Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Liepos » 30

Stebina: Šeštasis Kanados daktaras miršta staiga ir netikėtai per paskutines 2 savaites

Per pastarąsias dvi savaites staiga ir netikėtai mirė šeši jauni Kanados gydytojai, o valdžios institucijos yra suglumusios.

Daktaras Jamesas E. Olssonas (James E. Olsson) pasidalijo žinia apie savo kolegų mirtis socialiniame tinkle "Twitter".

Trys jauni Kanados Trillium Health Partners-Mississauga ligoninės gydytojai staiga ir netikėtai mirė tą pačią savaitę. Trijų gydytojų mirties priežastys dar nepaskelbtos, tačiau ligoninė jau pareiškė, kad jų mirtis niekaip nesusijusi su ketvirtąja "Covid" injekcija, kurią jie visi gavo šią savaitę.

Šešių gydytojų vardai, pavardės ir mirties datos:

Dr. Paulas Hannamas, liepos 16 d. Dr. Lorne'as Segallas, liepos 17 d. Dr. Stephenas McKenzie, liepos 18 d. Dr. Jakubas Sawickis, liepos 19 d. Dr. Shariaras Jalali Mazloumanas, liepos 23 d. Dr. Candace Nayman, liepos 28 d. (Dr. Paul Hannam, July 16 Dr. Lorne Segall, July 17 Dr. Stephen McKenzie, July 18 Dr. Jakub Sawicki, July 19 Dr. Shariar Jalali Mazlouman, July 23 Dr. Candace Nayman, July 28.)

Sportininkai ir gydytojai krenta kaip musės ir niekam neleidžiama apie tai kalbėti. Įstaiga turi didelių problemų paaiškindama didžiulį širdies ir kraujagyslių ligų padažnėjimą nuo tada, kai pasaulyje buvo paleistos "Covid" vakcinos.

Korporacijos kontroliuojamos žiniasklaidos priemonės, įskaitant kai kuriuos "konservatorius", kaltina viską - nuo orų svyravimų ir vasaros laiko iki per ilgo televizoriaus žiūrėjimo ir net per daug sekso.

Staiga visi įprasti dalykai, kuriuos žmonės darė visą amžinybę, stebuklingai sukelia širdies priepuolį ar insultą sveikiems žmonėms, ko niekada nebūdavo iki operacijos "Varpo greitis" (Operation Warp Speed).

Pažiūrėkite, kaip 1999 m. Anthony Fauci aiškino, kodėl valdžios institucijos nenorėjo masiškai platinti greitai sukurtos vakcinos.

2021 m. valdžios institucijos padarė būtent tai, dėl ko 1999 m. įspėjo A. Fauci.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau