Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 29

ĮSPĖJIMAS: Japonijos gydytojų asociacijos pirmininkas liepia gydytojams skirti ivermektiną nuo COVID

(Paranormal) Šią savaitę Tokijo gydytojų asociacijos pirmininkas Haruo Ozaki surengė spaudos konferenciją, kurioje paskelbė, kad vaistas nuo parazitų Ivermektinas, atrodo, veiksmingai stabdo COVID-19, ir viešai rekomendavo visiems Japonijos gydytojams nedelsiant pradėti naudoti Ivermektiną COVID gydymui.

(Kennedy Hall straipsnis perspausdintas iš LifeSiteNews.com)

Ivermektinas sukėlė ginčų tarp medikų dėl terapinio gydymo galimybės tiems, kuriems diagnozuota COVID-19.

Dr. Džozefas Merkola (Joseph Mercola) straipsnyje apie tai, kad sveikatos priežiūros institucijos slopina ivermektino vartojimą, rašė: "Nors valdžios institucijų nusikaltimų, padarytų COVID-19 pandemijos metu, sąrašas yra ilgas, galbūt didžiausias iš visų nusikaltimų yra tyčinis saugaus ir veiksmingo gydymo slopinimas."

Daugybė ataskaitų ir tyrimų parodė, kad ivermektinas yra veiksmingas kovojant su COVID-19 sukeltomis ligomis, o kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Indijoje, jį rekomenduojama naudoti, nors Pasaulio sveikatos organizacija jo nerekomenduoja.

Dr. Ozaki citavo įrodymus iš Afrikos šalių, kurios pandemijos metu naudojo ivermektiną. Jis teigė, kad: "Jei palygintume šalis, kurios kartą per metus platina Ivermektiną, su šalimis, kurios Ivermektino neduoda... Afrikoje Ivermektiną jos duoda ne tam, kad išvengtų COVID, o tam, kad išvengtų parazitinių ligų... Jei pažvelgtume į COVID skaičius šalyse, kurios duoda Ivermektiną, susirgimų skaičius yra 134,4/100 000, o mirčių skaičius - 2,2/100 000."

2019 m. Japonijoje mirtingumas nuo gripo siekė 2,9 mirties atvejų 100 000 gyventojų.

Tokijo medikų asociacijos pirmininkas palygino Afrikos šalių, kurios kasmet naudojo ivermektiną, ir tų, kurios jo nenaudojo, statistinius duomenis: "Dabar Afrikos šalys, kurios neplatina Ivermektino: 950,6 atvejų 100 000 gyventojų ir 29,3 mirties atvejų 100 000 gyventojų."

Jo nuomone, tai rodo aiškų skirtumą tarp ligų ir mirčių skaičiaus tarp šalių, kurios naudoja Ivermektiną, ir tų, kurios jo nenaudoja: "Manau, kad skirtumas yra akivaizdus. Žinoma, negalima daryti išvados, kad Ivermektinas yra veiksmingas, remiantis tik šiais skaičiais, tačiau kai turime visus šiuos elementus, negalime sakyti, kad Ivermektinas visiškai neveiksmingas, bent jau aš."

Jis pridūrė, kad, atsižvelgiant į situaciją, galima atlikti kitus tyrimus, kad "būtų patvirtintas jo veiksmingumas", užsimindamas, kad jį verta naudoti kaip gydymo priemonę, atsižvelgiant į tai, kad, jo vertinimu, Japonija yra "krizinėje situacijoje".

Jis sakė: "Manau, kad esame tokioje padėtyje, kad galime sau leisti skirti [pacientams] šį gydymą."

Kitas žymus Japonijos gydytojas, daktaras Kazuhiro Nagao, pasirodė Japonijos televizijoje, siūlydamas, kad COVID-19 liga būtų priskirta 5 klasei, o ne dabartinei 2 klasei. Japonijoje ligos skirstomos pagal klasifikavimo sistemą; COVID priskirti 5 klasės ligai reikštų, kad ją būtų galima gydyti kaip sezoninį gripą.

Dr. Nagao teigė, kad jis  naudojo Ivermektiną kaip ankstyvą gydymą daugiau nei 500 COVID sergančių pacientų, kurių sėkmės procentas yra beveik 100% , ir kad jis turėtų būti naudojamas visoje šalyje.

Apie Ivermektino veiksmingumą gydant COVID sergančius pacientus jis sakė: „Jis pradeda būti veiksmingas jau kitą dieną ... Mano pacientai gali susisiekti su manimi žinute 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir jie man sako, kad kitą dieną jie jaučiasi geriau“.

Televizijos laidos vedėjas paklausė Nagao, kada pacientai, kuriems diagnozuotas COVID-19, turėtų vartoti Ivermektiną. Jis atsakė: "Tą pačią dieną, t. y. jei užsikrėtėte šiandien, išgerkite jį šiandien... Tai vaistas, kurį reikėtų skirti lengvai sergantiems pacientams. Jei jį duosite ligoninės pacientams, bus per vėlu. Taip yra ir su dauguma vaistų... Taigi, jūs turite duoti ivermektiną. Prašau mūsų ministro pirmininko Sugos, kad šis "Japonijoje pagamintas" vaistas būtų plačiai platinamas šalyje."

Jis pridūrė, kad keturios tabletės turėtų būti išdalytos visiems šalies gyventojams, kad žmonės galėtų jas vartoti, "kai tik užsikrėsite".

Ivermektinas yra kilęs iš vieno mikroorganizmo, iškasto Japonijos dirvožemyje, ir pastaraisiais metais buvo vadinamas "stebuklingu" vaistu, kuris vis dar stebina ir pranoksta lūkesčius. Jis parodė "netikėtą" antibakterinio, antivirusinio ir priešvėžinio preparato potencialą, rašoma 2017 m. žurnalo "The Journal of Antibiotics" straipsnyje.

Tame pačiame straipsnyje teigiama: "Ivermektinas taip pat pasirodė esąs stiprus plataus spektro specifinis importino ?/? - medijuoto branduolinio pernešimo inhibitorius ir demonstruoja antivirusinį aktyvumą prieš keletą RNR virusų, blokuodamas viruso baltymų branduolinį pernešimą."

Neseniai už gyvybę kovojanti aktyvistė Abby Johnson rašė apie savo patirtį, susijusią su COVID, ir apie tai, kaip ji naudojo ivermektiną kaip ankstyvą gydymą. Ji rašė, kad, vadovaujama "America's Frontline Doctors", vartojo Ivermektino (Ivermectin), Prednizono (Prednisone) ir Zitromakso (Zithromax) derinį ir kad rezultatus pastebėjo iš karto, o penktą dieną pasijuto visiškai išgydyta.

Daugiau skaitykite adresu: LifeSiteNews.com ir Medicine.news.

Straipsnio autoriaus Kennedy Hall nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau