Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 12

Staiga Billas Gatesas patvirtina tai, ką mes visą laiką sakėme: Covid yra "tarsi gripas", kurio "mirštamumas mažas"

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Milijardierius eugenikas Bilas Geitsas (Bill Gates) pagaliau prisipažįsta, kad labai klydo dėl Vuchano koronaviruso (Covid-19).

Vienas iš "Microsoft" įkūrėjų sako, kad jis ir kiti save vadinantys šios srities "autoritetai" pernelyg sureagavo į virusą, kuris nekelia tokios didelės grėsmės, kaip jis teigė iš pradžių.

"Tik vasario pradžioje, kai buvau susitikime, fondo ekspertai pasakė, kad "nėra jokių galimybių", kad "Covid-19" galėjo būti suvaldytas", - neseniai pareiškė B. Gatesas.

"Tuo metu mes iš tikrųjų nesupratome mirtinų atvejų skaičiaus. Nesupratome, kad mirtingumas gana mažas ir kad tai daugiausia vyresnio amžiaus žmonių liga, tarsi gripas, nors ji šiek tiek kitokia."

Anksti Gatesas pristatė "Žvėries ženklo" implanto technologiją, kuri bus naudojama viruso "vakcinose".

"Tai buvo gana baisus laikotarpis, kai pasaulis, įskaitant Jungtines Valstijas, nepradėjo budėti taip greitai, kaip reikėjo", - vis dar tvirtina R. Gatesas.

Perklasifikuodami kovidą kaip dar vieną "gripo" virusą, valdantieji planuoja priversti visus skiepytis nuo sezoninio kovido

Tuo metu, kai pasirodė "Omicron" (Moronic) Fauci gripo variantas, skiepai staiga nebebuvo tokie veiksmingi kaip anksčiau, sako Gatesas.

"Atsiradus "Omicron", vakcina nebesumažina perdavimo, beveik visai nesumažina, ypač praėjus maždaug trims ar keturiems mėnesiams po to, kai pasiskiepijote", - sako vakcinų karalius.

Iš esmės Fauci gripas yra tiesiog gripas. Tai pripažįsta ir Gatesas, tai pripažįsta ir JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA).

Pasak FDA komisaro Roberto Kalifo (Robert Califf), vyriausiosios komisaro pavaduotojos Džanet Vudkok (Janet Woodcock) ir daktaro Piterio Markso (Peter Marks), vyriausiojo agentūros pareigūno, atsakingo už vakcinas, Kinijos virusas cirkuliuos "artimiausioje ateityje" ir turi būti priimtas kaip dar vienas virusas.

Amerikos medicinos asociacijos žurnalas (JAMA) jį taip ir klasifikuos, o pasaulis turėtų jį laikyti tiesiog dar viena gripo forma, dabar teigia "ekspertai".

Žinoma, jie keičia savo nuomonę todėl, kad dabar nori, jog žmonės kasmet skiepytųsi nuo kovido, kaip ir nuo gripo. Kitaip tariant, kovido injekcijos turėtų tapti sezoniniu ritualu.

"Plačiai paplitęs vakcinų ir infekcijų sukeltas imunitetas, kartu su veiksmingais terapiniais vaistais, gali sumažinti būsimų protrūkių poveikį", - teigia FDA.

"Nepaisant to, atėjo laikas pripažinti, kad SARS-CoV-2, viruso, sukeliančio COVID-19, buvimas yra naujas normalus reiškinys."

"Tikėtina, kad artimiausioje ateityje jis cirkuliuos visame pasaulyje, užimdamas vietą šalia kitų įprastų kvėpavimo takų virusų, pavyzdžiui, gripo. Tikėtina, kad dėl jo kasmet reikės panašiai svarstyti vakcinos sudėties atnaujinimus, konsultuojantis su [FDA]."

Kasmetiniai skiepai nuo kovido užtikrins, kad Didžioji farmacija gaus nuolatinį naujų pajamų srautą iš valstijų ir vietos valdžios institucijų, kurios tikriausiai turės pirkti skiepus už mokesčių mokėtojų pinigus, kad galėtų juos skirti "nemokamai".

"Kasmetinių skiepų poreikis visam laikui yra patogus farmacijos bendrovėms", - rašė "Daily Wire" skaitytojas.

"Manau, kad geresnė alternatyva - skatinti žmones mesti svorį ir įgyti formą, o ligas gydyti terapiniais vaistais. Problema ta, kad pinigų srautai nėra tokie geri kaip skiepų, todėl šios galimybės nebus laikomos tokiomis rimtomis. (Be to, darykite viską, kad nepasentumėte.)"

"Nuo pat pradžių žinojome, kad kartą užsikrėtęs turi daugiau nei 99 % tikimybę pasveikti", - rašė kitas. "Jau nekalbant apie tai, kad Gatesas finansuoja ir finansavo PSO, kad tai būtų vadinama pandemija, siekiant priversti vyriausybę vykdyti įgaliojimus, o jis juokėsi iki pat banko."

Naujausias naujienas apie kinų viruso injekcijas galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

P komentaras: pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
Šitas "mokslininkas" maunasi naujus batus.... tipo aš nieko dėtas.... o kas gavo skiepus, jūsų reikalus... mes nevertėme.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau