Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Balandžio » 15

Tyrime nagrinėjama, kokios žolelės geriausiai neutralizuoja karališkosios kobros nuodus

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

2012 m. žurnale "Drug Discoveries & Therapeutics" buvo paskelbtas tyrimas, kuriame buvo vertinamas vaistažolių veiksmingumas gydant gyvatės įkandimus.

Atsižvelgiant į visas aktualiausias naujienas apie gyvatės nuodus ir Vuchano koronavirusą (Covid-19), tyrimo išvados šiuo metu yra labai aktualios.

Tyrėjai nagrinėjo Curcuma antinaia ir Curcuma contravenenum, dvi kurkumino formas, Andrographis paniculata (žaliąją čiurkšlę) ir Tanacetum parthenium (karštligę), kuriuos jie išbandė ir paruošė kaip preparatą nuo Ophiophagus hannah (karališkosios kobros) nuodų intoksikacijos.

ĮSPĖJIMAS TEORETIKAMS IR MOKLO TIKRINTOJAMS: Tie, kurie ketina komentuoti vaistažolių veiksmingumą gydant gyvatės įkandimus ir gyvatės nuodų teoriją, turėtų bent jau susipažinti su naujausiais biomokslų pasiekimais. 

Tada jie ištyrė šį izoliuotą žiurkių pilvaplėvės nervų ir hemidiafragmos preparatą in vitro ir atskleidė jo gebėjimą slopinti nuodų neuromuskulinį perdavimą. Šie augaliniai preparatai veiksmingai panaikino nuodų sukeltą raumenų susitraukimo slopinimą.

"Iš C. contravenenum išskirtas labdano trialdehidas buvo identifikuotas kaip geriausia antagonizuojanti medžiaga mažų mikromolių diapazone", - aiškinama tyrime. "Stipriausio C. contravenenum ekstrakto preparatų bandymai parodė, kad žvakutė su vitepsoliu H15 buvo veiksmingas vaistas nuo O. Hannah nuodų."

"Šis tyrimas išaiškino veikliuosius junginius, lemiančius tradiciškai naudojamų vaistažolių antivenininį aktyvumą, ir pasiūlė tinkamiausią preparatą, kuris ateityje gali padėti sukurti stipriai veikiančius vaistus gyvatės įkandimui gydyti."

Nustatyta, kad natūralūs vaistažolių ekstraktai yra stabilesni už susintetintas versijas

Tyrimais patvirtinta, kad bent trys skirtingos kurkumų rūšys (C. zedoaroides, C. antinaia ir C. contravenenum) kartu su kitais dviem tradiciniais vaistais (A. paniculata ir T. parthenium) gydo ir panaikina karališkosios kobros gyvatės nuodų poveikį.

"Be labdano dialdehido, kuris buvo aptiktas C. zedoaroides ankstesniame mūsų tyrime, labdano laktonas ir labdano trialdehidas, išskirti iš kurkumų rūšių C. antinaia ir C. contravenenum, dabar pasirodė veiksmingi prieš nuodus", - toliau atskleidžiama tyrime.

"Labdano trialdehidas yra geriausia iki šiol žinoma antineurotoksinė medžiaga".

Tačiau viena iš izoliuoto labdano traldehido problemų yra ta, kad jis yra nestabilus. Kita vertus, nustatyta, kad natūrali versija, pagaminta iš augalinio ekstrakto, šią medžiagą kartu su labdano traldehidu palieka stabilią ir veiksmingą.

Didelėmis dozėmis karpažolės ekstraktas gali būti naudojamas kaip gyvatės nuodų intoksikacijos priemonė, nors vienintelis tikrai veiksmingas preparatas yra žvakutė. Šviežiai sumalta šakniastiebio šaknis yra dar vienas stiprus preparatas.

"Šie rezultatai pateikė įrodymų apie kai kurių tradicinių vaistų kaip priešnuodžių naudingumą ir davė užuominų apie vaistų kūrimą ateityje", - rašoma tyrimo išvadose.

"Šiuo metu atliekami tolesni tyrimai, siekiant pakeisti šiame tyrime naudotą antivenino tyrimą in vitro metodu, kai naudojamas vištos žarnynas, o ne laboratorinių gyvūnų audinys."

Beje, žalioji čiurkšlė (Green chiretta) buvo sėkmingai panaudota Tailande gydant Fauci gripą.

Užuot privertusi savo žmones vartoti mirtinus vaistus, tokius kaip remdesiviras, ir būti prijungtiems prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato, kaip tai darė Jungtinės Valstijos, Tailando vyriausybė suteikė leidimą Andrographis paniculate naudoti kaip vaistą nuo šios ligos.

"Esu skaitęs, kad farmacinės kokybės metileno mėlynasis (methylene blue) yra veiksmingas prieš kovidą, taip pat ir prieš kitus užkratus, pavyzdžiui, maliariją", - rašė "Natural News" komentatorius.

"Necivilizuotas" trečiasis pasaulis gelbsti savo piliečių gyvybes, naudodamasis vaistažolėmis, papildais ir puikiais vaistais, tokiais kaip hidroksichlorochinas ir ivermektinas, o "civilizuotas" pirmasis pasaulis tiesiog žudo savo piliečius, padedamas "Facebook", "Twitter", CDC ir FDA", - rašė kitas.

Dar kažkas sakė, kad jis ar ji vartoja žaliąją chiretą (green chiretta) du kartus per dieną ir daugiau niekuo neserga.

"Andrografis (Andrographis) turi labai gerą saugumo rekordą ir jis plokščiai veikia", - toliau rašė šis asmuo.

Daugiau susijusių naujienų apie kovidą ir gyvatės įkandimo nuodų bombikę rasite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

ResearchGate.net

Paranormal.lt

NaturalNews.com

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau