Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 9

Dr. Jane Ruby: didžiosios farmacijos bendrovės tyčia platina toksiškas COVID-19 vakcinos partijas

Daktarė Džeinė Rubi (Dr. Jane Ruby) pasakojo visuomenei, kad didžiosios farmacijos bendrovės Pfizer, Moderna ir Johnson & Johnson dislokuoja toksiškas Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų partijas.

"Yra įrodymų, kad šios bendrovės sąmoningai platina toksiškas [COVID-19 vakcinos] partijas", - sausio 3 d. laidoje "The Stew Peters Show" sakė J. Ruby.

Ruby sakė, kad analitikų grupė ją informavo, jog visos trys farmacijos bendrovės aktyviai atlieka bandymus su gyvais žmonėmis, vykdydamos šias masinio skiepijimo akcijas. Ji sakė, kad analitikai pagal partijų numerius nustatė toksiškas partijas, ir tai yra skubus reikalas, kad informacija pasiektų žmones visame pasaulyje.

Analitikų komanda teigė, kad šios bendrovės atlieka vadinamuosius "mirtinos dozės tyrimus", kurių metu nagrinėjama, kiek reikia, kad sukeltų mirtį. (Susiję su šia tema: Fauci biologinio ginklo finansavimas PATVIRTINTA, "dūminis ginklas" įrodo, kad kovidų vakcinos sukurtos pagal vyriausybės biologinio ginklo programą).

"Jie nustato mirtiną kiekį, kad būtų galima ištirti pusę populiacijos. Tai viena iš priemonių įvertinti ūmų toksiškumą prieš pradedant tyrimus su žmonėmis", - sakė Ruby. "Iš esmės to buvo atsisakyta. Jie tai atlieka be informuoto asmens sutikimo. Tai prieštarauja visoms etikos ir reguliavimo taisyklėms. Šios bendrovės tiesiog nebaudžiamai tęsia veiklą, nes jų niekas nestabdo".

Paaiškėjus šiai informacijai, Ruby pažymėjo, kad nėra jokios priežasties, kodėl kas nors turėtų statyti savo vaikus į eilę skiepytis vakcinomis - ypač kai diegiamos mirtinos dozės. Nėra jokios priežasties, kodėl kas nors, tiek vaikai, tiek suaugusieji, turėtų sau leisti tokias injekcijas.

Tuos, kurie mano, kad skiepai yra tinkamas būdas, Ruby ragina tėvus bent jau paprašyti vakcinų partijos numerio, nes šie biologiniai ginklai kelia pavojų vaikams. Ji pabrėžė, kad paprasčiausiai pažvelgus į partijos numerius galima padėti.

Ruby analizuoja mirtinų vakcinų partijų numerius

Ruby sakė, kad bendrovės sukūrė mirtinas dozes pagal partijas ir į šias partijas įterpė kodą, kuris leidžia patikrinti, kurios partijos yra toksiškos, kurios sukelia apsigimimus ir kokie apsigimimai gali pasireikšti.

Moderna" atveju tai yra partijos kodas 011 l 20.

Skaičius 011 yra laikinė partijos eilės tvarka, kuri nurodo, kad ji buvo sukurta per tam tikrą laiką ir bendrovės įdiegta. Skaičius "l" yra koncentracija, kuri lemia jo toksiškumą ir nepageidaujamų reakcijų skaičių. Skaičius 20 yra kokybinis, sudedamoji dalis, kuri laikoma labai toksiška jų partijos partijose. (Susiję su: 10 svarbiausių požymių, rodančių, kad "Covid" vakcinos yra BIOVAKCINIAI ginklai ir yra daug mirtinesnės nei pati "Covid-19").

Priežastis, kodėl šios bendrovės nesirūpina saugumo klausimais, yra ta, kad šie dalykai jau buvo sukurti iš anksto, kad jos galėtų išsiųsti toksiškas partijas ir turėtų galimybę surinkti savo informaciją.

Profesionalūs įsilaužėliai, kuriems pavyko patekti į "Pfizer" ir "Moderna" sistemas, sugebėjo patikrinti partijas, o įrodymų pakako, kad būtų galima išvardyti visas iki šiol dislokuotas "Moderna" partijas.

Moderna taip pat turi interneto įrankį, leidžiantį patikrinti partijų galiojimo terminus, ir įsilaužėlių komanda sugebėjo gauti prieigą prie viso Moderna partijų sąrašo su partijų kodų sąrašu. Tą patį jie padarė ir su "Pfizer".

Jie nustatė, kad šios bendrovės labai konkrečiai nurodė, kur dislokuoja savo vakcinas ir kokias dozes išduoda. Moderna platino mirtinas dozes JAV ir eksportavo "neįgalumo" dozes Europos Sąjungoje. Taigi mirštamumas JAV buvo 10 kartų didesnis, palyginti su Europos Sąjunga, tačiau nepageidaujamų poveikių ir neįgalumo atvejų Europos Sąjungoje buvo 10 kartų daugiau nei Jungtinėse Valstijose.

Visą sausio 3 d. laidos "The Stew Peters Show" epizodą žiūrėkite toliau.

Laidą "The Stew Peters Show" galite žiūrėti nuo pirmadienio iki penktadienio 20.00 val. per Brighteon.TV.

Sekite Pandemic.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų, susijusių su COVID-19 vakcinomis.

Tarp šaltinių yra ir šie:

Brighteon.com

BitChute.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau