Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Birželio » 14

Indija siekia mirties bausmės PSO mokslininkui, užkirtusiam kelią prieigai prie ivermektino

Indija siekia mirties bausmės PSO mokslininkui, užkirtusiam kelią prieigai prie ivermektino

Indijos advokatų asociacija (IBA) pradėjo teisminį procesą prieš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vyriausiąją mokslininkę daktarę Soumyą Swaminathan, kaltindama ją sukėlus Indijos piliečių mirtį, apgaudinėjant juos dėl ivermektino veiksmingumo.

Remiantis ieškinyje išdėstytais kaltinimais, PSO nusprendė slopinti ivermektino vartojimą, nepaisant daugybės mokslinių įrodymų, patvirtinančių jo veiksmingumą prieš kovidijas, siekdama propaguoti kovidijos-19 mRNA vakcinas.

Billas Gatesas yra didžiausias PSO rėmėjas ir pagrindinis suinteresuotas asmuo, turintis interesų, susijusių su "Covid-19" mRNA vakcinos technologija.

PSO vyriausiasis mokslininkas kaltinamas tuo, kad 2021 m. gegužės 10 d. išsiuntė sąmoningai klaidinančią tviterio žinutę prieš ivermektino naudojimą, dėl kurios Tamil Nadu valstija gegužės 11 d. išbraukė šį vaistą iš protokolo.

IBA teigimu, tai kainavo tūkstančių Indijos piliečių gyvybių ir turėtų būti laikoma nusikaltimu žmonijai.

Jei daktarė Soumya Swaminathan bus pripažinta kalta, ji gali būti nuteista mirties bausme arba kalėjimu iki gyvos galvos.

2021 m. gegužės 25 d. Mumbajuje įsikūrusi IBA pirmą kartą išsiuntė S. Swaminathan 51 puslapio pranešimą, o birželio 13 d. - papildomą pranešimą, reaguodama į jos pareiškimus, kuriuose teigiama, kad PSO nerekomenduoja naudoti šio vaisto kaip gydymo nuo COVID-19, išskyrus klinikinius tyrimus.

Indijos advokatų asociacijos vyriausioji advokatė advokatė Dipali Ojha įspėjo, kad daktarei Swaminathan iškelta baudžiamoji byla "už kiekvieną mirtį", kurią sukėlė jos veiksmai.

Nors Swaminathan atsistatydino iš aukštų pareigų PSO netrukus po to, kai prieš ją buvo pradėtas teismo procesas, advokatė Ojha įspėjo, kad byla prieš ją tebevyksta.

Pranešime daktarė Swaminathan kaltinama "netinkamu elgesiu", kai pasinaudojo savo, kaip sveikatos priežiūros institucijos, padėtimi, kad patenkintų pelningos vakcinų pramonės interesus.

Konkretūs kaltinimai apima dezinformacijos kampanijos prieš ivermektiną vykdymą ir pareiškimų skelbimą socialinėje ir pagrindinėje žiniasklaidoje, siekiant melagingai paveikti visuomenę prieš ivermektino vartojimą, nepaisant to, kad yra daug klinikinių duomenų, rodančių jo didžiulį veiksmingumą Kovid-19 profilaktikai ir gydymui.

Ivermektinas yra nebrangus vaistas, skiriamas kaip antiparazitinis preparatas. Nepaisant to, kad PSO ir FDA jį įtraukė į juodąjį sąrašą vakcinos platinimo metu, nuo to laiko jis išpopuliarėjo Covid-19 profilaktikai.

Indija siekia mirties bausmės PSO mokslininkui, užkirtusiam kelią prieigai prie ivermektino

Daugelis gydytojų ir mokslininkų teigia, kad ivermektinas yra daug veiksmingesnė priemonė Covid-19 perdavimui apriboti nei vakcinos.

Indijoje atlikti moksliniai tyrimai atskleidžia, kad Ivermektiną naudojusių valstijų rezultatai buvo kur kas geresni ir nuo Covid-19 mirė kur kas mažiau žmonių nei Ivermektino nenaudojusių Indijos valstijų.

Delio, Utar Pradešo (Uttar Pradesh), Utarakhando ir Goa regionuose susirgimų sumažėjo atitinkamai 98 %, 97 %, 94 % ir 86 %. Kita vertus, Tamil Nadu nusprendus nebenaudoti ivermektino, susirgimų skaičius smarkiai išaugo ir tapo didžiausiu Indijoje.

Po šio sprendimo Tamil Nadu mirčių skaičius išaugo dešimt kartų.

Indijoje atlikus tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau kaip 4 000 žmonių (daugiau kaip 3 000 vartojo ivermektiną), o daugiau kaip 1 000 nevartojo. Rezultatai parodė, kad 2 % žmonių, vartojusių Ivermektiną, PGR tyrimu buvo patvirtintas Covid-19, o 11,7 % žmonių, nevartojusių Ivermektino, PGR tyrimu buvo patvirtintas Covid-19.

PSO dezinformacijos kampanija

TrialSite turi įrodymų, kad PSO nutyli svarbius duomenis, susijusius su gydymu Covid19. Neseniai ji paskelbė ataskaitą apie dideles vietinės visuomenės sveikatos operacijos pastangas Utar Pradeše (Uttar Pradesh), tačiau nutylėjo esminį faktą, kad ivermektinas iš tiesų plačiai naudojamas kaip šios iniciatyvos dalis.

Kodėl PSO taip stengėsi nuslėpti šią svarbią informaciją, t. y. gydymą, kuris iš tikrųjų veikia?

Kokios darbotvarkės laikosi ši organizacija, kai, atrodo, ji naudoja dezinformaciją, kad suklaidintų ir sužlugdytų valstybes, siekiančias suvaldyti šią pandemiją?

Ar šis neseniai Indijoje iškeltas ieškinys yra tik simbolinis gestas, ar tai pranašauja daugiau būsimų ieškinių?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.09.2018 laikas 08:54 Receptai Liaudiški patarimai Niežų gydymui

Niežai liaudies medicinoje, Niežai, liaudiškomis priemonėmis, patarimai nuo niežų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 20:18 Receptai Paprasčiausias ir sėkmingiausias naminės duonos receptas

Su kvapnia, traškia plutele, tikras skanumėlis. Skanios naminės duonos receptas gaminkite duoną patys namuose!

Skaityti daugiau

04.09.2019 laikas 22:00 Receptai Pyragaičiai su kumpiu ir sūriu prie arbatos!

Aš myliu skanius ir paprastus receptus! Išsamų maisto gaminimo receptą rasite trumpame vaizdo įraše

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
15.07.2024 laikas 19:50 Keturi Zodiako ženklai, kurie niekada neužauga
Kas daro žmones "vaikiškai" tiesioginius? Ar tai jų plačiai atvertos akys, beribė energija, o gal žaisminga prigimtis? Zodiakas savaip veikia mūsų asmenybes, o kai kurie ženklai iš prigimties yra vaikiškesni už kitus....

Skaityti daugiau

15.07.2024 laikas 19:13 Sustabdykite senėjimą: 5 būdai, kaip palaikyti augimo hormoną
Ar tikite, kad organizmas sensta dėl amžiaus? Iš tikrųjų šį procesą sukelia pilvo riebalų poveikis, mažas fizinis aktyvumas ir nuolatinės stresinės situacijos, sukeliančios hormono kortizolio kiekio padidėjimą.

Skaityti daugiau

15.07.2024 laikas 19:00 Paprastas būdas sumažinti insulino kiekį ir sulieknėti
Angliškas žodis actas (vineger) kilęs iš lotyniško žodžio vinum acer, kuris reiškia "rūgštus vynas". Jei vynas ilgai stovi, jis virsta actu (acto rūgštimi). Antikos žmonės greitai suvokė acto daugiafunkcinę vertę. Šiandien actas vis dar naudojamas ka...

Skaityti daugiau