Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Gegužės » 19

Dr. Ryanas Cole'as: mRNA vakcinose esantis baltymas smaigalys sukelia neįprastą susikaupimą kraujyje

mRNA vakcinose esantis baltymas smaigalys sukelia krešulius

Neseniai vykusiame aukščiausiojo lygio susitikime "White Coat Summit" sertifikuotas patologas daktaras Ryanas Cole'as (Rajanas Kolas) kalbėjo apie tai, kaip Wuhan koronaviruso (COVID-19) mRNA vakcinose esantis dygliuotas baltymas sukelia neįprastą sankaupų susidarymą kraujyje.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

"Taigi, tai tikrai neįprastas krešėjimo mechanizmas, - aiškino R. Cole'as. "Pamatyti kažką panašaus ir baltymą, kuris tai padarytų nesant kitų dalykų, paprastai reikalingų krešuliui susidaryti, yra labai neįprasta. Ir vėlgi, tai kelia susirūpinimą."

Dėl to daktarė Resia Pretorius (Resia Pretorius) iš Pietų Afrikos Respublikos parodė, kad dygliuotasis baltymas gali sukelti baltymų sankaupas, jei iš kraujo paimami trombocitai.

Cole'as savo pranešimo metu įspėjo, kad mRNA vakcinos spyglių baltymas yra toksiškas, sukeliantis neigiamas pasekmes sveikatai trumpuoju laikotarpiu, taip pat ir ateities kartoms. Spyglių baltymas sukuria kraujo krešulius, kurie trukdo kraujui tekėti į širdį ir kitus žmogaus sveikatai gyvybiškai svarbius organus.

Pasak Cole'o, mRNA vakcinos sukėlė 200 proc. didesnį miokardito atvejų skaičių. Jis taip pat pažymėjo, kad "Pfizer" mRNA vakcina sukėlė 16 proc. žiurkių vaisingumo sumažėjimą. Patologas pasidalijo, kad į jo kabinetą pristatomose placentose yra spygliuotų baltymų ir jos yra netinkamo dydžio pagal nėštumo amžių. Placenta yra svarbi vaisiaus vystymuisi nėštumo metu.

Atrodo, kad dėl mRNA vakcinų placentos kalkėjo, greičiausiai dėl spyglių baltymų. Papildoma analizė atskleidė, kad placentose taip pat yra nemažai uždegimų ir antikūnų, iš esmės jos tampa toksišku troškiniu, kuris nėra palankus sveikatai ir išgyvenimui.

Be to, demaskuotoja ir garsi rašytoja Naomi Wolf (Naomi Wolf) atskleidė, kad kai kurios akušerės jai pasakojo, jog paskiepytų motinų placentos yra susitraukusios ir sidabriškai pilkos spalvos. Šie požymiai reiškia, kad placentos nėra pakankamai didelės, kad galėtų išlaikyti normalų kūdikį.

"Tai eksperimentas, skubus leidimas, nepatvirtintas. Žmonija yra trečiojo etapo bandymas. Kokia vėžio rizika po injekcijos? Kokia autoimuninių ligų rizika po injekcijos? Kokia yra rizika visam gyvenimui sutrikdyti vaisingumą? Mes nežinome, - sakė Cole'as. "Taigi, kodėl mes iš tikrųjų stumiamės į priekį tokiu tempu, kokiu tai darome, nežinodami šių dalykų? Tai visiškas išpuolis prieš mokslą ir visiškas išpuolis prieš mus."

Smailūs baltymai taip pat gali pažeisti smegenis

Vakcinų mRNA sukeliami spyglių baltymai taip pat gali sukelti neurologinę žalą. Taip teigė į pensiją išėjęs neurochirurgas Russellas Blaylockas (Raselas Bleikas).

"Ši [COVID-19] injekcija yra dirbtinių egzosomų injekcija. Smegenys yra vienas sudėtingiausių dalykų visoje visatoje, o medikai tikrai nesupranta šios injekcijos. Jie nesupranta, ką ji daro galvos ir nugaros smegenų neurologiniam aparatui", - sakė Blaylockas.

Jis paaiškino, kad kai organizme kyla sisteminis uždegimas arba įvyksta kokia nors trauma, kyla uždegimas ir suaktyvėja imuninė sistema. "Per kelias minutes tai siunčia signalą į smegenis ir pradeda aktyvuoti mikrogliją, kuri yra uždegiminė, citotoksinė smegenų ląstelė", - sakė jis, pridurdamas, kad būtent tai ir įvyks po pirmosios COVID-19 injekcijos dozės.

Po kelių mėnesių sušvirkštus antrąją dozę, užkrėstos mikroglijos visiškai suaktyvėja. Tuomet ji išlaisvins visus toksiškus komponentus.

"Jūs gaunate chroniškai suaktyvintą mikrogliją [per daug] aktyvuotoje būsenoje, ir uždegiminė reakcija yra tris kartus didesnė nei įprastai suaktyvėjus mikroglijai", - sakė jis.

Toliau žiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame kardiologas daktaras Peteris McColloughas (Piteris Makollougas) nagrinėjo dalykus, kuriuos reikia žinoti apie spyglių baltymus.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau