Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 24

8 principai, kurių reikia laikytis santykiuose

Visi partneriai skirtingai įsivaizduoja šeimos ar tiesiog santykius, tačiau yra keletas principų, kurių turi laikytis visi. Tikimės, kad su tuo sutiksite ir atkreipsite dėmesį į tai, kaip bendraujate su savo partneriu ar gyvenimo partneriu.

Neturėkite iliuzijų, kad jūsų mylimas žmogus yra visas jūsų gyvenimas.

1. Neturėkite iliuzijų, kad jūsų mylimas žmogus yra visas jūsų gyvenimas.

Skyrybų skaičius rodo, kad nusprendę susituokti nesate garantuoti, kad vėliau gyvenime neišsiskirsite. Neužsisklęskite vien buvimo su partneriu, neatsisakykite savo pomėgių, toliau tobulėkite ir evoliucionuokite.

Nesitikėkite, kad partneris numatys jūsų mintis ir norus.

2. Nesitikėkite, kad partneris numatys jūsų mintis ir norus.

Žinoma, malonu, kai žmonės vienas kitą supranta ir kartais net be žodžių daro tai, ko nori kitas. Taip pat venkite pokalbių su užuominomis, paslėptomis komandomis ir dviprasmybėmis, stenkitės būti kuo paprastesni, toks bendravimas yra daug malonesnis ir lengvesnis nei nuolatinis nutylėjimas.

Jei kyla neaiškumų, paaiškinkite, ką turėjo omenyje jūsų partneris.

3. Jei kyla neaiškumų, paaiškinkite, ką turėjo omenyje jūsų partneris.

Negalima garantuoti, kad teisingai supratote savo artimąjį, todėl geriau leiskite jam ar jai paaiškinti jums situaciją.

Santykiuose nesitikėkite tobulumo.

4. Santykiuose nesitikėkite tobulumo.

Mes visi turime nesutarimų ir konfliktų, todėl nesitikėkite, kad sugyvenimas bus be debesų, tai išgelbės jus nuo tolesnio nusivylimo, svarbiausia - visada, net ir ginče, išlaikyti abipusę pagarbą, vengti įžeidinėjimų. Priešingai, "prieskonis" vėliau gali tik padidinti tarpusavio trauką.

Išmokite pasitikėti savo partneriu ir reikalaukite to iš jo.

5. Išmokite pasitikėti savo partneriu ir reikalaukite to iš jo.

Nereikia kelti scenų, jei jūsų partneris pareiškė norą eiti su draugais arba žvejoti be jūsų. Kiekvienas turėtų turėti savo erdvę, kad neužsibūtų.

Nelyginkite su kitais žmonėmis.

6. Nelyginkite su kitais žmonėmis.

Geriausia būtų apie tai net negalvoti. Visi žmonės yra skirtingi, turi savo teigiamų ir neigiamų pusių, tai sukuria įvairovę tarp mūsų, jei jūsų mylimas žmogus kažkuo nėra toks tobulas kaip kas nors kitas, tikrai kitoje srityje jis yra daug pranašesnis už tą, su kuriuo norėjote jį palyginti.

Nevenkite ginti savo nuomonės.

7. Nevenkite ginti savo nuomonės.

Net jei jūsų mintys visiškai skiriasi nuo partnerio nuomonės apie problemą, būtinai jam apie tai pasakykite ir, iš esmės, pasistenkite rasti aukso vidurį.

Išlaikykite meilę, nesigėdykite pasakyti partneriui, ką jam jaučiate.

8. Išlaikykite meilę, nesigėdykite pasakyti partneriui, ką jam jaučiate.

Laikui bėgant žmonės keičiasi ir tampa santūresni, tačiau kiekviena proga stenkitės išsakyti ar parodyti savo meilę ir prisirišimą partneriui.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto