Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Birželio » 26

Indijos advokatų asociacija padavė PSO į teismą dėl melo apie ivermektiną ir indų žudymą - ar Fauci ir CDC bus kiti?

(Paranormal) Praėjo daugiau nei metai nuo tada, kai PSO, iš pradžių sumenkinusi viruso keliamą grėsmę, paskelbė koronavirusą pandemija. Ne paslaptis, kad tiek liga, tiek atsakas į kovą su ja po šio SARS-CoV-2 protrūkio 2019 m. pabaigoje apvertė mūsų pasaulį aukštyn kojomis. Atrodo, kad įgaliojimai, draudimai ir gairės keičiasi kaskart, kai daktaras Fauci praveria burną. Mums buvo pasakyta, kad visos šios precedento neturinčios taisyklės buvo priimtos siekiant sustabdyti ligos, kuri šiandien siejama su daugiau nei pusės milijono amerikiečių mirtimi vos per metus, plitimą.

Galima manyti, kad dėl ligos, kuri yra mirties nuosprendis pagyvenusiems, nutukusiems, turintiems ankstesnių ligų ir kuri verčia vaikus vengti mokyklos, užsidėti kaukes ir skiepytis, nuo pat jos atvykimo į Jungtines Valstijas būtų buvę pradėti intensyvūs profilaktinių ir gydomųjų sprendimų tyrimai.

Galima manyti, kad po tiek laiko ligoninėse, slaugos namuose ir kituose gydymo centruose bus sutarta, kaip elgtis su Covid teigiamu pacientu ar gyventoju. Taip nėra.

Vis dar nėra sutarto gydymo plano, kuris padėtų vyresnio amžiaus pacientams, užsikrėtusiems koronavirusu, pasveikti.

Dr. Fauci ir CDC neleido naudoti patikrintų gydymo metodų, įskaitant hidroksichlorochiną ir ivermektiną, kurie galėjo išgelbėti dešimtis tūkstančių amerikiečių gyvybių.

Indijos advokatų asociacija padavė į teismą PSO vadovą už tai, kad šis neleido naudoti ivermektino, kuris būtų išgelbėjęs milijonus gyvybių.

Ar taip galėtų nutikti Amerikoje? Ar daktaras Fauci ir CDC yra kiti?

Gegužės 25 d. Indijos teisininkų asociacija (IBA) padavė į teismą PSO vyriausiąją mokslininkę daktarę Soumyą Swaminathan, 71 punkto trumpame pranešime kaltindama ją sukėlus Indijos piliečių mirtį, nes klaidino juos dėl ivermektino. Taip pat yra atnaujintas 2021 m. birželio 13 d. teisinis pranešimas.

56 punkte teigiama: "Kad jūsų klaidinantis 2021 m. gegužės 10 d. tviterio įrašas prieš Ivermektino naudojimą lėmė tai, kad Tamil Nadu valstija 2021 m. gegužės 11 d., praėjus vos dienai po to, kai Tamil Nadu vyriausybė nurodė jį naudoti COVID-19 pacientų gydymui, išbraukė Ivermektiną iš protokolo."

Jei teismas Indijoje pripažins PSO vyriausiąjį mokslininką Dr. Soumya Swaminathaną kaltu, tuomet PSO mokslininkas gali būti nuteistas mirties bausme arba kalėjimu iki gyvos galvos. Dr. Soumya Swaminathan turėtų būti apkaltintas gresiančiu baudžiamuoju persekiojimu ir pripažintas kaltu pagal vieną iš šių kaltinimų.

Tamil Nadu vyriausybė paskelbė naujus COVID-19 sergančių pacientų gydymo protokolus, kuriuose išbrauktas ivermektino naudojimas, kuris buvo įtrauktas į ankstesnę versiją. Naujuosiuose protokoluose aprašomos trys COVID-19 pacientų kategorijos pagal jiems reikalingos priežiūros lygį: namų, pirminės sveikatos priežiūros ir iki ligoninės priežiūros. Ligoninės priežiūra neįtraukta. Tyrimai, kuriais nustatoma, kuriai kategorijai priklauso pacientas, yra deguonies įsotinimas (SpO2) ir kvėpavimo dažnis.

Straipsnio autorius: Ralph Flores. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

PS: labai keista, ar nebuvo tai kažkur girdėta ir Lietuvoje? Ar mūsų teisėsauga tai nutylės? Ar lauks nurodymų... iš kitur...

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau