Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Birželio » 17

Du klausimai, kurie padės suprasti, ar reikia likti su šiuo žmogumi

Kartais mes nežinome, ar gyvename su tinkamu žmogumi, ar ne. Mes nežinome, ką mums daryti, kai kyla konfliktai ir problemos, kurias atrodo labai sunku įveikti. Kartais iš bejėgiškumo tiesiog nuleidžiame rankas.

Kaip tik tokiais atvejais užtenka sąžiningai atsakyti sau į du klausimus, kurie padeda suprasti, ar reikia nutraukti santykius su partneriu, ar toliau kovoti už šį ryšį ir jausmus? Žinoma, jeigu ir jis tą patį daro. O gal laikas atsiskirti ir savarankiškai judėti toliau?

Du klausimai, kurie padės įvertinti santykius

1. „Ar suteikia man tas žmogus gyvybinių jėgų ir energijos, ar, atvirkščiai, atima jas?“

Tai labai svarbus klausimas. Juk jeigu jūsų partneris neprideda jums naujų jėgų, nesuteikia įkvėpimo ir energijos gyventi, vystytis, bandyti naujus dalykus ir kurti, tai yra gana neraminantis signalas.

Tokie santykiai apskritai negali tęstis ilgai, juk jie stokoja peno, nėra „maitinami“ ir palaikomi. Anksčiau ar vėliau jie paprasčiausiai išsikvėps, nes partneriai negauna nieko mainais už tai, ką atiduoda. Tokiuose santykiuose „davimo–ėmimo“ pusiausvyra bus nuolat sutrikdyta. Kažkas negaus energijos, palaikymo, jėgų gyventi kartu.

Todėl jeigu jaučiate, kad jūsų partneris veikiau atima , o ne prideda jums jėgų, tada jums tikrai yra dėl ko susimąstyti. Pagalvokite, ar verta toliau tęsti tokius „negyvus“ santykius.

Visai gali būti, kad šalia jūsų yra „energinis vampyras“, todėl santykiai su juo net pavojingi. Juk jis maitinsis jūsų energija, kol visai jūsų neišdžiovins, neišsekins ir neišsiurbs iš jūsų paskutinių jėgų.

Todėl būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kaip jūs jaučiatės šalia savo partnerio. Ar pažvalėjate, atsigaunate, ar pajuntate nuovargį, jėgų sumažėjimą? Ir tik aiškiai nustatę šį svarbų dalyką, galite daryti išvadas ir priimti sprendimus dėl jūsų ateities planų ir būsimų santykių su šiuo žmogumi.

2. „Kodėl aš pasirenku šį žmogų kiekvieną dieną?“ arba „ Ar yra kas nors, dėl ko esu pasirengusi pasirinkti šitą žmogų ir toliau kasdien?“

Gerai pamąstykite apie šį klausimą. Neskubėkite atsakyti. Štai jums mažytis patarimas – kai tik susimąstysite apie šį klausimą, atsakymas turi ateiti beveik akimirksniu. Ir būtent pirmas dalykas, kas jums šaus į galvą, ir bus tiksliausias atsakymas.

Jeigu jums iškart atėjo į galvą viena ar kelios priežastys, dėl kurių jūs vertinate tą žmogų ir norite kasdien pasirinkti būtent jį, tai viskas yra puiku, jūs tikrai suradote vienas kitą.

Na, o jeigu net po kurio laiko jūs vis tiek dar nesugalvojate, kuo unikalus ir ypatingas jūsų partneris, kad gyvenate su juo ir ketinate pasirinkti jį kasdien, tai veikiausiai jūsų seniai niekas nebesieja su juo. Geriausia išeitis tokiu atveju bus išsiskirti ir daugiau nebekalkinti vienam kito.

Svarbiausia suteikti šansą jums abiem sutikti tokį žmogų, kuris taptų jums tikrai ypatingu asmeniu. Bet kuriuo atveju viskas pasikeis į gerą, nes jūs esate to verti.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto