Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 22

Kanadiečiai prisijungė prie olandų ūkininkų sukilimo: Mes atmetame naująją pasaulio tvarką

Tūkstančiai Kanados gyventojų sukilo ir prisijungė prie Nyderlandų ūkininkų protestų prieš "Naująją pasaulio tvarką".

Per pastarąsias kelias savaites Nyderlandų ūkininkai išėjo į gatves protestuoti prieš kraštutinių kairiųjų vyriausybės vykdomą klimato politiką. Pasaulio ekonomikos forumo kontroliuojama Nyderlandų vyriausybė nori išstumti ūkininkus iš verslo ir parduoti žemę elitui.

Apie tai praneša Rairfoundation.com: Vyriausybė neseniai paskelbė naują politiką, kuria ribojamas ūkininkų legaliai laikomų galvijų skaičius. Šiomis radikaliomis priemonėmis siekiama padėti Europos Sąjungai pasiekti Paryžiaus klimato susitarimuose nustatytus išmetamųjų teršalų tikslus. Blokas ir Pasaulio ekonomikos forumas siekia iki 2030 m. sumažinti anglies dioksido išmetimą 55 proc. Daugelyje vietovių išmetamų teršalų kiekio mažinimo tikslai siekia iki 70 procentų, o gamtiniuose rezervatuose - iki 95 procentų. Tačiau norint pasiekti didžiulį sumažinimą reikės iš esmės pertvarkyti valstybių narių ekonomiką ir padaryti galą moderniam ūkininkavimui.

Tarp kitų olandams primestų politikos priemonių - draudimas naudoti azotą naudojančias trąšas ir priverstinis daugelio galvijų fermų likvidavimas. Kaip jau anksčiau pranešė RAIR fondas JAV, planuose numatyta, kad ūkininkai savanoriškai atsisakys savo ūkių ir už tai gaus kompensaciją, tačiau su sąlyga, kad jie garantuos, jog niekada nebegrįš prie ūkininkavimo. Jei jie nesutiks, jų ūkį perims valstybė. Tokia pati schema taikoma Jungtinėje Karalystėje britų ūkininkams, nepaisant to, kad jie išstojo iš ES. Taigi prasidėjo didysis nusavinimas.

Nyderlandai yra vieni iš didžiausių žemės ūkio produktų eksportuotojų Europoje, todėl jie tapo ES klimato kaitos politikos taikiniu. Tačiau, kaip pranešė RAIR, "socialistams, stumiantiems šiuos skandalingus pasiūlymus, rūpi ne tiek aplinka, kiek jūsų kontrolė".

Klimato radikalai taikosi į visas Europos Sąjungos valstybes nares

Tai, kas vyksta Nyderlanduose, beveik kaip žvilgsnis į krištolinį rutulį likusioms Vakarų valstybėms, kurioms taikoma radikali klimato kaitos politika, praneša "Counter Signal".

Kitų šalių, Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Vokietijos ir Prancūzijos, ūkininkai jau pradėjo savotiškus protestus, nes Europos Sąjunga intensyvina pastangas mažinti išmetamųjų teršalų kiekį visose valstybėse narėse, dėl ko nukenčia piliečių pragyvenimo šaltiniai ir pasaulinė maisto pasiūla.

Šią savaitę ūkininkai išplatino raginimą imtis veiksmų dabar jau virusiniu tapusiame vaizdo įraše, kuriame prašoma viso pasaulio ūkininkų liepos 23 d. sukilti ir surengti Tarptautinę demonstracijų dieną:

Kanada suvienija jėgas su Nyderlandų ūkininkais

Kanadiečiai paskelbė, kad prisijungs prie paramos savo kolegoms ūkininkams Europoje. Be to, daugelis kanadiečių protestuos prieš WEF kontroliuojamą Kanados vyriausybės azoto politiką, kuria siekiama sunaikinti Kanados ūkininkavimą ir šeimos ūkių modelį.

Ministro pirmininko Justino Trudeau planas nukreiptas prieš azoto oksido išmetimą iš trąšų ir siekia jį sumažinti 30 proc. nuo 2020 iki 2030 m. J. Trudeau planas mažinti trąšų naudojimą siekiant kovoti su "klimato kaita" yra toks globalistinis mąstymas, dėl kurio sparčiai augs maisto kainos ir kils badas.

Tai absurdiškai trumpas laikotarpis, kuris yra toks pat nerealus kaip ir jo tikslas iki 2030 m. sumažinti Kanados išmetamą šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį 40-45 %, palyginti su 2005 m. lygiu, o iki 2050 m. - iki grynojo nulio. Tuo tarpu Kanados žemės ūkis išmeta tik 10 proc. šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

Kad pasiektų Trudeau globalistinius tikslus, kanadiečiai turi drastiškai keisti savo gyvenimą. Kaip jau buvo pranešta anksčiau,

"Nulinis išmetamųjų teršalų kiekis" reiškia, kad piliečiai turės visiškai nepalikti vadinamojo anglies pėdsako. "Grynasis nulinis išmetamųjų teršalų kiekis" reikštų, kad žmonės galėtų turėti šiek tiek daugiau laisvės - galbūt jie galėtų važinėti viešuoju transportu ir dėvėti gamyklinius drabužius, tačiau išmetamųjų teršalų kiekį reikėtų kaip nors "kompensuoti", tarkime, pasodinti medį, primenantį Al Gore'o "anglies dioksido kreditus".

Bažnyčios kariai praneša, kad Kanados aplinkos ir klimato kaitos ministro Steveno Guilbeault propaguojama politika yra "savanoriška" priemonė. Tačiau konservatyvusis Alberto parlamento narys Džonas Barlou (John Barlow) prognozuoja, kad ūkininkai neturės pasirinkimo.

Barlow sako: "[Guilbeault] daugelį metų viešai reiškė savo priešiškumą tradiciniam žemės ūkiui ir šeimos ūkių modeliui".

Planas taip pat yra puiki audra maisto trūkumui atsirasti. Vienas Ontarijo grūdų augintojas sako, kad trąšų mažinimas "reiškia, kad sumažės maisto produktų pasiūla".

Šeštadienį, liepos 23 d., visoje Kanadoje planuojami protestai

2022 m. liepos 23 d. visuose Kanados miestuose ir miesteliuose vyks konvojavimas naudojant hashtagą "WeMoveAsOne". Kol kas mitingai vyks Edmontone, Grande Prairie, Kalgaryje, North Battleforde, Winnipege, Reginoje, Otavoje, Toronte ir Monrealyje.

Lėtą ralį su traktoriais, žemės ūkio technika ir kitomis transporto priemonėmis skatina internete platinamos renginio skrajutės. Be to, olandų prašymu atsivežkite apverstą Nyderlandų vėliavą, teigiama plakate.

Jerome'as O'Sullivanas (Jerome O’Sullivan), "Freedom Fighters Canada" įkūrėjas ir vienas iš būsimo mitingo organizatorių, ragina "atvykti daugiau didžiųjų miestų. Išeikite ir palaikykite olandus". Interviu "Western Standard" J. O'Sullivanas paaiškino savo organizacijos motyvus, kodėl ji pasisako prieš WEF globalistinę klimato politiką, kuria siekiama pakenkti šalims ir jų piliečiams:

Šia protesto akcija siekiama paremti Nyderlandų ūkininkus, kurie protestuoja prieš jų vyriausybės nustatytus azoto apribojimus, žlugdančius jų šalių žemės ūkio sektorių. 

Dėl azoto apribojimų, padidėjusių trąšų ir degalų kainų, dabartinių pragyvenimo išlaidų ir infliacijos žmonėms darosi vis sunkiau išgyventi."

O'Sullivanas sakė, kad tokią politiką diegia Klauso Švabo (Klaus Schwab) vadovaujamas Pasaulio ekonomikos forumas ir ji įgyvendinama visose Didžiojo septyneto šalyse.

Olandai iš esmės kovoja tą pačią kovą, kurią Kanada kovoja ir kurią nuo sausio mėn. sunkvežimių vairuotojų konvojaus kovoja mūsų šalyje. Šią paramą tikriausiai pamatysime visuose didžiuosiuose Kanados miestuose.

Tai ne tik paramos Nyderlandų ūkininkams parodymas, bet ir įspėjimas [ministrui pirmininkui] Justinui Trudeau, kad jei jis bandys tokią politiką perkelti į Kanadą, kils sukilimas, panašus į tą, kurį matėme Nyderlanduose."

Iki pasimatymo su mėsa, pasisveikinkite su vabalais

WEF jau seniai skundžiasi, kad žmonės, norėdami kovoti su klimato kaita, turi pereiti prie vabalų valgymo. Jie nuolat skelbia nerimą keliančius propagandinius vaizdo įrašus, kuriuose pabrėžiama, koks bus gyvenimas po Didžiojo persitvarkymo - radikalaus globalistų plano pertvarkyti pasaulio ekonomiką po pandemijos. Kaip pranešė JAV RAIR fondas, niekieno nerinkti savanaudžiai pasaulinio elito atstovai WEF daug metų kovojo už tai, kad vakariečiai pradėtų valgyti vabalus.

O'Sullivanas kritikavo Kanados federalinę vyriausybę už tai, kad ji pirmenybę teikia vikšrams, o ne gyvuliams. Kaip įrodymą jis pateikė neseniai Londone, Ontarijo provincijoje, statomą didžiausią pasaulyje vikšrų gamyklą:

Tai, kartu su gaminamu maisto trūkumu (šimtai pasaulio maisto perdirbimo įmonių stebuklingai dega, tūkstančiai galvijų ir gyvulių miršta nuo "šilumos smūgio", o ūkininkams mokama už pasėlių naikinimą), prives mūsų šalį prie situacijos, kai dėl beprotiškai didelių paukštienos, jautienos ir kiaulienos kainų kai kurie žmonės bus priversti valgyti tokius dalykus kaip vikšrų baltymai.

O'Sullivanas teigė, kad tai tik "maža dalis" problemų, susijusių su WEF ir jų "globalistine" politika. Jis prognozavo, kad laikui bėgant protestų ir mitingų prieš jų darbotvarkę daugės.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto