Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 18

COVID-19 pacientai turėtų žinoti, kad turi teisę atsisakyti gydymo remdesiviru

(Paranormal) Vuchano koronavirusu (COVID-19) sergantys pacientai turi teisę atsisakyti gydymo remdesiviru, teisę atsisakyti būti prijungti prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato ir teisę be jų aiškaus sutikimo nesušvirkšti eksperimentinės ir mirtinai pavojingos COVID-19 vakcinos.

Gydytojas, chiropraktikas, knygų autorius ir Brighteon.TV laidos "The Dr. Ardis Show" vedėjas daktaras Brajanas Ardis (Bryan Ardis) kalbėjosi su Montana Gazette Radio žurnalistu Džeimsu Vaitu (James White) apie COVID-19 pacientų teisę atsisakyti tam tikro gydymo.

"Žmonės to tiesiog nesupranta. Jei jie matė mano interviu ir matė mano įsipareigojimus, turėtų žinoti, kad šiuo metu Amerikoje ligoninių protokolai yra sukurti taip, kad būtų žudymo institucijos", - sakė B. Ardis. "Jei neateinate į ligoninę su dokumentais, kurie suteikia teisinę galimybę kreiptis į teismą dėl tų protokolų naudojimo, nesate saugūs."

Ardis pabrėžė, kaip svarbu raštu nurodyti, kad COVID-19 pacientai gali atsisakyti gydymo toksišku vaistu remdesiviru. Jie taip pat gali atsisakyti būti prijungti prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato bet kokioje situacijoje ar bet kokiomis aplinkybėmis.

Gydytojas taip pat perspėjo klausytojus nepasirašyti ligoninės priėmimo formų jų atidžiai neperskaičius arba nepasitarus su advokatu. Kai kuriose priėmimo formose gali būti formuluočių, leidžiančių ligoninės sveikatos priežiūros darbuotojams skirti pacientams COVID-19 vakciną be žodinio pacientų sutikimo.

Todėl Ardis mano, kad labai svarbu, jog žmonės su savimi turėtų tinkamas teisines formas, kuriomis naudodamiesi galėtų išvengti ligoninių piktnaudžiavimo.

"Jei ateitų momentas, kai ištiktų kritinė situacija ir jaustumėte, kad jums reikia vykti į ligoninę, turite turėti su savimi paruoštas šias formas, kad apsaugotumėte savo gyvybę", - sakė Ardis.

COVID-19 sergantys pacientai gali reikalauti, kad būtų gydomi ivermektinu

Ligoninėse koronavirusu sergantys pacientai ne tik turi teisę atsisakyti tam tikro gydymo ir medicininių intervencijų, bet ir gali pasirinkti, kokio gydymo jie nori. (Susiję: Anthony Fauci SUTEIKĖ veiksmingą gydymą nuo COVID-19, kad būtų naudingas didžiajai farmacijai - Brighteon.TV).

Neseniai Virdžinijos valstijos Warrentono mieste esančioje "Fauquier Health" ligoninėje buvo atsisakyta leisti COVID-19 pacientą gydyti ivermektinu.

Kathy Davies, katalikė žmona, penkių vaikų motina ir dešimties vaikų močiutė, jau kelis mėnesius buvo gydoma nuo COVID-19 "Fauquier Health", kai šeima norėjo, kad ligoninė išbandytų ivermektiną.

Fauquier Health" atsisakė tai padaryti, ir Deiviso šeima padavė ligoninę į teismą. Ligoninė sudarė šeimai daugybę teisinių kliūčių, kuriomis buvo siekiama užkirsti kelią ivermektino skyrimui Deiviui.

Tačiau pirmadienį, gruodžio 13 d., Virdžinijos 20-asis teisminis teismas pripažino, kad "Fauquier Health" paniekino teismą, nes atsisakė vykdyti ankstesnius įsakymus, kuriais buvo nuspręsta, kad Deivisui turi būti skiriamos šeimos gydytojo paskirtos ivermektino dozės.

Ligoninei sutikus leisti gydyti ivermektinu, visi jai pateikti kaltinimai bus panaikinti. Tačiau jei ligoninė atsisakytų laikytis, jai būtų skirta 10 000 JAV dolerių bauda už kiekvieną dieną atgaline data nuo gruodžio 9 d.

Užuot susidūrusi su baudomis, kurios gresia už teismo įsakymo nevykdymą, "Fauquier Health" atšaukė visus savo prieštaravimus ir leido šeimos gydytojui duoti Deiviui ivermektino. Pirmąją ivermektino dozę ji gavo gruodžio 13 d.

"Kathy tik vakar vakare pradėjo vartoti ivermektiną, ir tai maldos galia", - sakė šeimos draugas, su kuriuo kalbėjosi "Life Site News".

"Deivisų istorija suteikia teisinio atokvėpio viltį daugeliui šeimų, kurios atsidūrė panašiose situacijose, bandydamos kovoti su medicinos įstaigomis, argumentuotai nusiteikusiomis prieš bet kokį gydymą, kurio nepalaiko FDA [Maisto ir vaistų administracija], kovojant su COVID-19", - rašė Timas Meadsas (Tim Meads) (Tim Meads) laikraščiui "Daily Wire".

"Ši pergalė pabrėžia teisinių veiksmų, kuriais siekiama apginti medicinos laisves, vertę ir gali tapti įspėjimu kitoms ligoninėms, kurios bando atimti iš pacientų jų teises", - "Life Site News" rašė Ashley Sadler.

Fauquier Health į teisinį nurodymą atsakė pareiškimu, kuriame teigė, kad jos svarbiausias prioritetas tebėra "teikti saugią ir kokybišką priežiūrą mūsų aptarnaujamiems pacientams" ir kad jos pagrindinis prieštaravimas dėl ivermektino naudojimo yra tas, kad jį paskyrė ne ligoninėje dirbantis gydytojas.

Duodamas interviu Montanos radijui Ardis supažindino White'ą su tinkamais veiksmais, kaip pasinaudoti teisinėmis formomis, kurios gali priversti ligonines neskirti pacientams vaistų ir medicininių intervencijų, kurių jie nenori. Tai apima ir COVID-19 vakcinos atsisakymą. Visą įrašą žiūrėkite čia:

Pandemic.news pateikia naujausią informaciją apie toksišką vaistą remdesivirą ir veiksmingų gydymo priemonių nuo COVID-19, tokių kaip ivermektinas, slopinimą.

Tarp šaltinių yra ir šie:

Brighteon.com

LifeSiteNews.com

DailyWire.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau