Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2022 » Liepos » 11

Petersonas nutekino Britų Kolumbijoje rastos sniego žmogaus kaukolės nuotraukas ir perspėjo, kad pareigūnai "nuslėps" įrodymus

"YouTube" laukinės gamtos dokumentuotojas Coyote Peterson (Coyote Peterson) paskelbė nuotraukas, kuriose, jo teigimu, matyti Britų Kolumbijoje rasta "sniego žmogaus" kaukolė.

Petersonas šią žinią paskelbė socialiniame tinkle "Facebook", paaiškindamas, kad Britų Kolumbijoje rado "didelę primatų kaukolę", pergabeno ją per muitinę ir TSA ir padėjo į saugią vietą, kur laukia primatologo peržiūros.

Pasak Petersono, kai rado kaukolę, manė, kad tai meškos kaukolė, bet dabar yra "100 % įsitikinęs", kad tai ne meškos kaukolė. Jis taip pat įspėja, kad "yra tikras, jog šios nuotraukos bus pašalintos... kaip ir vaizdo įrašas, kurį tikriausiai nufilmuos vyriausybės ar valstybinių parkų pareigūnai... tačiau kaukolė yra saugi".

atradimai, sniego žmogus, Kanada, gamta

"Žaizdų karaliumi" vadinamas Petersonas 2014 m. sukūrė savo "YouTube" kanalą ir išgarsėjo susitikimais su pavojingiausiomis ir dažnai nesuprantamomis pasaulio gyvūnų rūšimis. Dabar jis turi daugiau nei 20 mln. sekėjų.

2015 m. Petersonas laimėjo tarptautinį "Emmy Kids" apdovanojimą už savo internetinę seriją "Breaking Trail", o nuo 2017 m. jam priklauso Gineso pasaulio rekordas kaip daugiausiai prenumeratorių turinčiai paskyrai, skirtai gyvūnams.  

Jis yra vedęs "Animal Planet" laidą "Coyote Peterson": Be to, jis dalyvavo dieninėse ir naktinėse pokalbių laidose, įskaitant "Conan" ir "The Late Show with Stephen Colbert".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus, galimai tai klastotė.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto