Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Liepos » 24

PSO pripažįsta, kad visi, gaunantys vakciną nuo beždžionių raupų, dalyvauja "klinikiniame tyrime"

Šeštadienį Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pareigūnas pripažino, kad visi, kurie gauna vakciną nuo beždžionių raupų, dalyvauja "klinikiniame tyrime", kurio tikslas - rinkti duomenis, kad mokslininkai galėtų daugiau sužinoti apie vakcinos "veiksmingumą".

Tą pačią dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė, kad sparčiai plintantis beždžionių raupų protrūkis yra "pasaulinio masto ekstremali situacija sveikatai".

PSO generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas (Tedros Adhanom Ghebreyesus) asmeniškai įsikišo ir panaikino 9 beždžionių raupų skubios pagalbos komiteto narių, balsavusių prieš paskelbimą, sprendimą.

Du šaltiniai agentūrai "Reuters" sakė, kad ekspertų komiteto narių nuomonės dėl sprendimo išsiskyrė, tačiau atsakomybė už galutinio sprendimo priėmimą teko PSO vadovui.

"Gateway Pundit" praneša: Timas Nguyenas (Timas Ngujenas), Pasaulio sveikatos organizacijos parengties pasauliniams infekciniams pavojams skyriaus vadovas, atsakingas už nepaprastųjų situacijų programą, sakė, kad vakcinos veiksmingumas dar nežinomas, nes ji dar niekada nebuvo naudojama tokiu mastu.

"Norėčiau pabrėžti vieną PSO labai svarbų dalyką. Mes iš tiesų turime neaiškumų dėl šių vakcinų veiksmingumo, nes jos dar nebuvo naudojamos tokiomis aplinkybėmis ir tokiu mastu", - pabrėžė Timas Nguyenas (Tim Nguyen).

T. Nguyenas įspėjo, kad visi, kurie skiepijasi nuo beždžionių raupų, techniškai dalyvauja "klinikiniame tyrime" vakcinos veiksmingumui nustatyti.

"Ir todėl, kai šios vakcinos tiekiamos, kad jos būtų tiekiamos atliekant klinikinius tyrimus ir perspektyviai renkant šiuos duomenis, kad geriau suprastume šių vakcinų veiksmingumą", - sakė jis.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą:

CDC duomenimis, JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) yra tik dvi licencijuotos vakcinos, skirtos "beždžionių raupų infekcijos prevencijai" - JYNNEOS (dar žinoma kaip Imvamune arba Imvanex) ir ACAM2000.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
01.08.2019 laikas 08:07 Receptai Mielinės tešlos receptas keptiems pyragėliams
Jei jūs seniai susiruošėte pagaminti pyragėlius – šis straipsnis specialiai tau! Pyragėliai pagal šį receptą pavyksta visada ir visiems! Net jei jūs tik vakar pradėjote gaminti!

Skaityti daugiau

19.08.2019 laikas 20:35 Receptai Orkaitėje kepti kiaulienos kotletai

Gaminame. Orkaitėje kepti kiaulienos kotletai Batono riekutes užpilame pienu ir paliekame išmirkti. Bulves nuskutame, nuplauname ir sutarkuojame smulkesne tarka. Taip pat sutarkuojame svogūną. Česnako skilteles išspaudžiame. Į ...

Skaityti daugiau

04.07.2019 laikas 18:12 Receptai Kiaulienos kotletai su grikiais
Gaminame. Kiaulienos kotletai su grikiais. Kotletai patiekiami su bulvių koše arba virtomis bulvėmis ir mėgstamomis salotomis. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
08.11.2024 laikas 17:19 Cilindriniai antspaudai ir rašto vystymasis Uruke
Archeologijos mokslininkai iš Bolonijos universiteto padarė įspūdingą atradimą, kuris gali pakeisti mūsų suvokimą apie rašto raidą senovėje. Nustatyta, kad piešiniai ant cilindrinių antspaudų, naudotų senoviniame Uruko mieste, tapo pirmojo Mesopotami...

Skaityti daugiau

08.11.2024 laikas 16:49 Senovės Maroko gyventojai ir jų vaistinių augalų paslaptys
Senovės Maroko gyventojai, gyvenę prieš 15 tūkst. metų, turėjo išsivysčiusias medicinos žinias, kurias liudija naujausi archeologiniai radiniai. Neseniai atliktas tyrimas atskleidė, kad urve, laikomame seniausia laidojimo vieta Šiaurės Afrikoje, rast...

Skaityti daugiau

08.11.2024 laikas 16:38 Ilgaamžiškumo paslaptys: plikasio smėlrausio tyrimai
Naujausi moksliniai tyrimai atskleidžia stulbinančius plikasio smėlrausio, vadinamo „nemirtinguoju“, ilgalaikius pasiekimus. Šie graužikai intriguoja mokslininkus savo gebėjimu gyventi ilgiau nei bet kurie kiti giminaičiai ir nepriklausyti nuo vėžio....

Skaityti daugiau

08.11.2024 laikas 09:59 52 Čatri šventykla: Radžastano architektūros šedevras
Radžastano širdyje, tarp didingų Kumbhalgarho kalnų, stovi nepaprasta 52 Čatri džainistų šventykla. Pastatyta XV amžiuje, ji yra ne tik architektūros stebuklas, bet ir gilaus dvasinio paveldo simbolis, atspindintis džainizmo vertybes ir tradicijas....

Skaityti daugiau

08.11.2024 laikas 09:48 Madonna della Corona: Unikalus dvasinis lobis Venete
Nusileidę į nuostabų Veneto regioną, atrandame unikalią šventovę – Madonna della Corona, kuri stūkso 774 metrų aukštyje ir įkvepia tiek piligrimus, tiek smalsius keliautojus. Nuo XIII amžiaus įkurta šventovė tapo ne tik religiniu simboliu, bet ir kul...

Skaityti daugiau