Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pokalbiai | Vaizdai » 2022 » Liepos » 29

3 tos pačios ligoninės gydytojai "mirė staiga" praėjus kelioms dienoms po to, kai buvo paskirta ketvirtoji Covid injekcija

Trys jauni Kanados "Trillium Health Partners-Mississauga" ligoninės gydytojai staiga ir netikėtai mirė tą pačią savaitę. Trijų gydytojų mirties priežastys dar nepaskelbtos, tačiau ligoninė jau pareiškė, kad jų mirtis niekaip nesusijusi su ketvirtąja "Covid" injekcija, kurią jie visi gavo šią savaitę.

Žinia apie tris mirusius gydytojus pirmą kartą pasidalijo nepriklausoma žurnalistė Monique įraše, kuris greitai išplito. Pasak Monique, susirūpinusi ligoninėje dirbanti slaugytoja pasidalijo atmintinės, kurią išsiuntė ligoninės vadovybė, kopija.

Pasak slaugytojos, trys gydytojai netikėtai mirė po to, kai ligoninė įpareigojo savo darbuotojus pasiskiepyti ketvirtąja "Covid" vakcina ir pradėjo ją taikyti.

"Šią savaitę Misisogos ligoninėse mirė trys gydytojai, - pasakojo slaugytoja Monique. "1-oji atmintinė pirmadienį, 2-oji antradienį, 3-ioji ketvirtadienį. Mirties priežastimi [atmintinėje] nebuvo pasidalinta, bet kiek kartų per 1 savaitę mirė 3 gydytojai, praėjus kelioms dienoms po to, kai ligoninė pradėjo skirti darbuotojams 4-ąją vakciną."

"Tai be gydytojo, dirbusio "North York General", kuris šią savaitę mirė bėgdamas. Kiek dar "sutapimų" žmonės priims. Šie skiepai turi būti atšaukti", - užbaigė slaugytoja.

Trečiadienį "Trillium Health Partners" pagaliau paskelbė pareiškimą ir patvirtino trijų gydytojų mirtį.

"Su giliu liūdesiu THP liūdi dėl trijų neseniai mirusių mūsų gydytojų netekties", - paskelbė ligoninė socialiniame tinkle "Twitter".

"Dr. Jakubas Sawickis (Jakub Sawicki), Dr. Stephenas McKenzie (Stephen McKenzie) ir Dr. Lorne'as Segallas (Lorne Segall) buvo gerbiami gydytojai, savo gyvenimą paskyrę rūpinimuisi pacientais ir bendruomene", - priduriama pranešime.

Vėliau "Trillium Health Partners" pateikė atnaujintą informaciją, teigdama, kad "gandai", jog gydytojų mirtis buvo susijusi su ketvirtaisiais "Covid" šūviais, "tiesiog neatitinka tikrovės". Tačiau jie nepateikė nė vieno iš mirusių gydytojų mirties priežasties.

Kaip jau buvo pranešta anksčiau, daktaras Polas Hanamas (Paul Hannam), Šiaurės Jorko bendrosios ligoninės (NYGH) skubiosios medicinos skyriaus vedėjas ir programos medicinos direktorius, pasak jo kolegų, netikėtai mirė liepos 16 d., kai buvo išėjęs pabėgioti.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau