Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 20

Tony Blairas nori, kad šią žiemą veido kaukės vėl būtų privalomos

Buvęs Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Tony Blairas (Tony Blair) reikalauja, kad Didžiosios Britanijos vyriausybė pasiruoštų įvesti privalomą veido kaukių naudojimą viešajame transporte... arba susidurs su žiemos "Covid" banga.

Jo vadovaujamas Tonio Blairo pasaulinių pokyčių institutas (angl. Tony Blair nstitute for Global Change) nerimauja, kad dar viena banga gali dar labiau prislėgti ir taip išvargintą Nacionalinę sveikatos apsaugos tarnybą.

Institutas teigė, kad "šį rudenį ir žiemą" viešajame transporte turėtų būti svarstomas strateginis kaukės privalomumo įgyvendinimas, taip pat pasiūlė, kad kaukės turėtų būti vėl naudojamos uždarų patalpų renginiuose, jei atsirastų naujas variantas.

Jie taip pat paragino, kad rudenį kiekvienam suaugusiam britui būtų pasiūlyta sustiprinanti vakcina, nes tai yra plano, kuriuo siekiama išvengti NHS griūties, dalis.

Yahoo News" praneša: T. Blairo vadovaujamo analitinio centro paskelbtame dokumente taip pat raginama išplėsti "Covid" stiprinamosios vakcinacijos kampaniją, kad ji apimtų visus suaugusiuosius.

Dabartinėse Jungtinio vakcinacijos ir imunizacijos komiteto (JCVI) gairėse teigiama, kad vyresni nei 50 metų amžiaus asmenys, kliniškai pažeidžiami asmenys ir pirmosios grandies sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos darbuotojai gali gauti stiprinamąją vakciną, o visi turėtų gauti patobulintą, omikronui būdingą skiepą.

Žiema sukels puikią audrą

Tačiau institutas teigė, kad ši priemonė turėtų būti taikoma visiems vyresniems nei 18 metų asmenims, siekiant sumažinti spaudimą NHS, nes ekspertai prognozuoja prastus metus dėl visų kvėpavimo takų virusų, įskaitant gripą ir Covid.

"Šią žiemą kils tobula audra, kuri sukels precedento neturinčią paklausą ir sumažėjusius pajėgumus, o tai kartu sukels didžiausią žiemos krizę NHS istorijoje", - perspėjama ataskaitoje.

Joje taip pat teigiama, kad jei dėl didėjančio gripo ir Covid infekcijų skaičiaus šią žiemą padidės sveikatos priežiūros paslaugų poreikis, "bus prarastos gyvybės".

Sveikatos apsaugos pareigūnai jau keletą savaičių skambina pavojaus varpais, perspėdami, kad triguba virusų grėsmė - beždžionių raupai, gripas ir Covid - gali tapti išbandymu sveikatos priežiūros tarnyboms.

"Vyriausybė turi padaryti viską, kas būtina, kad padėtų NHS išgyventi šį laikotarpį, ir nedelsdama imtis veiksmų, kad būtų išvengta neišvengiamos katastrofos", - sakoma ataskaitoje.

"Jei to nepadarysime, NHS, kokią mes ją pažįstame, žlugs, žlugs gyvybiškai svarbios paslaugos, o pacientams padaugės neigiamų pasekmių".

Australija ir kitos Pietų pusrutulio šalys, kuriose šiuo metu yra žiema, kovoja su neįprastai blogu gripo sezonu, o prognozės rodo, kad panaši situacija gali būti ir šiaurinę žiemą.

Vyriausybė išplėtė skiepų nuo gripo taikymą visiems vyresniems nei 50 metų žmonėms ir pradės juos taikyti anksčiau nei įprastai. Tai vyks lygiagrečiai su "Covid" stiprinamuoju skiepu.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Nors, mes turbūt visi žinome, kad kaukės nepadeda... juolab atrandamos ant jų tam tikros bakterijos ir grybeliai... tai patvirtinta tyrimais. O, koks poveikis kalbant apie geoinžinerinius preparatus? Mes, turbūt puikiai žinoma, kas tiki mokslu, kad kuo daugiau naudosime šiuo preparatus, nuo imuninė jūsų sistema silpnės, beje ji šiuo metu ar taip, ar taip silpnėja, nes gamina be reikalo tam tikrus baltymus, o tai reiškia, kad žmogaus energija naudojama ne ten kur reikia. (pvz. sergant, jūs esate silpnas? kodėl? todėl kad visa energija naudojama išspręsti susidariusią problemą. O čia, visus metus ši problema vyksta.) Rudeni bus ir taip aišku, kad bus sergančiu... ir sirgs daugiausia tie kas gavo tokia galimybe. Žinoma, tai mano nuomonė, kas turite kitą nuomone (medicinišką) dalinkitės komentaruose... Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


avatar
0
1
Noriu visiems priminti, prisijunkite prie paranormal.lt , nes visi kitu mokslu tikinčius straipsnius galės skaityti tik užsiregistravę, o kas netiki, neverta ir skaityti. wink
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau