Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Liepos » 17

„Esame visiškai suglumę“: Italijoje "Staiga" mirė kelios dešimtys turistų. Kas vyksta?

Pasak valdžios institucijų, per pastarąją parą Italijoje "staiga ir netikėtai" mirė, turbūt atsitiktinumas,  kelios dešimtys visiškai apnuodytų turistų.

Dabar, kai prasidėjo paplūdimių sezonas, vyksta naujas širdį veriantis reiškinys - sveiki turistai miršta nuo staigių ir netikėtų "su širdimi susijusių nelaimių".

Visame pasaulyje paplūdimių lankytojai miršta paprasčiausiai vaikštinėdami paplūdimiu ar maudydamiesi. Daugeliui iš jų sustoja širdis ir jie miršta.

Tinklaraštininkas Tomas Stahlis (Tom Stahl) praneša: "Liepos pradžioje, vos per 24 valandas, Italijos paplūdimiuose mirė mažiausiai 11 poilsiautojų." 

Rairfoundation.com praneša: Nuo 2022 m. liepos mėn. beveik 48,7 mln. žmonių Italijoje gavo dvi prieštaringai vertinamos "Covid" "vakcinos" dozes, t. y. maždaug 90,1 proc. visų vyresnių nei 12 metų gyventojų. Be to, trys iš keturių italų yra gavę ir stiprinamąją injekciją.

Nors Stahlis aiškiai pabrėžia, kad nenori automatiškai priskirti staigių ir netikėtų mirčių eksperimentinėms genų injekcijoms, incidentų kiekiai atrodo nerimą keliantys.

Neatidėliotini medicininiai atvejai Italijos paplūdimiuose

Fondi pakrantė, Italija:

2022 m. liepos 4 d. Fondi pakrantėje: apie 17 val. paplūdimiu su žmona vaikščiojęs sveikas 70-metis vyras krito negyvas.

Grado paplūdimys, Italija

2022 m. liepos 4 d. Grado paplūdimyje mirė 85 metų moteris. Moteris pasijuto blogai vaikščiodama paplūdimiu. Gelbėtojai ir gelbėjimo tarnybos nedelsiant įsikišo, tačiau, nepaisant jų bandymų atgaivinti moterį, jie nieko negalėjo padaryti. Pora nuo praėjusio savaitgalio atostogavo Grado mieste.

Palmarijos sala, Italija

2022 m. liepos 4 d. Palmarijos salos paplūdimyje nuo staigios nelaimės mirė 85 metų į pensiją išėjęs jūrų pėstininkas, kuris maudėsi sekliame vandenyje.

Alba Adriatica, Italija

2022 m. liepos 4 d. paplūdimyje krito negyvas 82 metų Apulijos turistas. Tai įvyko Alba Adriatica mieste, Markonio pakrantėje, netoli viešbučio "Lido": vyras staiga pasijuto blogai. Nepaisant to, kad buvo nedelsiant išgelbėtas, jis mirė vežamas į Giulianova ligoninę.

Markės pakrantė, Italija

2022 m. liepos 1 d. 84 metų Toskanos turistas, su žmona atostogavęs Markės pakrantėje, mirė trumpai maudydamasis. Gelbėtojai aptiko negyvą vyro kūną.

Šiaurės Roma

2022 m. liepos 1 d. paplūdimyje su žmona ir dviem vaikais poilsiavęs penkiasdešimtmetis ekvadorietis vandenyje pasijuto blogai ir mirė.

Ardesio, Italija

2022 m. liepos 4 d. Seria upėje nugriuvo 68 metų vyras, gelbėtojams nepavyko jo atgaivinti.

Silvi Marina, Italija

2022 m. liepos 4 d. 72 metų vyras iš Ortucchio, su šeima atostogavęs Silvi Marinoje (Silvi Marina), maudydamasis pasijuto blogai. Vyras iškvietė gelbėtojus, kurie jį tikrai sugrąžino atgal. Deja, vyras mirė vežamas į ligoninę.

Kampanija, Italija

2022 m. liepos 2 d. Kampanijos pakrantėje krito sveika 67 metų moteris. Dar du žmonės buvo išgelbėti po to, kai juos ištiko staigi medicininė nelaimė. Tą pačią dieną Patricijos paplūdimyje gelbėtojams pavyko išgelbėti kvėpavimo sustojimo ištiktą 20-metį.

Liepos 3 d. sveikas vyras patyrė skubios medicininės pagalbos vandenyje. Jį išgelbėjo slaugytoja, atlikusi širdies masažą defibriliatoriumi. Jis buvo nugabentas į ligoninę, kur jam buvo suteiktas gydymas.

Adda upė, Italija

2022 m. liepos 3 d. 36 metų vyras iš Senegalo maudydamasis Addos upės paplūdimyje patyrė staigią būtinąją medicinos pagalbą. Vyras buvo nuvežtas į ligoninę, bet, deja, mirė.

Bazilikata, Italija

2022 m. liepos 4 d. Terzo Cavone paplūdimyje po staigaus sveikatos sutrikimo mirė vyras. Žiniasklaida praneša, kad jis mirė po staigios nelaimės.

Cala Liberotto, Italija

2022 m. liepos 4 d. 79 metų poilsiautojas mirė maudydamasis po staigios skubios medicininės pagalbos. Ilgai buvo tęsiamos gaivinimo operacijos, tačiau, deja, moters išgelbėti nepavyko.

Marzocca di Senigallia, Italija

87-erių metų turistė, plaukiodama Senigalijoje, patyrė netikėtą medicininę avariją ir mirė. Tai įvyko ryte Marzocca di Senigallia (Ancona) pajūryje. Vyras buvo vandenyje maždaug už dešimties metrų nuo kranto, kai nugriuvo.

Žuvusiųjų sąrašas ir toliau didėja

Tuo tarpu "nepaaiškinamų mirčių" ir "staigių mirčių" sąrašas nenumaldomai tęsiasi. Šis reiškinys toks dažnas, kad net turi savo akronimą: SADS - staigios suaugusiųjų mirties sindromas.

Kol italai ruošiasi ketvirtosioms "Covid" "vakcinos" injekcijoms, staigių mirčių skaičius nenumaldomai didėja - per pastarąsias valandas mirė 11 jaunesnių nei 60 metų žmonių. Jauniausiai aukai buvo 22 metai; kita auka - 52 metų gydytojas. Visos mirtys buvo "staigios ir netikėtos":

mirtys, ligos, konspirologija, vakcinos, Italija

Išrinkti Italijos pareigūnai, policija ir medikai turėtų reikalauti ištirti šias mirtis. Ar mirusių žmonių skaičius jiems nėra pakankamai "reikšmingas". Valdžios institucijų neveiklumas yra spjūvis į veidą aukų šeimoms.

P komentaras: Kaip ir ankščiau, rašėme, kad galimos pasekmės. Matyt, dabar visa tai prasideda. Mirčių skaičius galimai daugės, o priežastys bus nurašomos kitomis ligomis. Ar, tai tikra? Patys spręskite... Tik įdomu, ar Lietuvoje fiksuojami tokie atvejai? Dalinkitės...

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau