Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2023 » Sausio » 18

Atrasti proveržio mitybos sprendimai, kurie gali sustabdyti krešėjimą ir atpalaiduoti spyglių baltymus

Šiandien norime pasidalyti dviem svarbiais atradimais apie galimus mitybos sprendimus prieš krešėjimą ir spygliuotųjų baltymų daleles. Pirma, 2021 m. paskelbtas tyrimas per pastarąsias dvi dienas staiga tapo virusiniu, nes kažkas suprato, kad jame parodyta, kaip bromelaino ir acetilcisteino (abu plačiai žinomi maisto papildų pramonėje) derinys gali inaktyvinti spyglių baltymą, pakeisdamas jo morfologiją, todėl jis negali atakuoti organizmo ląstelių.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę. Tai galima galimybė, atstatyti savo sveikatos būklę... po neteisingo pasirinkimo.

Nesu tikras, kas pirmasis pradėjo viešinti šį tyrimą, bet radau jį plačiai paskelbtą Brighteon.social.

Tyrimas pavadintas "Bromelaino ir acetilcisteino (BromAc) derinys sinergiškai inaktyvuoja SARS-CoV-2".

Jis buvo paskelbtas žurnale "Viruses" ir skelbiamas Researchgate.net bei kituose mokslo straipsnių indeksavimo centruose. Visą straipsnio tekstą visuomenė gali rasti nemokamai.

Tyrimo, kurio autorius - Ahmedas Mekkavis (Ahmed Mekkawy) - buvo mokslininkų grupė, o pagrindinis tyrėjas - Ahmedas Mekkavis (Ahmed Mekkawy), autorius, nagrinėjo, kaip bromelainas ir acetilcisteinas, dar žinomas kaip papildas NAC, keičia dygliuotojo baltymo glikoproteinus. Toliau pateiktoje diagramoje pavaizduoti SARS-CoC-2 ląstelių kultūrų drumstumo pokyčiai veikiant skirtingomis BromAc mitybos derinio koncentracijomis: (atkreipkite dėmesį, kad mikrogramai viename mililitre reiškia ppm, taigi tai gana mažos koncentracijos, tačiau vis tiek turinčios išmatuojamą poveikį):

Atrasti proveržio mitybos sprendimai, kurie gali sustabdyti krešėjimą

2 pav. 2. Ląstelių lizės tyrimai parodė acetilcisteino ir bromo-laino derinio (BromAc) in vitro inaktyvavimo potencialą prieš SARS-CoV-2. Ląstelių gyvybingumas buvo matuojamas nudažant ląsteles neutraliuoju raudonuoju, kai optinis tankis (OD) yra tiesiogiai proporcingas gyvybingoms ląstelėms. Mažas OD reiškia, kad dėl viruso replikacijos ląstelės labai lytizuojamos.

Tyrimo išvadose paaiškinama, kaip šis bromelaino ir acetilcisteino derinys pakeičia SARS-CoC-2 glikoproteinų struktūrą, todėl jie negali atakuoti žmogaus ląstelių: (paryškinta papildomai)

Bromelaino ir acetilcisteino derinys, BromAc, sinergiškai slopino dviejų SARS-CoV-2 padermių, išaugintų ant Vero ląstelių, užkrečiamumą. Baltymų patvirtinimas ir jų molekulinės savybės priklauso nuo jų struktūrinio ir geometrinio vientisumo, kuris priklauso ir nuo peptidinių jungčių, ir nuo disulfidinių tiltelių. Acetilcisteinas, kaip geras reduktorius, linkęs mažinti disulfidinius tiltelius ir taip keisti daugelio baltymų molekulines savybes. Ši savybė plačiai panaudota kuriant keletą gydymo būdų (lėtinė obstrukcinė plaučių liga, alerginės kvėpavimo takų ligos, cistinė fibrozė, pseudomiksoma peritonei ir t. t.) [20,23-27]. Pastaruoju metu acetilcisteinas naudojamas kuriant kvėpavimo takų infekcijų, tokių kaip gripas ir COVID-19, gydymo būdus [28-30], kai infekcijai gyvybiškai svarbus smaigalio baltymo vientisumas [12,13]. Hipotetinis veikimo mechanizmas galėtų būti dygliuotojo glikoproteino išskleidimas ir jo disuliacinių ryšių sumažinimas.

Tiesioginis mechaninis poveikis šiam smaigalio baltymui yra kitokia gydymo strategija, palyginti su dauguma esamų antivirusinių vaistų, kurie užkerta kelią viruso patekimui į šeimininko ląsteles, o ne veikia replikacijos mechanizmą. BromAc veikia kaip biocheminė medžiaga, naikinanti sudėtingus glikoproteinus. Bromelaino daugialypė fermentinė kompetencija, kurioje dominuoja gebėjimas suardyti glikozidines jungtis, naudingai papildo acetilcisteino stiprią galią mažinti disulfidinį ryšį.

Buvo ištirtas BromAc poveikis SARS-CoV-2 smaigalio ir apvalkalo baltymams, stabilizuotiems disulfidiniais ryšiais, ir nustatyta, kad jis skatina rekombinantinių smaigalio ir apvalkalo baltymų išsisluoksniavimą, mažindamas disulfidinius stabilizuojančius tiltelius. BromAc taip pat turėjo slopinamąjį poveikį laukinio tipo ir smaigalio mutantams SARS-CoV-2, inaktyvuodamas jų replikacijos gebėjimą in vitro. Taigi BromAc gali būti veiksminga terapinė priemonė ankstyvosios SARS-CoV-2 infekcijos atveju, nepaisant mutacijų, ir netgi gali būti profilaktinė priemonė žmonėms, kuriems yra didelė infekcijos rizika.

Svarbu pažymėti, kad šie bandymai buvo atlikti in vitro ir, kiek man žinoma, nebuvo atlikta jokių klinikinių šio derinio tyrimų su žmonėmis, nes NIH niekada nefinansuos nieko kito, išskyrus "Big Pharma" vaistų ir vakcinų tyrimus. Čia pateiktą informaciją laikykite teoriniu veiksmų keliu, kurį verta toliau tirti.

Vis dėlto, atsižvelgiant į tai, kad bromelainas ir acetilcisteinas šiuo metu plačiai vartojami kaip maisto papildai - ir yra lengvai prieinami bei įperkami - šie sprendimai verti dėmesio kaip nebrangios, mažos rizikos intervencijos, kurios, kaip paaiškėjo, gali padėti išgelbėti gyvybes.

Dr. Bryan Ardis atskleidžia galimą sprendimą, kaip sustabdyti dirbtinai sukeltą fibrinogeno krešėjimą

Vakar prisijungiau prie daktaro Bryano Ardiso laidoje "Ba'al Busters" ir kalbėjau apie sprendimus. Maždaug 30 minučių laidoje daktaras Ardis pristatė trumpą prezentaciją, kurioje parodyta, kaip nustatyta, kad glicirizinas, aktyvioji saldymedžio šaknies sudedamoji dalis, stipriai stabdo nuodų peptido sukeltą fibrinogeno krešėjimą (kuris gali vykti kraujyje).

Visą interviu galite peržiūrėti šioje Brighteon.com nuorodoje.

Kaip nurodžiau interviu, glicirizinas taip pat apsaugo kepenis nuo toksinio poveikio tylenolui (paracetamoliui). Tai viena iš stipriausių molekulių tiek vakarietiškoje vaistažolių medicinoje, tiek tradicinėje kinų medicinoje.

Apie visa tai ir dar daugiau papasakosiu šiandienos "Situation Update" podkaste:

- Daktaras Bryanas Ardis atskleidžia mitybos sprendimą nuo fibrinogeno krešėjimo
- Paskelbtas mokslinis tyrimas atskleidžia mitybos kombinaciją, kuri NEMATO spygliuotųjų baltymų
- WSJ pripažįsta, kad CBDC ateis, nesvarbu, ar esate pasiruošę, ar ne - staiga tai nebėra sąmokslas
- mRNA vakcinų stūmimas į gyvulių bandas yra dar viena globalistų pastanga sunaikinti mėsos tiekimą
- Tiesa apie "grynakraujų" bulių spermą ir gyvulių bandų tvarumą
- Informatorius atskleidė, kad JAV vyriausybė rengia išpuolius prieš Amerikos maisto infrastruktūrą
- Kairieji mano, kad anglių kasyba yra blogai, o iškasenų gavyba "žaliajai" energijai gaminti yra gerai
- Žaliosios energijos infrastruktūrai reikia 15+ mineralų, išgaunamų visame pasaulyje
- Išleista nauja speciali ataskaita su Steve'u Quayle'u ir Mike'u Adamsu: "GRID DOWN - kas dabar?"
- Kolegijos profesorius teigia, kad astrofizika yra rasistinė
- Škotija stumia globalistinę "20 minučių kaimynystės" koncepciją, kurioje esi kalinys
- 90 proc. interneto turinio per kelerius metus sukurs dirbtinis intelektas
- Dirbtinio intelekto sistemų iškilimas pabrėžia, kaip svarbu būti kūrybingu, sąmoningu ŽMOGUMI
- Interviu su Daisy Luther iš "The Organic Prepper" apie laisvą gyvenimą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau