Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 30

Japonija nutraukia vakcinų sukeltą pandemiją įteisindama IVERMEKTINĄ, o farmacijos kontroliuojama žiniasklaida apsimeta

(Paranormal) Japonija ką tik išlygino didžiausią iki šiol buvusią kovidų kreivę ir tai padarė įteisinusi ir naudodama ivermektiną. Beveik kiekvienoje šalyje su kiekviena nauja ligos banga didėjo užsikrėtimo rodikliai ir kasdienių mirčių rekordai. Visuomenės sveikatos patarimai dėl uždarymo, izoliavimo, privalomų kaukių ir masinio skiepijimo programų tik dar labiau padidino susirgimų ir hospitalizavimo kreives.

Nusikaltimas žmonijai - gyvybingų gydymo priemonių nesuteikimas - beveik paralyžiavo žmonijos gebėjimą prisitaikyti prie kvėpavimo takų infekcijų ir pasveikti nuo jų. Tačiau yra vilties Japonijoje, kur ivermektinas buvo panaudotas siekiant padėti žmonėms pasveikti nuo kovid-19, kad jie įgytų patvaresnį ir ilgalaikį imunitetą.

Japonija atsargiai žiūri į vakcinas gaminančias bendroves, geriau supranta jų daromą žalą žmonių gyvybei

Kai kalbama apie pasitikėjimą vakcinas gaminančiomis bendrovėmis, Japonija yra viena atsargiausių pasaulio valstybių. Kai pasirodė pirmosios covid-19 vakcinos, Japonija laukė dar du mėnesius, kol visuomenei pasiūlė "Pfizer" / "BioNTech" vakciną. Istoriškai susiklostė, kad japonai greičiau pripažįsta vakcinų žalą ir greičiau imasi veiksmų, kad apsaugotų visuomenę nuo nuodingų injekcijų.

Japonija nutraukia vakcinų sukeltą pandemiją įteisindama IVERMEKTINĄ, o farmacijos kontroliuojama žiniasklaida apsimeta, kad išgelbėjo kaukės ir vakcinos.

Pavyzdžiui, Japonija rekomenduoja mažiausią vakcinos dozių skaičių kūdikiams iki vienerių metų amžiaus. Neatsitiktinai Japonijoje taip pat yra trečias mažiausias kūdikių mirtingumas tarp visų išsivysčiusių šalių. Tai ne tik koreliacija. Iš tiesų, atlikus trisdešimt keturių išsivysčiusių šalių tyrimą nustatyta, kad kūdikių mirtingumas regresuoja priklausomai nuo įprastai skiriamų vakcinų dozių skaičiaus.

Vakcinos nepanaikina pandemijos

Prieš tai, kai Japonija išleido visuomenei Pfizer kovid vakcinas, šalis vis dar stengėsi sugalvoti gydymo planą, o sausio pradžioje net užfiksavo daugiau kaip 9 000 naujų užsikrėtimo atvejų. Vasario 4 d. buvo užregistruota daugiau kaip šimtas mirties atvejų, nes vyriausybės spaudė Japoniją sugalvoti vakcinų kampaniją. Pradėjus naudoti vakcinas, atrodė, kad COVID mėnesiui ar dviem išnyks. Tačiau gegužės 12 d. infekcijos vėl pasiekė piką - užregistruota daugiau kaip 7 000 naujų infekcijų. Gegužės 25 d. per vieną dieną šalyje užregistruota daugiau kaip šimtas mirties atvejų.

Liepos mėnesį kasdien atliekamų skiepų skaičius išaugo iki maždaug 1,5 milijono per dieną. Rugpjūčio pabaigoje beveik 70 proc. Japonijos gyventojų jau stovėjo eilėse skiepytis. Tačiau didelis skiepijimo mastas davė neigiamų rezultatų. 2020 m. rugpjūčio 20 d., kai nebuvo skiepijama, užfiksuoti 832 nauji užsikrėtimo atvejai. Po metų, kai buvo paskiepyta didžioji dalis gyventojų, 2021 m. rugpjūčio 22 d. buvo užregistruotas 22 301 naujas užsikrėtimas! Užregistruotų mirčių skaičius 2021 m. rugpjūčio mėn. buvo vidutiniškai penkis kartus didesnis kiekvieną dieną, palyginti su metais anksčiau - kai nebuvo skiepų.

Ivermektinas padeda išlyginti didžiausią Japonijos kovidų kreivę

Vakcinų sukelta pandemija galėjo tapti nebekontroliuojama, tačiau Japonija nusprendė pasielgti kitaip nei JAV ir kitos žlungančios valstybės, kurios priklauso tik nuo vakcinų ir kaukių. Rugsėjo mėnesį šalis dislokavo ivermektiną ir pradėjo oriau gydyti pacientus. Ligonių skaičius sparčiai mažėjo. Rugpjūčio viduryje Tokijuje buvo beveik 6 000 susirgimų. Rugsėjo pabaigoje susirgimų skaičius sumažėjo gerokai žemiau šimto - tai buvo 11 mėnesių minimumas. Associated Press stengėsi pagirti vakcinas ir kaukes dėl staigios sėkmės, nors šios medžiagos statistiškai daugiau nei metus buvo nesėkmingos tautai, sukeldamos didžiules kovidų ir kitų ligų bangas.

Kadangi vis daugiau japonų buvo tinkamai gydomi ir pasveiko, japonų naudojamų kovidų tyrimų skaičius sumažėjo trečdaliu. Šių testų teigiamų rezultatų rodiklis taip pat sumažėjo nuo 25 % rugpjūčio pabaigoje iki 1 % spalio viduryje. Ivermektinas padėjo greičiau pasveikti, sumažinti plitimą ir suteikti patvaresnį imunitetą. Pradėjus jį naudoti, Japonijoje, kuri šiuo metu išgyvena sunkiausią protrūkį, įvyko rimtas lūžis. Tai dar nereiškia, kad Japonija jau išsigelbėjo, nes vakcinos veiksmingumas neišvengiamai mažės, o tai artimiausiais mėnesiais sukels naujas kovidozę sergančiųjų bangas. Skirtumas, kai ateis kitas kartas: Japonija turi viltį ir geresnį gydymo planą.

Šaltiniai:

TheSecondNews.com

CNN.com

NCBI.NLM.NIH.gov

Graphics.Reuters.com

CTVNews.ca

Paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.01.2022 laikas 23:37 Paslaptingi ratai laukuose gamtos mistika?
Įvairiose pasaulio vietose atsirandančios piktogramos jau nieko nebestebina ir lyg įprasta, kad staiga, dažniausiai iš po nakties, atsiranda šie unikalūs, nepaaiškinami kūriniai.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau