Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Gegužės » 31

Neįgalus kanadietis sako, kad gydytojai nuolat spaudžia jį atlikti eutanaziją, kad palengvintų valstybei tenkančią naštą

Neįgalus kanadietis sako, kad gydytojai nuolat spaudžia jį atlikti eutanaziją, kad palengvintų valstybei tenkančią naštą

Neįgalus kanadietis sako, kad jaučiasi „visiškai traumuotas“ po to, kai gydytojai agresyviai spaudė jį sutikti su eutanazija, kad palengvintų naštą valstybei.

Šis vyras, 49 metų Rogeris Foley (Rodžeris Folijus), buvo parodytas režisierės Amandos Achtman (Amanda Achtman) trumpametražiame filme iš ciklo "Mirštantis, kad sutiktų tave" (Dying to Meet You).

Infowars.com praneša: Foley, kalbėdamas iš savo ligoninės lovos „YouTube“ paskelbtame vaizdo įraše, pasakojo, kad ankstyvoje vaikystėje jis gyveno kaip sergantis vaikas, todėl buvo „labai nekoordinuotas ir visada pavargęs“.

„Ir tada jie nelabai ištyrė, kas man galiausiai buvo diagnozuota. Taigi, aš tiesiog maniau, kad esu tingus, galiu su tuo dirbti", - sakė jis.

Foley užaugo su tėvu, kuris buvo santechnikas ir Antrojo pasaulinio karo veteranas. Jis pasakojo, kad turėjo „daug atkaklumo“.

„Ir, manau, kad tai persidavė man. Kai jis mirė, buvo labai sunku", - sakė jis.

Foley buvo paklaustas, ar jam buvo pasiūlyta eutanazija arba medicininė pagalba mirštant (MAiD), kaip žinoma, nutraukti savo gyvenimą. Jis patvirtino, kad ši procedūra, kuri Kanadoje įteisinta nuo 2016 m., jam buvo siūlyta „kelis kartus“.

„Vieną kartą jis manęs paklausė, ar turite minčių apie savęs žalojimą? Aš jam atvirai pasakiau, kad tikrai galvoju apie savo gyvybės nutraukimą dėl to, ką išgyvenu, dėl to, kad man užkertamas kelias gauti išteklių, kurių man reikia, kad galėčiau saugiai gyventi namuose", - sakė Foley.

„Ir iš niekur nieko jis tiesiog ištraukia: ‚Na, jei negausi savarankiško finansavimo, visada gali kreiptis dėl pagalbos, supranti, ką turiu omenyje?‘ Jautiesi tokia apiplėšta.“

Foley net negali „funkcionuoti“ be vaistų. Jis priklauso nuo ligoninės personalo malonės.

LifeSiteNews nepavyko susisiekti su Foley prieš publikavimą, kad užduotų jam daugiau klausimų apie tai, kad jam buvo pasiūlyta eutanazija.

Vaizdo įraše Foley, kuris neatskleidė tikslaus savo būklės pobūdžio, tik pažymėjo, kad jis negali „net funkcionuoti“ be vaistų ir kad yra „prikaustytas prie lovos“, pažymėjo, kad dabartinė Kanados sveikatos priežiūros sistema nepadėjo jam gyventi geriau, o atvirkščiai, sukėlė jam daugiau sunkumų.

„Tai mane visiškai traumavo“, - sakė Foley, pridurdamas, kad dabar „tai yra tokia perdėta galimybė, kai mano situacijoje, kai pasakau, kad esu linkęs į savižudybę, man atsakoma: ‚Na, žinote, ligoninė turi programą, kuri padės jums tai padaryti, jei norite nutraukti savo gyvenimą‘.

„To nebuvo, kol MAiD nebuvo įteisinta. Bet dabar ji yra. Per visą likusį gyvenimą nebus nė sekundės, kad turėčiau prisiminimų apie tai, apie mano ir viso to, kas esu, nuvertinimą", - pažymėjo jis.

Dėl to, kad Foley negali atlikti pagrindinių užduočių padedamas kito žmogaus, jam beveik viską teko atlikti su ligoninės personalo pagalba.

Kalbėdamas apie MAiD, jis pastebėjo, kad vyraujantis pasakojimas, jog jam priešinasi tik tikintys žmonės, yra ne kas kita, kaip „dujų nušvietimas“.

„Tai didžiausias gaslighting teiginys. Pavyzdžiui, aš nesu religingas, gerbiu žmones, kurie yra religingi. Teiginys, kad eutanazijai ir pagalbinei savižudybei priešinasi tik religingi asmenys, yra visiškai neteisingas", - sakė jis.

Foley pastebėjo, kad kalbant apie jo ateitį, jis turi „viltį“, kad netrukus galės „prasiveržti“ pro „sistemą“, kad galėtų gyventi namuose.

„Tai, kas man teikia vilties, yra tai, kad vieną dieną šią titaninę sistemos sieną galėsiu pralaužti ir gauti prieigą prie man reikalingų išteklių bei gyventi namuose su darbuotojais, kurie nori dirbti su manimi, o aš noriu dirbti su jais“, - sakė jis.

„Ir mes galėsime dirbti kaip komanda... Turiu tam aistrą. Pavyzdžiui, nenoriu atsisakyti savo gyvenimo“.

Vasario mėn. po gyvybės gynėjų, medikų ir psichikos sveikatos grupių, taip pat daugumos Kanados provincijų pasipriešinimo ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama federalinė vyriausybė iki 2027 m. atidėjo planuotą MAiD išplėtimą, įtraukiant tik psichikos ligomis sergančius asmenis.

Nuo 2016 m. mirtinomis injekcijomis nužudytų kanadiečių skaičius siekia beveik 65 000, o vien 2023 m. numatoma 16 000 mirčių, ir daugelis baiminasi, kad dėl manipuliavimo oficialia statistika šis skaičius gali būti dar didesnis.

Iš tiesų, neseniai atnaujintoje Kanados statistikos tarnybos ataskaitoje pripažįstama, kad eutanazija nebuvo įtraukta į bendrą mirčių skaičių, nors ji yra šešta pagal mirtingumą šalyje.

Šios savaitės pradžioje „LifeSiteNews“ paskelbė pranešimą, kuriame pažymima, kad Kanados karo veteranas ir artilerijos šaulys, kalbėdamas podkaste su daktaru Džordanu Petersonu, atskleidė, kad MAiD metu naudojami vaistai iš esmės priveda žmogų prie mirties.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.10.2017 laikas 11:22 Receptai Gudobelė ir paprastoji sukatžolė gydo stenokardija

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Stenokardija. Ingredientai: Sausos gudobelės uogos, Džiovinta sukatžolė, Verdantis vanduo.

Skaityti daugiau

08.06.2019 laikas 21:49 Receptai Gardus šokoladinis pyragas

Paprastai pagaminamas, drėgnas ir gardus šokoladinis pyragas. Šokoladinio pyrago receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

06.11.2017 laikas 09:34 Receptai Krienas gydo peršalimą

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Peršalimas, gerklės skausmas. Ingredientai: krieno , vandens, cukraus

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau