Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 1

Fauci dabar sako, kad pandemija "jokiu būdu" nesibaigė ir "bandos imunitetas" nepasiekiamas

Fauci ir vėl apsiverkė.

Penktadienį Bideno vyriausiasis patarėjas medicinos klausimais, užbaigdamas prieštaringų komentarų savaitę ir dalyvaudamas Nacionaliniame spaudos klube, bandė apžvelgti, kokia, jo nuomone, šiuo metu yra kovidų pandemijos padėtis.

Praėjus mažiau nei parai po to, kai jis pareiškė, kad pandemija dar nesibaigė, Faučis (Fauci) primygtinai tvirtino, kad ji nesibaigė. Tada jis pareiškė, kad jo komentaras buvo "neteisingai suprastas".

Jo mėginimai paaiškinti mokslą dabar tampa nuobodūs vis daugiau žmonių.

"Yahoo news" praneša: Antradienį jis sakė laidai "PBS NewsHour", kad Jungtinės Valstijos, atrodo, "išėjo iš pandemijos fazės", tuo papiktindamas kai kuriuos visuomenės sveikatos ekspertus, kuriems ši prognozė pasirodė lengvabūdiška. Kitą dieną interviu "Washington Post" jis patikslino šias pastabas ir įvertino, kad šalis pereina "į pereinamąjį etapą, iš skaičiaus mažėjimo į, tikėkimės, labiau kontroliuojamą etapą ir endemiškumą".

Antradienio vakarą Fauci taip pat pareiškė, kad nebedalyvaus šeštadienio Baltųjų rūmų korespondentų vakarienėje, remdamasis individualiu rizikos vertinimu, tačiau nesuteikė daug informacijos apie tai, kokie veiksniai lėmė šį sprendimą.

Penktadienį F. Fauci, kuris yra Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto direktorius ir vyriausiasis prezidento patarėjas medicinos klausimais, dar kartą patikslino savo požiūrį į pandemiją. "Ji jokiu būdu nesibaigė", - sakė jis. "Mes vis dar išgyvename pasaulinę pandemiją".

Savo karjeros pradžioje vadovavęs vyriausybės atsakui į AIDS krizę, o vėliau asmeniškai gydęs Ebolos virusu sergančius pacientus, Faučis perspėjo dėl ateities. Net jei koronavirusas ir atsitraukia tose pasaulio dalyse, kuriose skiepijimo lygis yra aukštas, neabejotina, kad laukia dar viena pandemija, galbūt netolimoje ateityje.

"Turime būti nuolat pasirengę kitos pandemijos neišvengiamumui", - sakė jis. Bideno administracija paprašė skirti milijardus dolerių, kad būtų sustiprinta naujų virusų priežiūra.

Faučis sakė, kad ir toliau atsiras naujų koronaviruso atmainų, o tai sužlugdys "bandos imuniteto" tikslą, kurį jis ir kiti kadaise siekė įgyvendinti, nes naujos atmainos, pavyzdžiui, šiuo metu cirkuliuojantis "Omicron" BA.2 subvariantas, įrodė, kad sugeba išvengti imuninės apsaugos, nors ir nesukelia didesnių ligų nei originalus koronavirusas.

Faučis spaudos klube prognozavo, kad "mes nesulauksime klasikinio bandos imuniteto" nuo koronaviruso, ir taip pakeitė, regis, seniai praėjusius laikus, kai jis ir kiti prognozavo, kad vakcinacijos rodikliai reikš, jog koronavirusas bus nugalėtas.

"Labai sunku iš tikrųjų sukurti stiprų klasikinį bandos imunitetą" - tokį, kokį Jungtinės Valstijos turi nuo poliomielito ir tymų, - "kai imunitetas silpnėja, o virusas iš tikrųjų nėra stabilus", - sakė jis penktadienį. "Be to, yra judėjimas prieš skiepus, kuris neleidžia daugeliui žmonių skiepytis."

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau