Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2021 » Spalio » 3

Dr. Bryan Ardis: Nuo COVID-19 yra pigus, veiksmingas ir PATVIRTINTAS vaistas

(Paranormal) Daktaras Brajanas Ardis (Bryan Ardis) savo žiūrovams pasakoja, kad yra pigus ir veiksmingas Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) patvirtintas vaistas, kuriuo galima gydyti Wuhan koronaviruso (COVID-19) infekciją: ivermektinas.

Ardis dalijasi dokumentu iš NIH svetainės, kuriame ivermektinas nurodytas kaip vienas iš trijų vaistų lentelėje "Antivirusinių vaistų, kurie yra patvirtinti arba vertinami COVID-19 virusui gydyti, charakteristikos". Kiti lentelėje nurodyti vaistai yra remdesiviras ir nitazoksanidas.

"Tai labai svarbi lentelė. Ją turi turėti kiekvienas", - sako Ardis laidoje "Dr. Ardis Show" per Brighteon.TV.

Jei jūsų artimas žmogus ligoninėje kovoja su COVID-19, Ardis sako, kad galite pasiimti šios lentelės kopiją ir parodyti gydytojams, kad ivermektinas yra patvirtintas vaistas šiai ligai gydyti. "Jūs išgelbėsite savo artimųjų gyvybę ir galėsite priversti ligonines atsiskaityti už dozes - gydytojai negali pasakyti, kad nežino, kaip naudoti tą vaistą, NIH nurodo, kaip tą vaistą naudoti", - pabrėžia Ardis.

Ši lentelė galėjo išgelbėti Veronikos Wolski (Veronica Wolski), žinomos patriotės iš Čikagos, kuri mirė nuo COVID-19 "AMITA Health Resurrection" medicinos centre, gyvybę. Pasak jos draugės Nancy Ross, V. Wolski prašė ligoninės skirti ivermektino, tačiau jos prašymai ne kartą buvo atmesti.

Remdesiviras yra antivirusinis vaistas, veikiantis įvairius virusus. Koronavirusų genomai sudaryti iš ribonukleorūgšties (RNR).

Remdesiviras trikdo vieno iš pagrindinių fermentų, reikalingų virusui replikuoti RNR, veikimą ir neleidžia virusui daugintis.

Tačiau daugeliui pacientų, gavusių remdesiviro, išsivystė daugybinis organų nepakankamumas ir (arba) ūminis inkstų nepakankamumas. Šie sunkūs nepageidaujami poveikiai iš tiesų išvardyti NIH lentelėje.

Ardis dalijasi dar vienu dokumentu, kuris gali padėti paaiškinti, kodėl ligoninės renkasi COVID-19 pacientus gydyti remdesiviru. Ši diagrama, pavadinta "Naujų COVID-19 gydymo metodų papildomas apmokėjimas" (NCTAP), yra iš Medicinos ir medicinos paslaugų centro (CMS) interneto svetainės.

Pagal NCTAP programą Medicare programa teikia padidintą apmokėjimą už reikalavimus atitinkančius stacionarinio gydymo atvejus, kai COVID-19 gydymui naudojami tam tikri nauji produktai, kurie šiuo metu yra patvirtinti Maisto ir vaistų administracijos (FDA) arba turi leidimą naudoti skubos tvarka. Vienintelis šiai kategorijai priskiriamas vaistas yra remdesiviras.

Šis padidintas mokėjimas reiškia 20 proc. priemoką, mokamą ligoninėms už visus COVID-19 pacientus, kuriuos jos pasirenka gydyti remdesiviru, o ne kitais vaistais.

"Jie iš tikrųjų papirkinėja ligonines ir gydytojus, kad šie rinktųsi remdesivirą", - sako Ardis, pažymėdamas, kad šiuo metu CMS už penkių dienų gydymą remdesiviru moka 2400 dolerių. Tai reiškia, kad ligoninės gauna 480 JAV dolerių papildomai už kiekvieną pacientą, kuriam taikomas remdesiviro protokolas.

Palyginimui, ivermektino tabletė kainuoja mažiau nei 2 dolerius.

Nesuprantantiems, vienintelis FDA patvirtintas šios ligos gydymas yra remdesiviras. Jį leidžiama naudoti suaugusiesiems ir ne jaunesniems kaip 12 metų vaikams, sveriantiems ne mažiau kaip 88 svarus (40 kilogramų).

Įrodyta, kad ivermektinas yra saugus ir veiksmingas

Neskaitant sunkaus nepageidaujamo poveikio, kyšininkavimo ir didžiulio kainų skirtumo, "Ardis" teigia, kad remdesiviras tiesiog nėra toks veiksmingas kaip ivermektinas gydant COVID-19 pacientus. "Įrodyta, kad ivermektinas yra saugus ir veiksmingas. Jis dar niekam nesukėlė mirties ar ūmaus inkstų nepakankamumo. Tai labai daug kartų patvirtintas vaistas."

Birželio 1 d. "Desert Review" pranešė, kad ivermektinas gerokai sumažino COVID-19 infekcijų skaičių Delyje, Indijoje, kur gyvena daugiau kaip 30 mln. gyventojų.

Delio sveikatos priežiūros institucijos balandžio 20 d. pradėjo gydyti pacientus ivermektinu. Tuo metu kasdien buvo susiduriama su beveik 30 000 naujų atvejų. Gegužės pabaigoje COVID-19 atvejų skaičius didmiesčio teritorijoje sumažėjo iki mažiau nei 1 000 naujų atvejų per dieną. (Susiję su šia tema: Dėl plačiai paplitusio ivermektino naudojimo Delyje, Indijoje, koronaviruso atvejų sumažėjo 97 %).

PSO neparduoda remdesiviro

Tuo tarpu Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) išleido sąlyginę rekomendaciją nenaudoti remdesiviro hospitalizuotiems pacientams, neatsižvelgiant į ligos sunkumą, nes nėra įrodymų, kad remdesiviras pagerina pacientų išgyvenamumą ir kitus rezultatus.

Ši rekomendacija yra gyvų klinikinės priežiūros gairių dėl COVID-19 dalis. Ją parengė tarptautinė gairių rengimo grupė, kurią sudaro 28 klinikinės priežiūros ekspertai, keturi pacientų partneriai ir vienas etikos specialistas.

Budezonidas veiksmingesnis už remdesivirą

Budezonidas yra dar vienas veiksmingesnis ir mažiau rizikingas COVID-19 gydymas, palyginti su remdesiviru.

Oksfordo universiteto mokslininkai nustatė, kad ankstyvas gydymas inhaliuojamuoju budezonidu net 90 proc. sumažino COVID-19 sergančių žmonių skubios pagalbos ir hospitalizacijos poreikį. Tyrimo metu taip pat nustatyta, kad inhaliuojamas budezonidas, skiriamas COVID-19 sergantiems pacientams per septynias dienas nuo simptomų atsiradimo, sutrumpina sveikimo laiką.

Dalyviams, kuriems buvo paskirtas inhaliatorius su budezonidu, greičiau išnyko karščiavimas, simptomai ir po 28 dienų buvo mažiau nuolatinių simptomų. Tyrimas taip pat parodė, kad budezonidą gavusiems asmenims sumažėjo nuolatinių simptomų.

Gydytojai budezonidą jau daugiau kaip 20 metų skiria kaip profilaktinį vaistą astmatikams. Dr. Richardas Bartlettas (Richard Bartlett), didelis šio vaisto šalininkas, parašė straipsnį su atvejų aprašymais, kuriuose aprašomi palankūs dviejų jo pacientų, kuriems buvo taikomas šis vaistas, gydymo rezultatai. JAV atliktas laboratorinis tyrimas taip pat parodė, kad budezonidas slopino koronaviruso gebėjimą daugintis ir sukelti kvėpavimo takų uždegimą.

Rugsėjo 29 d. laidos "The Dr. Ardis Show" epizodą žiūrėkite čia:

Sekite Pandemic.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų ir informacijos, susijusios su koronaviruso pandemija.

Šaltiniai:

Brighteon.com

Covid19TreatmentGuidelines.NIH.gov

CMS.gov

TheDesertReview.com

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
29.07.2019 laikas 12:41 Receptai Tokių sausainių iš varškės niekada nežino!
Gaminame namuose. Sausainiai iš varškės. Skanūs, sluoksniuoti, paprastai pagaminami naminiai sausainiai nė vieno nepaliks abejingu. Greit paruošiami ir be jokių problemų.

Skaityti daugiau

24.06.2019 laikas 14:49 Receptai Bandelės iš vaikystės! Tas pats skonis ir kvapas!

Būtent tokias bandeles gamino mano močiutė. Magiškas kvapas buvo... Net ir dabar jaučiu jį, per nuotrauką ... Sudėkite bandeles su varške ant kepimo skardos, sutepkite tryniu, kurį pasilikome ir kepame orkaitėje, kuri yra įkait...

Skaityti daugiau

21.09.2018 laikas 09:54 Receptai Liaudiški patarimai batams nutrynus kojas

Batams nutrynus kojas liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai batams nutrynus kojas, kojų nutrynimas, receptai kojoms, nutrintos, kojos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistaž...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
22.01.2025 laikas 07:24 WEF mokslininkai pristatė nanodaleles, galinčias nuotoliniu būdu valdyti žmogaus protą
Pietų Korėjoje vykdomi tyrimai atskleidžia neįtikėtiną galimybę: nanodalelėmis galima valdyti gyvūnų elgesį. Tačiau šios technologijos pažanga kelia rimtų etinių klausimų ir galimas grėsmes žmonijai. Ar esame pasirengę susidurti su pasekmėmis, jei ši...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau