Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 12

"Covid" apribojimai gali netrukus sugrįžti siekiant ‘apsaugoti NHS’

Jungtinės Karalystės vyriausybės ministras teigia, kad Didžioji Britanija netrukus gali grįžti prie "Covid" politikos "saugoti NHS", nes ligoninėse hospitalizuotų pacientų skaičius netrukus pasieks 18 mėnesių aukštumas.

Nemokami Covid tyrimai ir privalomas kaukės dėvėjimas gali būti sugrąžinti, siekiant apsaugoti NHS, nes didėjantis "atvejų" skaičius pradeda daryti poveikį sveikatos priežiūros tarnybos gebėjimui gydyti kitas ligas.

Akivaizdu, kad tik nedidelė dalis pacientų (36 %) pirmiausia serga Covid, todėl galima manyti, kad padidėjęs atvejų skaičius (patvirtintas itin netiksliu Covid "testu") yra didelio infekcijų skaičiaus rezultatas.

Mail Online praneša: Lordas Syed Kamall, jaunesnysis sveikatos apsaugos ministras, teigė, kad gali sugrįžti nemokamų šoninio srauto tyrimų schema, nes jis iškėlė privalomų veido kaukių sugrįžimo perspektyvą. Abi šios priemonės buvo panaikintos balandžio mėn., įgyvendinant No10 planą "Gyvenimas su Covid".

Šiandien jis sakė Lordų rūmams: Jie [sveikatos apsaugos pareigūnai] vis dar sutelkia dėmesį į atsilikimą. Jei tai turės įtakos neišspręstų klausimų kiekiui, gali tekti imtis priemonių".

Atskiros ligoninės jau pradėjo vėl naudoti veido kaukes ir socialinį atstumą koridoriuose ir laukiamuosiuose, nes į ligonines priimtų Covid ligonių skaičius beveik pasiekė 18 mėnesių viršūnę - tai pirmieji ženklai, kad į įprastą gyvenimą grįžta apribojimai.

Liepos 4 d. (naujausi duomenys) Anglijoje buvo 1 911 "Covid" ligonių, o dabartiniu tempu jų skaičius artimiausiomis dienomis turėtų dar labiau išaugti. Jei vidutinis priėmimo per dieną skaičius viršys 2 100, tai bus didžiausias skaičius nuo antrosios bangos piko 2021 m. sausį, kai jų buvo daugiau nei 4 000.

Tačiau tik trečdalis pacientų pirmiausia serga Covid, o tai rodo, kad didėjantis hospitalizacijų skaičius yra didelio infekcijų skaičiaus, o ne sunkios ligos požymis. 

Dauguma (64 proc.) yra vadinamieji "atsitiktiniai" atvejai - pacientai, kurie į ligoninę pateko dėl kitos priežasties, bet atsitiktinai jų testas buvo teigiamas. 

Apskaičiuota, kad birželio mėn. pabaigoje daugiau nei 2,7 mln. britų buvo užsikrėtę Covid, t. y. vienas iš 24 žmonių. Ligonių kasos įspėjo, kad dėl didelio užsikrėtimo lygio bendruomenėje ir papildomo spaudimo priimant pacientus į ligoninę didėja darbuotojų nedarbingumas.

Lordų rūmuose valstiečiai klausė, ką vyriausybė yra pasirengusi daryti didėjant susirgimų skaičiui.

Leiboristas lordas Huntas iš Kings Heath sakė: "Ar galiu jo paklausti, ar jis anksčiau sakė, kad dėl padidėjusio susirgimų skaičiaus dabar daugėja hospitalizacijų. Kokią įtaką tai turi neišspręstų klausimų skaičiui?

Sveikatos apsaugos ministras lordas Kamall atsakė: "Aš uždaviau tą patį klausimą, kai anksčiau buvau susitikęs su UKHSA (Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos agentūros) pareigūnais.

"Jie vis dar daugiausia dėmesio skiria neišspręstiems klausimams. Jei tai turės įtakos neišspręstų klausimų skaičiui, gali tekti imtis priemonių.

Ministras anksčiau sakė kolegoms: "Ir toliau stebime, kad visose amžiaus grupėse didėja Covid atvejų skaičius ir hospitalizacijų skaičius, o didžiausias hospitalizacijų ir hospitalizacijų į intensyviosios terapijos skyrių skaičius didėja 75 metų ir vyresnių žmonių grupėje.

"Didžiausia dalis hospitalizuojamų asmenų hospitalizuojami ne dėl "Covid", tačiau "Covid" nustatomas dėl didėjančio atvejų skaičiaus bendruomenėje ir didelio tyrimų skaičiaus ligoninėse, įskaitant ir tarp asmenų, neturinčių kvėpavimo sistemos. Dabartiniai duomenys nerodo, kad atvejai taptų sunkesni".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:27 Nervus gydome homeopatiškai
Nervinis šokas (nervų sutrikimas) vis dažniau pasitaiko įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų žmonėms. Priežasčių gali būti įvairiausių: nuo nedidelės problemos darbe iki artimųjų netekties. Nervai sutrinka ir moterims, ir vyrams, tačiau dėl per didelio emocionalumo silpnoji lytis gerokai dažniau pa...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto