Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 3

Dr. Bryan Ardis: Nuo COVID-19 yra pigus, veiksmingas ir PATVIRTINTAS vaistas

(Paranormal) Daktaras Brajanas Ardis (Bryan Ardis) savo žiūrovams pasakoja, kad yra pigus ir veiksmingas Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) patvirtintas vaistas, kuriuo galima gydyti Wuhan koronaviruso (COVID-19) infekciją: ivermektinas.

Ardis dalijasi dokumentu iš NIH svetainės, kuriame ivermektinas nurodytas kaip vienas iš trijų vaistų lentelėje "Antivirusinių vaistų, kurie yra patvirtinti arba vertinami COVID-19 virusui gydyti, charakteristikos". Kiti lentelėje nurodyti vaistai yra remdesiviras ir nitazoksanidas.

"Tai labai svarbi lentelė. Ją turi turėti kiekvienas", - sako Ardis laidoje "Dr. Ardis Show" per Brighteon.TV.

Jei jūsų artimas žmogus ligoninėje kovoja su COVID-19, Ardis sako, kad galite pasiimti šios lentelės kopiją ir parodyti gydytojams, kad ivermektinas yra patvirtintas vaistas šiai ligai gydyti. "Jūs išgelbėsite savo artimųjų gyvybę ir galėsite priversti ligonines atsiskaityti už dozes - gydytojai negali pasakyti, kad nežino, kaip naudoti tą vaistą, NIH nurodo, kaip tą vaistą naudoti", - pabrėžia Ardis.

Ši lentelė galėjo išgelbėti Veronikos Wolski (Veronica Wolski), žinomos patriotės iš Čikagos, kuri mirė nuo COVID-19 "AMITA Health Resurrection" medicinos centre, gyvybę. Pasak jos draugės Nancy Ross, V. Wolski prašė ligoninės skirti ivermektino, tačiau jos prašymai ne kartą buvo atmesti.

Remdesiviras yra antivirusinis vaistas, veikiantis įvairius virusus. Koronavirusų genomai sudaryti iš ribonukleorūgšties (RNR).

Remdesiviras trikdo vieno iš pagrindinių fermentų, reikalingų virusui replikuoti RNR, veikimą ir neleidžia virusui daugintis.

Tačiau daugeliui pacientų, gavusių remdesiviro, išsivystė daugybinis organų nepakankamumas ir (arba) ūminis inkstų nepakankamumas. Šie sunkūs nepageidaujami poveikiai iš tiesų išvardyti NIH lentelėje.

Ardis dalijasi dar vienu dokumentu, kuris gali padėti paaiškinti, kodėl ligoninės renkasi COVID-19 pacientus gydyti remdesiviru. Ši diagrama, pavadinta "Naujų COVID-19 gydymo metodų papildomas apmokėjimas" (NCTAP), yra iš Medicinos ir medicinos paslaugų centro (CMS) interneto svetainės.

Pagal NCTAP programą Medicare programa teikia padidintą apmokėjimą už reikalavimus atitinkančius stacionarinio gydymo atvejus, kai COVID-19 gydymui naudojami tam tikri nauji produktai, kurie šiuo metu yra patvirtinti Maisto ir vaistų administracijos (FDA) arba turi leidimą naudoti skubos tvarka. Vienintelis šiai kategorijai priskiriamas vaistas yra remdesiviras.

Šis padidintas mokėjimas reiškia 20 proc. priemoką, mokamą ligoninėms už visus COVID-19 pacientus, kuriuos jos pasirenka gydyti remdesiviru, o ne kitais vaistais.

"Jie iš tikrųjų papirkinėja ligonines ir gydytojus, kad šie rinktųsi remdesivirą", - sako Ardis, pažymėdamas, kad šiuo metu CMS už penkių dienų gydymą remdesiviru moka 2400 dolerių. Tai reiškia, kad ligoninės gauna 480 JAV dolerių papildomai už kiekvieną pacientą, kuriam taikomas remdesiviro protokolas.

Palyginimui, ivermektino tabletė kainuoja mažiau nei 2 dolerius.

Nesuprantantiems, vienintelis FDA patvirtintas šios ligos gydymas yra remdesiviras. Jį leidžiama naudoti suaugusiesiems ir ne jaunesniems kaip 12 metų vaikams, sveriantiems ne mažiau kaip 88 svarus (40 kilogramų).

Įrodyta, kad ivermektinas yra saugus ir veiksmingas

Neskaitant sunkaus nepageidaujamo poveikio, kyšininkavimo ir didžiulio kainų skirtumo, "Ardis" teigia, kad remdesiviras tiesiog nėra toks veiksmingas kaip ivermektinas gydant COVID-19 pacientus. "Įrodyta, kad ivermektinas yra saugus ir veiksmingas. Jis dar niekam nesukėlė mirties ar ūmaus inkstų nepakankamumo. Tai labai daug kartų patvirtintas vaistas."

Birželio 1 d. "Desert Review" pranešė, kad ivermektinas gerokai sumažino COVID-19 infekcijų skaičių Delyje, Indijoje, kur gyvena daugiau kaip 30 mln. gyventojų.

Delio sveikatos priežiūros institucijos balandžio 20 d. pradėjo gydyti pacientus ivermektinu. Tuo metu kasdien buvo susiduriama su beveik 30 000 naujų atvejų. Gegužės pabaigoje COVID-19 atvejų skaičius didmiesčio teritorijoje sumažėjo iki mažiau nei 1 000 naujų atvejų per dieną. (Susiję su šia tema: Dėl plačiai paplitusio ivermektino naudojimo Delyje, Indijoje, koronaviruso atvejų sumažėjo 97 %).

PSO neparduoda remdesiviro

Tuo tarpu Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) išleido sąlyginę rekomendaciją nenaudoti remdesiviro hospitalizuotiems pacientams, neatsižvelgiant į ligos sunkumą, nes nėra įrodymų, kad remdesiviras pagerina pacientų išgyvenamumą ir kitus rezultatus.

Ši rekomendacija yra gyvų klinikinės priežiūros gairių dėl COVID-19 dalis. Ją parengė tarptautinė gairių rengimo grupė, kurią sudaro 28 klinikinės priežiūros ekspertai, keturi pacientų partneriai ir vienas etikos specialistas.

Budezonidas veiksmingesnis už remdesivirą

Budezonidas yra dar vienas veiksmingesnis ir mažiau rizikingas COVID-19 gydymas, palyginti su remdesiviru.

Oksfordo universiteto mokslininkai nustatė, kad ankstyvas gydymas inhaliuojamuoju budezonidu net 90 proc. sumažino COVID-19 sergančių žmonių skubios pagalbos ir hospitalizacijos poreikį. Tyrimo metu taip pat nustatyta, kad inhaliuojamas budezonidas, skiriamas COVID-19 sergantiems pacientams per septynias dienas nuo simptomų atsiradimo, sutrumpina sveikimo laiką.

Dalyviams, kuriems buvo paskirtas inhaliatorius su budezonidu, greičiau išnyko karščiavimas, simptomai ir po 28 dienų buvo mažiau nuolatinių simptomų. Tyrimas taip pat parodė, kad budezonidą gavusiems asmenims sumažėjo nuolatinių simptomų.

Gydytojai budezonidą jau daugiau kaip 20 metų skiria kaip profilaktinį vaistą astmatikams. Dr. Richardas Bartlettas (Richard Bartlett), didelis šio vaisto šalininkas, parašė straipsnį su atvejų aprašymais, kuriuose aprašomi palankūs dviejų jo pacientų, kuriems buvo taikomas šis vaistas, gydymo rezultatai. JAV atliktas laboratorinis tyrimas taip pat parodė, kad budezonidas slopino koronaviruso gebėjimą daugintis ir sukelti kvėpavimo takų uždegimą.

Rugsėjo 29 d. laidos "The Dr. Ardis Show" epizodą žiūrėkite čia:

Sekite Pandemic.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų ir informacijos, susijusios su koronaviruso pandemija.

Šaltiniai:

Brighteon.com

Covid19TreatmentGuidelines.NIH.gov

CMS.gov

TheDesertReview.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau