Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 28

Dėl plačiai paplitusio ivermektino naudojimo Delyje (Indija) koronaviruso atvejų sumažėjo 97 %

(Paranormal) Dėl plačiai taikomo ivermektino efektyviai susidorota su maždaug 97 procentais Wuhan koronaviruso (COVID-19) atvejų Delio metropolinėje zonoje Indijoje.

Metų pradžioje Indija susidorojo su niokojančia povakcinine koronaviruso banga. Šis povakcininis protrūkis šalį paveikė skirtingai. Valstijose, kuriose nebuvo naudojamas ivermektinas, susirgimų skaičius išaugo. Tačiau duomenys rodo, kad gegužės pabaigoje ši antroji COVID-19 banga buvo suvaldyta tose šalies dalyse, kuriose pacientai buvo gydomi ivermektinu. (Susiję: Indijos valstybė, kurioje gyvena 240 mln. žmonių, visiškai išnaikino kovidozę, naudodama ivermektiną).

Delyje sveikatos priežiūros institucijos balandžio 20 d. pradėjo gydyti pacientus ivermektinu. Tuo metu 30 mln. gyventojų turinčiame didmiestyje kasdien buvo registruojama beveik 30 000 naujų susirgimų.

Gegužės pabaigoje COVID-19 atvejų metropolyje sumažėjo iki mažiau nei 1 000 naujų atvejų per dieną. Vos per penkias savaites naujų COVID-19 atvejų sumažėjo 97 proc.

Mirčių skaičius per dieną taip pat sumažėjo nuo beveik 300 atvejų balandžio mėn. iki šiek tiek daugiau nei 100 atvejų gegužės pabaigoje.

Panašiai reikšmingas COVID-19 atvejų sumažėjimas buvo stebimas ir mažiausiai keturiose kitose Indijos valstijose, kuriose COVID-19 sergantys pacientai buvo gydomi ivermektinu.

Ypač paminėtina šiaurinė Utar Pradešo valstija, kurioje sveikatos priežiūros institucijos nuo beveik 40 000 naujų COVID-19 atvejų per dieną balandžio pabaigoje iki vos 2 000 naujų atvejų per dieną gegužės pabaigoje. Tai 95 proc. mažiau naujų atvejų.

Tuo tarpu valstijose, kurios nenaudojo ivermektino, naujų COVID-19 atvejų skaičius vis augo.

Pietinėje Tamil Nadu valstijoje iki balandžio pabaigos per dieną buvo užregistruojama beveik 11 000 naujų COVID-19 atvejų. Gegužės pabaigoje šis skaičius išaugo iki 30 000 naujų COVID-19 atvejų per dieną.

Tamil Nadu mieste kasdien mirčių nuo COVID-19 taip pat padaugėjo nuo 48 atvejų balandžio 20 d. iki 474 atvejų gegužės 27 d.

Ivermektinas vis dar puolamas visame pasaulyje

Jungtinėse Amerikos Valstijose Maisto ir vaistų administracija vis dar nėra patvirtinusi ivermektino naudojimo COVID-19 gydymui ar profilaktikai.

Užuot pritarę šio pigaus ir veiksmingo vaisto naudojimui, eksperimentinių ir mirtinai pavojingų vakcinų šalininkai išjuokė ivermektiną kaip vaistą "arkliams nuo kirminų". Tie, kurie taip šaiposi iš ivermektino, nesupranta, kad yra dvi ivermektino rūšys - viena skirta naudoti gyvūnams, pavyzdžiui, arkliams, o kita - žmonėms.

Du iš trijų 2015 m. Nobelio medicinos premijos laureatų ją gavo už ivermektino atradimą ir jo naudojimą maliarijai gydyti. Ši ivermektino versija, kurią gali vartoti žmonės, naudojama COVID-19 gydyti.

Netgi Indijoje, kur ivermektino naudojimas galimai išgelbėjo milijonus gyvybių, sveikatos priežiūros institucijos vis dar puola šį vaistą. Indijos medicininių tyrimų taryba (ICMR), pagrindinė vyriausybės biomedicininių tyrimų įstaiga, nutraukė ivermektino ir hidroksichlorochino naudojimą suaugusiųjų COVID-19 atvejams gydyti.

Vietoj ivermektino ir hidroksichlorochino ICMR rekomenduoja COVID-19 pacientams skirti remdesivirą ir tocilizumabą, kurių pirmieji, kaip žinoma, labiau kenkia nei padeda kovoti su COVID-19.

Dr. Justinas R. Hope'as (Justin R. Hope), rašydamas "The Desert Review", teigia, kad jei pasaulis būtų klausęs ekspertų, kurie pasisakė už ivermektino naudojimą, būtų buvę galima išgelbėti tūkstančius gyvybių tiek Indijoje, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose.

"Delis pasielgė teisingai. Jungtinės Valstijos ir Tamil Nadu pasielgė neteisingai", - rašė jis. "Tai kainavo pusę milijono brangių gyvybių ir siaubingą skausmą bei kančias pasauliui. Pandemija buvo pratęsta be jokios rimtos priežasties."

"Dabar esame kitoje padėtyje, - tęsia jis. "Mes, kaip žmonės, turime absoliučių ivermektino veiksmingumo įrodymų. Delyje negirdėjome nė vieno pasakojimo apie tai, kad ivermektinas būtų toksiškas ar sukeltų kokių nors sunkumų. Priešingai, jis yra saugus ir išgelbėjo dešimtis tūkstančių žmonių nuo KOVID."

Sužinokite daugiau apie tai, kaip viso pasaulio vyriausybės bando užkirsti kelią COVID-19 sergančiųjų gydymui iš tikrųjų naudingais vaistais, tokiais kaip ivermektinas, skaitydami naujausius Pandemic.news straipsnius.

Šaltiniai:

100PercentFedUp.com

TheDesertReview.com

TimesOfIndia.IndiaTimes.com

Straipsnio autoriaus Arsenio Toledo nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau