Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2024 » Balandžio » 14

Milijonai japonų sukilo prieš tironišką PSO 'pandeminę sutartį'

Milijonai japonų sukilo prieš tironišką PSO 'pandeminę sutartį'

Didžiuosiuose Japonijos miestuose vyksta masiniai protestai - žmonės kyla prieš savo vyriausybės planus pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos pandeminę sutartį.

Milijonai Japonijos piliečių yra labai nepatenkinti vyriausybės planais ratifikuoti šią sutartį, rodo visuomenės nuomonės apklausos, tačiau Tokijas pareiškė, kad, nepaisydamas žmonių pasipriešinimo, tęs savo veiksmus ir parduos juos pasaulio elitui.

Japonijos žmonių nuomone, PSO pandeminė sutartis pakenks Japonijos suverenitetui, leisdama pasauliniam elitui naudotis sveikatos krizėmis, kad galėtų diktuoti sąlygas kurti įstatymus ir diktuoti sąlygas demokratiškai išrinktoms vyriausybėms.

Klausas Švabas yra oficialiai pareiškęs, kad demokratija yra atgyvenusi sąvoka, o rinkimai netrukus bus palaipsniui panaikinti, ir atrodo, kad jis kalbėjo rimtai.

Tačiau Japonijos gyventojai nepriima išdavikiškos savo vyriausybės išdavystės.

Balandžio 13 d. bus įrašyta į šiuolaikinės Japonijos istorijos metraščius, nes šimtai tūkstančių patriotiškai nusiteikusių piliečių visoje šalyje susirinko protestuoti prieš savo vyriausybės planus atiduoti savo suverenitetą pasauliniam elitui.

Protestai buvo sutelkti į plačiai paplitusį pasipriešinimą PSO pandeminei sutarčiai, o didėjantis susirūpinimas dėl "užkrečiamųjų ligų" ir "visuomenės sveikatos" tapo galingais įrankiais beprecedenčiam postūmiui į tai, kas daugelio suvokiama kaip totalitarinė priežiūros visuomenė.

"Pharma Files" praneša: Nuo šurmuliuojančių Ikebukuro gatvių iki susirinkimų Higaši-Ikebukuro centriniame parke - pats dalyvavimo mastas byloja apie tai, koks didelis pyktis tvyro Japonijoje, kai vyriausybė ruošiasi parduoti žmones pasauliniam elitui.

Organizatoriai tikėjosi, kad protestuose dalyvaus 100 000 žmonių, kurie reikalaus atsakymų į esminius klausimus, pavyzdžiui, dėl smarkiai padidėjusio mirčių skaičiaus ir neskaidrios informacijos apie neigiamą skiepų poveikį.

Protestu buvo ne tik prieštaraujama galimam privalomam skiepijimui, bet ir suvokiamam sveikatos priežiūros institucijų pertekliniam veikimui ir jų ryšiams su pasauline farmacija, o tai atspindi nerimą keliančią gyventojų nusivylimo nuotaiką.

Demonstrantai kritikavo tai, kad trūksta paaiškinimų, kodėl smarkiai padaugėjo mirčių, ir reikalavo atskaitomybės bei aiškumo dėl su skiepais susijusių aukų.

Žymūs kalbėtojai, tarp jų profesorius Masayasu Inoue ir šiuolaikinės istorijos tyrinėtojas Chikatsu Hayashi, prieš demonstraciją pasakė įtikinamas kalbas, kuriose atskleidė susirūpinimą keliančią pasaulinių sveikatos institucijų ir farmacijos programų dinamiką.

Profesorius Inoue atkreipė dėmesį į nerimą keliančią tendenciją, kad mūsų sveikata tampa ginklu, kurį jis pavadino "trečiuoju pasauliniu karu, kuriame kovojama su informacija".

Ji ragino visuomenę priešintis genetinių vakcinų įvedimui į savo organizmą, nurodydamas, kad didelę PSO finansavimo dalį sudaro farmacijos milžinų ir privačių interesų grupių, tokių kaip Billo Gateso fondas, lėšos.

O, ką jūs manote?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.11.2017 laikas 15:10 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišinys nuo karščiavimo, temperatūros
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas, temperatūra. Ingredientai: liepos žiedai, čiobrelis, ramunėlės žiedai, vanduo.

Skaityti daugiau

15.11.2019 laikas 20:53 Receptai – Patiekalai Keistos formos pyragas be kepimo nustebins kiekvieną!
Tai yra paprasčiausias ir greičiausias pyragas be kepimo, kurį visada galite gaminti su savo šeimos nariais. Keistos formos pyragas nustebins kiekvieną!

Skaityti daugiau

31.07.2019 laikas 13:18 Receptai – Patiekalai Sūrio paplotėliai su kefyru keptuvėje
Sūrio paplotėliai su kefyru receptas. Pašildytą iki 38 laipsnių kefyrą supilti į dubenį, dėti cukrų, druską ir sodą, permaišyti, palikti 5 min. Sudėti smulkiai sutarkuotą sūrį kartu su miltais į kefyro masę, užminkyti tešlą, iš pr...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau