Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 21

240 milijonų gyventojų turinčioje Indijos valstijoje ivermektinu visiškai išnaikinta kovidozė

(Paranormal) Kaip Indijos valstija, kurioje gyvena daugiau kaip 240 mln. gyventojų, įveikė Vuano koronavirusą (Covid-19)? Paprasta. Jos gyventojai vartojo ivermektiną.

Šiaurės Indijoje esantis Utar Pradešas (Uttar Pradesh) oficialiai paskelbė, kad dėl geranoriškų šios šalies vadovų pastangų visus aprūpinti "arklių devirusais" visi 33 jo rajonai dabar yra "laisvi nuo kovidų".

Utar Pradešo valstijoje Kinijos viruso išgydymo rodiklis siekia net 98,7 proc., o tai galima tiesiogiai sieti su plataus masto profilaktiniu ivermektino naudojimu.

Vakarų žiniasklaidos ir medicinos įstaigų teigimu, nėra "jokių įrodymų", kad ivermektinas duoda kokią nors naudą kovojant su Kinijos virusais. Tačiau, remiantis tikrais įrodymais iš Indijos, ivermektinas iš tiesų buvo stebuklas.

Ne per seniausiai žurnalas "Journal of Antibiotics" ivermektiną reklamavo kaip "stebuklingą vaistą" žarnyno parazitams gydyti. Ivermektino išradėjai už šios medžiagos atradimą taip pat buvo apdovanoti Nobelio premija.

Tačiau dabar žiniasklaida ir vyriausybė ivermektiną apšmeižė kaip "pavojingą" ir "didelės rizikos" vaistą. Mums nuolat sakoma, kad ivermektinas skirtas tik galvijams ar arkliams, nors Maisto ir vaistų administracija (FDA) 1996 m. patvirtino, kad jį galima naudoti žmonėms.

Indijos teritorijose, kuriose vietoj ivermektino buvo pasirinktos "vakcinos", stebimas didžiulis naujų atvejų skaičiaus augimas

Dar 2020 m. gegužę ir birželį ivermektinas buvo plačiai taikomas visiems kvėpavimo takų priežiūros specialistams, dirbantiems Utar Pradešo Agros rajone. Tuo metu tai buvo eksperimentas, kuriuo siekta išsiaiškinti, kaip laikosi recipientai.

Pasak daktaro Anšulio Pareko (Anshul Pareek), buvo pastebėta, kad "nė vienam iš jų neišsivystė Covid-19, nors jie kasdien bendravo su pacientais, kurių viruso testai buvo teigiami".

Po šio sėkmingo bandymo valstijos vyriausybė nusprendė oficialiai sankcionuoti ivermektiną, kaip priemonė nuo kinų viruso, naudojimą ne tik medicinos darbuotojams, bet vėliau ir plačiajai visuomenei.

"Nepaisant to, kad esame valstija su didžiausia gyventojų baze ir dideliu gyventojų tankumu, išlaikėme palyginti mažą teigiamų atvejų skaičių ir atvejų, tenkančių milijonui gyventojų, skaičių", - aiškino Pareekas.

Rugpjūtį Utar Pradešo pareigūnai išleido pranešimą, kuriame patarė šios šalies gydytojams vartoti 12 mg ivermektino tablečių, "siekiant suvaldyti pandemijos poveikį". Ši rekomendacija pasirodė esanti labai sėkminga.

"Šis vaistas gana veiksmingai apsaugo nuo COVID-19", - pripažino vyriausybė. "Todėl kreipiamės į kiekvieną pilietį, kad jis turėtų šią tabletę".

Tuo tarpu mažytėje pietinėje Indijos Keralos valstijoje sparčiai daugėjo naujų Fauci gripo "atvejų". Priežastis ta, kad užuot naudojusi ivermektiną, Kerala pasirinko "vakcinas", kurios platina dar daugiau ligų.

"Kerala balandžio mėn. įtraukė ivermektiną į valstijos COVID gydymo gaires, tačiau jį naudojo tik sunkiems atvejams arba tiems, kurie sirgo gretutinėmis ligomis, t. y. jis buvo skirtas tik vėlyvam gydymui, jei apskritai buvo naudojamas", - pranešė WND.

"Kerala rugpjūčio 5 d. apskritai atsisakė ivermektino naudojimo".

Tačiau Kerala yra labiau išimtis nei norma. Visoje Indijoje šiuo metu skiepijama apie 5,8 proc. žmonių, todėl ši šalis yra viena iš mažiausiai skiepijamų šalių pasaulyje.

"Teigiama, kad ivermektinas taip pat veiksmingas nuo paprasto gripo ir daugelio kitų virusinių infekcijų", - rašė vienas WND komentatorius. "Jei tai tiesa, nenuostabu, kad didžioji farmacija nori, kad jis būtų slopinamas".

"Ivermektinas yra visiškai saugus, tačiau vyriausybė nenori, kad tai žinotumėte", - pažymėjo kitas. "Šis vaistas turi mažai šalutinių poveikių, buvo paskirtas milijonus kartų ir yra žinomas kaip naikinantis 21 skirtingą virusą, įskaitant SARS-CoV-2."

Ivermektinas saugiai naudojamas jau daugelį metų ir yra nepatentuotas.

Naujausias naujienas apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) apgaulę ir kryžiaus žygį prieš ivermektiną rasite svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

WND.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau