Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Gegužės » 31

Bideno administracija nori, kad „Big Tech“ nuskaitytų visus žmonių telefonuose esančius vaizdus

Bideno administracija nori, kad „Big Tech“ nuskaitytų visus žmonių telefonuose esančius vaizdus

Prezidentas J. Bidenas (J. Biden) nori, kad didžiosios technologijų bendrovės tikrintų visų žmonių išmaniuosius telefonus, nes tai yra naujų dirbtinio intelekto taisyklių, kuriomis siekiama užkirsti kelią dalijimuisi "neleistinais seksualinio pobūdžio dirbtinio intelekto vaizdais", dalis.

Baltųjų rūmų pranešime spaudai aiškinama, kad J. Bideno administracija nori, jog technologijų ir finansų sektoriai imtųsi iniciatyvos stabdyti dirbtinio intelekto robotų sukurtų seksualinio pobūdžio vaizdų kūrimą ir plitimą.

Pasak Bideno režimo, „mobiliųjų operacinių sistemų kūrėjai galėtų įgalinti technines apsaugos priemones, kad būtų geriau apsaugotas skaitmeniniuose įrenginiuose saugomas turinys ir užkirstas kelias dalytis vaizdais be sutikimo“.

Apie tai praneša Infowars.com: Planuojama, kad mobiliosios operacinės sistemos, pavyzdžiui, „Android“ ir „iOS“, automatiškai nuskaitys ir išanalizuos privačias žmonių nuotraukas, kad nustatytų, kurios iš jų yra seksualinio pobūdžio ar be sutikimo. Vartotojai neturėtų galimybės apsaugoti savo nuotraukų nuo valdžios šnipų.

Tai gali skambėti kaip geras dalykas, kol nesuvokiate, kokias pasekmes privatumui gali turėti tokia tvarka. Ar mes, žmonės, tikrai norime suteikti vyriausybei tiesioginę prieigą prie mūsų nuotraukų?

Be paieškos ir analizės sistemos, Bideno režimas taip pat nori, kad mobiliųjų programėlių parduotuvės, pavyzdžiui, „Apple App Store“ ir „Google Play“, „įsipareigotų nustatyti reikalavimus programėlių kūrėjams, kad būtų užkirstas kelias neleistinų vaizdų kūrimui“.

Ar tikrai norime, kad Bidenas peržiūrėtų mūsų nuotraukas?

Jei Bidenas pasieks savo, vyriausybė galės kištis į daugybę programėlių, įskaitant programėles, kuriomis naudotojai gali redaguoti ir piešti nuotraukas ir kitus meno kūrinius. Be to, dangus - tai tik riba.

„Kai ši prietaisuose įdiegta stebėjimo technologija taps įprasta, toks priežiūros lygis gali peržengti pirminio tikslo ribas ir potencialiai pradėti cenzūruoti kitų rūšių turinį, kuris administracijai atrodo nepriimtinas“, - perspėja „Reclaim the Net“ atstovas Kenas Maconas.

„Administracijos raginimas imtis veiksmų apima įvairius sektorius, įskaitant dirbtinio intelekto kūrėjus, mokėjimų tvarkytojus, finansų įstaigas, debesų kompiuterijos paslaugų teikėjus, paieškos sistemas ir mobiliųjų programėlių parduotuvių, tokių kaip ‚Apple‘ ir ‚Google‘, sargus. Skatindami šių subjektų bendradarbiavimą, Baltieji rūmai tikisi pažaboti nesankcionuoto dirbtinio intelekto vaizdų kūrimą, plitimą ir monetizaciją.“

Anksčiau Bideno režimui pavyko pasiekti, kad „Amazon“, „Google“, „Meta“ („Facebook“ ir „Instagram“) ir „Microsoft“ savanoriškai įsipareigotų įgyvendinti apsaugos priemones savo dirbtinio intelekto sistemose. Tačiau to nepakanka, nes Baltieji rūmai nori dar didesnio kišimosi.

Privatumo ekspertai nerimauja dėl šio plano „misijos šliaužimo“ aspektų, kurie iš esmės suteikia vyriausybei laisvą valią daryti, ką nori, vardan „nusikalstamumo“ sustabdymo.

Bet koks prietaisuose vykdomas stebėjimas reiškia, kad kažkas, kažkur, visada žiūrės ir stebės kiekvieno žmogaus nuotraukas. Taip, dirbtinis intelektas yra naujovė, bet visada buvo tokios programos kaip „Photoshop“, kurios leidžia žmonėms kurti ir redaguoti nuotraukas savo telefone, tad kodėl staiga susirūpinta dėl nesankcionuotų ir seksualinių vaizdų?

„Tai gali tapti precedentu platesnėms ir įkyresnėms skaitmeninio turinio nuskaitymo formoms, dėl to gali atsirasti platesnis pritaikymas, nei buvo numatyta iš pradžių“, - perspėja Maconas.

Vienas mūsų skaitytojas straipsnyje apie dirbtinį intelektą ir distopinę dabartį pažymėjo, kad žmonija „eina į išnykimą mačo greičiu“ dėl visų šių orveliškų technologijų ir su jomis susijusio valdžios kišimosi į privatumą.

„Išnykimas vyksta dabar“, - toliau teigia jis. „Dirbtinis intelektas mums sako, kad pirmasis prezidentas Džordžas Vašingtonas (George Washington) buvo juodaodis. Kodėl „Google“ užprogramuoja jį meluoti? Kokio dar milijardo melagysčių „Google“ dar nebuvo pagauta?“

Geriausias šio rašytojo patarimas paimtas tiesiai iš Biblijos Apreiškimo knygos 18-os eilutės, kurios ketvirtoje ir penktoje eilutėse sakoma

„Išeik iš jos, mano tauta, kad nedalyvautum jos nuodėmėse ir negautum jos rykštės“.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
26.09.2018 laikas 12:42 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo alergijos
Alergija liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo alergijos, alergija, alergijos gydymas, alergijos receptai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogom...

Skaityti daugiau

04.12.2017 laikas 10:48 Receptai Arbata nuo tonzilito (medetka, jonažolė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Tonzilitas. Ingredientai: medetka, jonažolė

Skaityti daugiau

18.11.2019 laikas 20:14 Receptai Skanumėlis iš paprastų kopūstų per 15 minučių. Kopūstų lapai tešloje
Valgyčiau kiekvieną dieną! Nesitikėjau, kad taip paprasta pasigaminti šiuos kopūstų blynelius. O, kaip atrodo, taip ir norisi išbandyti. Labai lengva pasigaminti ir suvalgomi akimirksniu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau