Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Birželio » 30

Vokietijos advokatas Füllmichas: COVID-19 vakcinos buvo sukurtos eksperimentuoti su žmonėmis

Vokiečių teisininkas Reineris Füllmichas (Reiner Füllmich) ir mažiausiai 50 jo kolegų padarė išvadą, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos yra skirtos eksperimentams su žmonija. Tokią išvadą jie padarė išklausę Vokietijos koronos tyrimo komiteto liudytojų, ypač buvusio "Pfizer" vadovo daktaro Mike'o Yeadono (Mike Yeadon), parodymus.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Pasak M. Yeadono, vakcinų gamintojai vis dar bando išsiaiškinti, kokios nežinomo toksino dozės reikia, kad būtų nužudyti žmonės. Jis pridūrė, kad su vakcinomis susijusį mirtingumą galima atsekti pagal skirtingų partijų numerius, kai kurios jų atrodo mirtinesnės už kitas.

Advokatai teigė, kad, apžvelgus turimus įrodymus, atrodo, kad pagrindinis injekcijų tikslas yra visuotinė depopuliacija. Füllmichas taip pat sakė, kad advokatai, rengiantys tarptautinį ieškinį prieš "Pfizer", nebeabejoja, kad nuodijimas ir masinės žudynės skiepais yra tyčia vykdomos prieš žmones.

Žurnalistas Ulfas Bittneris (Ulf Bittner) ir podkasteris Sverigė Granskas (Sverige Granskas) savo interviu taip pat teigė, kad Švedijoje pastebėta, jog sužeidimai ir mirtys, susiję su žinomais partijų numeriais, skirtinguose sveikatos priežiūros regionuose yra panašūs. U. Bittneris palaiko ryšius su vakcinų koordinatoriumi, kuris galėjo pateikti dokumentus, leidžiančius sekti sužeistus ar mirusius žmones, susijusius su vakcinų partijomis.

Kai kurios partijos yra itin pavojingos ir mirtinos

Pasirodo, kad vakcinos dozių apačioje esantys brūkšniniai kodai nurodo, kurios iš jų yra placebo - nekenksminga dozė, suleidžiama politikams ir žinomiems asmenims.

Tačiau Füllmichas ir jo komanda mano, kad visos partijos yra pavojingos.

"Daug svarbesnė informacija, kurią gavome iš Maiko Yeadono, kai kalbėjomės su juo "Corona" komiteto posėdyje, yra ta, kad yra tam tikrų partijų, kurios yra labai pavojingos ir mirtinai pavojingos", - aiškino Füllmichas.

Anksčiau šiais metais daktarė Jane Ruby sakė, kad šios farmacijos bendrovės ne tik sukūrė mirtinas partijas - jos taip pat turėjo kodus, kurie leido patikrinti, kurios partijos yra toksiškos ir kurios sukelia negalią arba nurodo, kokia negalia gali atsirasti.

Ruby sakė, kad "Moderna" atveju tai yra partijos arba partijos kodas 011 l 20., kuris nurodo laikiną partijos eiliškumą, koncentraciją, lemiančią toksiškumą ir nepageidaujamų reakcijų skaičių. Skaičius 20 yra kokybinis, Ruby sakė, kad sudedamoji dalis laikoma toksiška šiose partijose.

"Viskas susiveda į tai, kad kalbama apie populiacijos mažinimą", - sakė Füllmichas. Jis paaiškino, kad jei šios bendrovės nuo pat pradžių naudos mirtinas dozes, jos visus atbaidys. Štai kodėl jie eksperimentuoja su tinkama doze, kuri galėtų nužudyti nuo penkių iki 20 proc. gyventojų. Teisiniu požiūriu tai reiškia, kad nėra aplaidumo ir kad jie nedaro klaidų.

"Tai įtikinami iš anksto apgalvotos masinės žmogžudystės įrodymai. Baudžiamoji žala pradedama taikyti visada, kai susiduriama su blogu veikėju, kuris sąmoningai daro ką nors žalingo, ir būtent su tuo mes čia susiduriame", - pridūrė jis.

Vakcinų kūrėjai, politikai, kurie jas stūmė, jas reklamavusi didžioji žiniasklaida ir skiepus skyrę gydytojai - visi jie įtraukti į bylą, o Füllmichas pažadėjo patraukti juos baudžiamojon atsakomybėn.

Daugiau naujienų apie COVID-19 injekcijų toksiškumą rasite svetainėje Vaccines.news.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie Reinerio Füllmicho karą prieš Didžiąją farmaciją.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau