Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Birželio » 17

Aš nemirsiu be tavęs, arba kas yra tikroji meilė

Jaunystėje dauguma merginų mano, kad meilė – natūralus dalykas, kuri pasitaiko kiekvieno gyvenime. O jeigu kas nors dar neišgyveno meilės, tai išgyvens ją ateityje. Tik reikia sutikti tinkamą žmogų, tada bus ir meilė.

Ir vis dėlto tikra meilė yra retas dalykas. Būtent tokia meilė, kurioje egzistuoja abipusė pagarba, pasitikėjimas, partnerio vertybių pripažinimas, bendras vystymasis ir sąmoninga ištikimybė.

Ji prasideda nuo susižavėjimo, svaiginančios hormonų audros, romantikos. Nespėję gerai pažinti vienas kito, partneriai patenka į emocinę ir seksualinę priklausomybę, nuoširdžiai tikėdami, kad tai ir yra tas šviesus, ilgai lauktas jausmas – meilė.

Įsimylėjimas gali būti pagrįstas chemija, o meilė visada remiasi kito žmogaus pažinimu ir priėmimu.

Apimti įsimylėjimo euforijos partneriai nustoja gyventi atskirus gyvenimus, apleidžia savo pomėgius, pamiršta gimines, atsainiai ima dirbti darbus. Visos jų mintys ir troškimai būna susiję su aistros objektu.

Su juo gera, be jo bloga. Jeigu tuo metu pora neatras bendrų interesų, tikslų, neims kartu veržtis į priekį, tai ji sustoja ir patenka į sunkią meilės priklausomybę.

Periodai, kai kartu buvo gera, vis trumpės, o atsiskyrimo periodais bus taip pat bloga. Pagaliau jie pasieks tokią stadiją, kai blogai bus ir kartu, ir atskirai. Džiaugsmas ir lengvumas visam laikui pradings iš santykių.

Taps įprastos situacijos, kai vienas žemina ir įžeidinėja kitą, tačiau posakis „Mes mylime vienas kitą“ vis dar bus idealus pateisinimas, todėl bus už viską atleidžiama.

Kažkas neleis kitam mokytis dėl „šeimos interesų“. Kažkas nuolat kels skandalus ir aiškinimąsi tema „Kur buvai?“ ir reikalaus reguliarios ataskaitos apie kito buvimo vietą.

Pavyzdžiui, moteris įsižeidžia ant vyro ir nesikalba su juo dėl to, kad jis šeštadienį išvažiavo žvejoti, nuėjo į rungtynes ar į barą su draugais.

Arba vyras draudžia moteriai lankyti šokių repeticijas, nes ji „turi šeimą“.

Telefono skambučių, SMS, socialinių tinklų, net darbinio susirašinėjimo tikrinimas tampa gyvenimo norma, o įtarinėjimai, pavydas, nepasitikėjimas, nuoskaudos ir konfliktai virsta nepakeičiamais bendro gyvenimo atributais.

Už viso to slypi lūkesčiai, kad kitas žmogus, kuris yra šalia, užpildys dvasinę tuštumą ir užims gyvenimo laiką.

Tokiuose santykiuose nuolat kartojasi nesikalbėjimo etapai arba išsakomi priekaištai. Tai vyksta ne todėl, kad vienas yra blogas, o kitas – geras. Į priklausomus santykius patenka abu partneriai su kompleksais ir psichinėmis traumomis.

Pavyzdžiui, vienas bijo dvasinio artumo, kitam visada trūksta meilės. Tas, kuris bijo, bėgs ir stengsis atsiriboti, o tas, kuris karštai trokšta būti mylimas, stengsis prisirišti kitą prie savęs ir užsitarnauti jo meilę visais įmanomais būdais. Jie gali ir pasikeisti vaidmenimis, nes tai du vieno žaidimo kraštutinumai.

Iš tikrųjų meilė beveik priklauso nuo to, kuris jos reikalauja. Meilė prasideda nuo meilės sau ir savęs priėmimo.

Vientiso žmogaus sieloje meilė gyvena visada. Tai yra sugebėjimas džiaugtis gyvenimu, mylėti visas jo apraiškas, patirti pasitenkinimą, realizuoti save, būti pilnam, susiformavusiam ir išbaigtam.

Tik tada žmogus yra pajėgus mylėti. Šį sugebėjimą turi ne visi. Dažnai maksimumas to, ką žmogus gali sukurti santykiuose, būna priklausomybė. Jis nemato, nesupranta ir negali jausti kitaip.

Meilė – tai laisvas pasirinkimas.

Ne dėl buto, ne dėl vaikų, ne dėl intymių santykių.

„Aš su tavim todėl, kat tu esi man geriausia (geriausias). Aš nemirsiu be tavęs, bet su tavimi mano gyvenimas bus ryškesnis, šiltesnis ir intensyvesnis“.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau