Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 9

Pranešama, kad PSO mokslininkui už ivermektino puolimą ir veiksmingo gydymo nesuteikimą pacientams gali grėsti MIRTIS

(Paranormal) Indijoje toliau tęsiamas Indijos advokatų asociacijos (IBA) ieškinys prieš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vyriausiąją mokslininkę Soumya Swaminathan, kaltinant ją žmogžudyste ir kitais nusikaltimais, už kuriuos gresia įkalinimas iki gyvos galvos ar net mirties bausmė.

Jei nepastebėjote, gegužės mėnesį Swaminathan buvo iškelta byla už tai, kad ji prisidėjo prie to, kad ivermektinas nebūtų naudojamas gydant Wuhan koronavirusą (Covid-19).

Swaminathan kaltinama melavusi apie ivermektiną, siekdama, kad jis nepatektų į sergančių žmonių rankas. IBA teigia, kad Swaminathano žodžiai ir elgesys dėl ivermektino buvo "itin nepagrįsti", apibūdindama juos kaip "turinčius kitą tikslą", o ne bandymą padėti žmonėms.

IBA ragina Swaminathanui taikyti Indijos baudžiamojo kodekso 302, 304 (2 dalis) ir 88 straipsnius. Jei ji bus nuteista, Swaminathan už įtariamus nusikaltimus gali būti nubausta mirties bausme.

Gegužės 25 d. IBA paskelbė pareiškimą, kuriame kaltina Swaminathan "inicijavus melagingą propagandinę kampaniją prieš ivermektiną" ir "skatinus visuomenę atsisakyti naudoti ivermektiną" Kinijos virusui gydyti.

Likus maždaug dviem savaitėms iki ieškinio pateikimo, Indijos sveikatos apsaugos ministerija patvirtino ivermektinu pagrįstą Fauci gripo gydymo schemą, pagal kurią visiems 18 metų ir vyresniems gyventojams rekomenduojama kasdien vartoti po penkias ivermektino tabletes. Nurodytas tikslas buvo apsaugoti žmones nuo potencialiai mirtinų aukštų karščiavimų.

Sveikatos apsaugos ministerijai pradėjus taikyti naująją politiką, Swaminathanas išsigando ir PSO vardu paskelbė pareiškimą, kuriame teigė, kad Jungtinių Tautų "visuomenės sveikatos" padalinys nerekomenduoja naudoti ivermektino gydant kinų gripą.

PSO "būtiniausių vaistų" sąraše yra ivermektinas

Pasirodo, Swaminathano teiginys yra klaidingas. PSO iš tikrųjų rekomenduoja naudoti ivermektiną, kuris yra įtrauktas į jos "būtiniausių vaistų" sąrašą. Be to, 2015 m. ivermektino išradėjai už šio vaisto sukūrimą buvo apdovanoti Nobelio medicinos premija.

"Dėl jūsų klaidinančio tviterio įrašo prieš ivermektino vartojimą šių metų gegužės 10 d. ivermektinas gegužės 11 d. buvo išbrauktas iš Tamil Nadu koronaviruso gydymo schemos, nors šis vaistas anksčiau buvo įtrauktas į vaistų sąrašą", - rašė IBA savo teisiniame pareiškime prieš Swaminathaną.

"Pasaulis pamažu suprato, kad jūs naudojate "mokslinį metodą" sufabrikuotiems faktams aprašyti. Šis metodas yra absurdiškas, savavališkas ir juokingas. PSO tvirtina esanti "visažinė", tačiau tai panašu į tuščiagarbį imperatorių, apsirengusį naujais drabužiais, ir visas pasaulis tik dabar žino, kad imperatorius apskritai nedėvi jokių drabužių."

Atskirame pareiškime IBA teisininkų grupės vadovas Dipala Ojha pažadėjo, kad teisinis pareiškimas prieš Swaminathaną yra "tik pirmas žingsnis". Jis pagrasino, kad bus dar daugiau priemonių, kuriomis bus siekiama ją pasodinti visam gyvenimui.

"Veiksmas ištrinti tviterio įrašą tik įrodė jos piktybiškumą", - savo interneto svetainėje rašė IBA apie Swaminathan bandymą nuslėpti savo veiksmus. "Šio tviterio ištrynimas neišgelbės nei jos, nei jos kolegų. Mes palaikysime piliečius, kad jie inicijuotų teisminį procesą dėl jos nusikalstamų veiksmų".

PSO savo pareiškime atsakė, kad jos nariai "apgailestauja" dėl šio tariamo neišprovokuoto išpuolio prieš Swaminathan, kuri laikoma aukštas pareigas užimančia PSO pareigūne. Swaminathan dirba PSO nuo 2019 m. kovo mėn.

Išskirtinai retai pasitaiko, kad aukšto rango valstybės pareigūnai kada nors būtų už ką nors nubausti, taigi Swaminathanas turėjo padaryti ką nors gana grėsmingo, kad dabar tapo tokiu taikiniu.

"Nepatikimi, niekieno nerinkti pareigūnai, kurie pataria prieš ivermektiną, yra "užgrobę reguliavimą", - rašė vienas "Natural News" komentatorius. "Taip atsitinka, kai reguliatorius (FDA / NIH / NHS ir t. t.) susikompromituoja korporacijos, kurias jie turėtų reguliuoti".

Daugiau susijusių naujienų apie Kinijos viruso dramą rasite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

AmericasFrontlineDoctors.org

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau