Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 2

"Vienas blogiausių nuosmukių naujausioje istorijoje" - "Facebook" ruošiasi masiniams atleidimams

Planuojamam ekonomikos žlugimui įsibėgėjant, daugybė amerikiečių susiduria su perspektyva netekti darbo, nes įmonės, siekdamos išsilaikyti, drastiškai mažina darbuotojų skaičių.

Dešimtys stambių bendrovių jau paskelbė apie planus išnaikinti didelę dalį savo darbuotojų, ypač technologijų sektoriuje, įskaitant "Robinhood", "Carvana", "Twitter", "Wayfair", "Netflix", "Peloton" ir kt. Greitas žvilgsnis į "arbatos lapelius" nuteikia niūriai - amerikiečių laukia masinių atleidimų banga, kuri prilygs kovidų uždarymams, ir, deja, dabar, kai J. Bidenas iki juosmens įgyvendina savo antiamerikietišką darbotvarkę, greičiausiai bus daug blogiau.

Siaubinga ekonominė padėtis ir tai, kad jos pabaigos beveik nematyti, paskatino pagrindinius technologijų pramonės dalyvius pradėti nuodugniai ir nuodugniai peržiūrėti savo, kaip žinia, atsibodusius ir smulkmeniškus darbuotojus. Praėjo laikai, kai šios bendrovės galėjo samdyti begalę aktyvistų, kurie beprasmiškai vykdė marksistinį Amerikos idealų naikinimą cenzūruodami ir iš naujo apibrėždami kalbą. Pinigai nebeplaukia taip, kaip anksčiau, todėl laikas pradėti mažinti riebalus, ir greitai.

Netgi "Facebook" ir "Meta", viena iš labiausiai pagarsėjusių didžiųjų technologijų savavališkos internetinės cenzūros vykdytojų, jaučia ekonomikos nuosmukio spaudimą. Pasak "Reuters", įmonės savininkas Markas Zuckerbergas (Mark Zuckerberg) viduje skelbia aliarmą dėl artėjančių "rimtų laikų" ir įspėja darbuotojus, kad šie pradėtų ruoštis masiniam darbuotojų atleidimui, nes įmonė bando įveikti "vieną didžiausių ekonominių nuosmukių per visą naujausią istoriją".

M. Zuckerbergas pranešė darbuotojams, kad bendrovė "didins karštį" savo darbuotojams, siekdama atsikratyti prastai dirbančių darbuotojų ir tų, kurie "nesugeba pasiekti agresyvių tikslų", atskleidė nutekintas "Facebook" darbuotojų klausimų ir atsakymų sesijos garso įrašas, kurį peržiūrėjo "Reuters".

Vėliau įraše Zuckas kuo atviriau pasakė, kad žinutė būtų perduota: "Realiai kalbant, bendrovėje tikriausiai yra daugybė žmonių, kurių čia neturėtų būti."

Kitaip tariant, tai bus prabudęs kraujomaiša.

Iš Zuckerbergo per "Reuters":

"Jei reikėtų lažintis, sakyčiau, kad tai gali būti vienas didžiausių nuosmukių, kokius esame matę naujausioje istorijoje...

Realiai kalbant, bendrovėje tikriausiai yra daugybė žmonių, kurių čia neturėtų būti. Iš dalies tikiuosi, kad didindamas lūkesčius, keldamas agresyvesnius tikslus ir šiek tiek didindamas karštį, manau, kad kai kurie iš jūsų gali nuspręsti, jog ši vieta ne jums, ir man ši atranka yra priimtina."

Ne tik M. Zuckerbergas buvo tas, kuris spaudė šaltuką. Meta" vyriausiasis produktų vadovas Chrisas Coxas (Chris Cox) per darbuotojų susirinkimą dar griežčiau įkalė į galvą pokyčius, sakydamas darbuotojams, kad bendrovė pradės "negailestingiau nustatinėti prioritetus" ir "dirbti taupesnėmis, piktesnėmis, geriau veikiančiomis komandomis".

Viena aišku, kad per kelias ateinančias savaites bendrovės "saugiose erdvėse" bus labai daug žmonių.

Cox:

"Turiu pabrėžti, kad dabar rimti laikai, o priešpriešiniai vėjai yra labai stiprūs. Turime nepriekaištingai vykdyti veiklą lėtesnio augimo sąlygomis, kai komandos neturėtų tikėtis didžiulių naujų inžinierių ir biudžetų antplūdžių."

Šie pokyčiai įvyko praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai "Meta" paskelbė smarkiai mažinanti savo įdarbinimo planus, sumažindama numatomą naujų inžinierių skaičių bent 30 % - nuo 10 000 iki 6 000 ar 7 000 - metams.

Galbūt sąmokslas su kitomis didžiosiomis technologijų platformomis siekiant suklastoti internetinį viešąjį forumą Džo Baideno (Joe Biden) naudai prieš 2020 m. rinkimus vis dėlto nebuvo tokia puiki idėja.

Deja, dabar mes visi turime už tai sumokėti.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto