugelis kitų šioje knygoje aprašytų kontrolės schemų, prasidėjo nuo Rokfelerių, o jį išplėtojo Bilas Geitsas. Kaip ir dauguma jų monopolijų - nuo naftos iki programinės įrangos ir galiausiai biotechnologijų - maisto perėmimas susijęs su maisto gamybos intelektinės nuosavybės kontrole, naudojant prekių ženklus, autorių teises ir patentus", - teigiama knygoje.

Bruneris apibūdina Gateso sąsajas su "žaliąja revoliucija" - daugybe žemės ūkio pasiekimų, kuriuos 1940-aisiais įgalino Rokfelerio finansuoti moksliniai tyrimai ir projektavimas, siekiant padėti išspręsti tuometinę skurdo ir bado krizę.

"Žalioji revoliucija tuo pat metu įrodė, kad tokias problemas kaip skurdas ir badas galima išspręsti pasitelkus žmogaus inovacijas ir kad sprendimai, pavyzdžiui, genetiškai modifikuoti pesticidams atsparūs augalai, gali sukelti naujų problemų, pavyzdžiui, taršą, išteklių išeikvojimą ir smulkių ir šeimos ūkių konsolidavimą į milžiniškus korporacijų kontroliuojamus ūkius", - rašoma pranešime.

"Tačiau užuot prisiėmę atsakomybę už naujas problemas, Rokfeleriai prisiėmė visus nuopelnus dėl pasėlių gausos, o dėl naujų problemų kaltino patogų atpirkimo ožį - klimato kaitą", - rašo Bruneris.

"Ir nereikėtų stebėtis, kad nors valstiečiai turėtų valgyti fermentuotus grybus, laboratorijoje užaugintą mėsą ir lervų pieno kokteilius, kontroligarchai - su savo privačiais virėjais - neketina daryti to paties, jei pastarojo meto elgesys yra koks nors rodiklis", - sako Bruneris.

"Billas Gatesas ir Warren Buffett (Vorenas Bafetas) mėgsta valgyti jautienos mėsainius ir kepsnius, kai Gatesas aplanko savo mentorių Omahoje. M. Zuckerbergas mėgsta rūkyti jautienos krūtininę ir kepti kiaulienos šonkauliukus (iš tikrų karvių ir kiaulių) ir sako, kad mėsos skonis "dvigubai geresnis, kai gyvūną sumedžioji pats", - rašo M. Bruneris.

P.S. man tik vienas klausymas, kas tą krize sukėlė? Geras biznis, kai žmogus priklausomas nuo vandens gurkšnio.... tai jis viską padarys, kai nebėra savarankiškas. Tam ir reikalinga sunaikinti visą žemės ūkį, paukščių gripas, kiaulių gripas... kam tai? Kad žmogus eitu į parduotuve... tik viena bėda... jei ji tau neduos, neparduos kas tada? + dar galima kalbėti apie sveikatą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
02.06.2019 laikas 21:59 Receptai Šiuo receptu gaminu tik puodais – labai skanūs blynai!
Jie labai švelnūs ir išsipūtę – tirpsta burnoje! Suplakame raugintą pieno produktą su kiaušiniais, druska, cukrumi. Įpilkite miltų su soda ir gerai sumaišykite. Išeis tiršta tešla, kuri lėtai slysta iš šaukšto. Dedame dubenėlį su...

Skaityti daugiau

20.09.2018 laikas 07:52 Receptai Vaistažolių mišiniai celiulito gydymui

Celiulitas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai celiulito gydymui, celiulitas, celiulito gydymas, receptai, vaistažolės, receptai celiulitui, vaistažolės celiulitui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradici...

Skaityti daugiau

08.07.2019 laikas 17:23 Receptai Tortas be kepimo „Plombyras“. Madingiausias tortas iš trupinių!
Tortas be kepimo „Plombyras“ receptas. Labai skanus ir lengvai paruošiamas! Išsamų paruošimą be kepimo „Plombyras“, žiūrėkite žemiau esančiame vaizdo įraše. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau