Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Balandžio » 24

Geriausias pasaulyje patologas įspėja, kad šimtai milijonų žmonių suserga vėžiu ir tampa nevaisingi

Geriausias pasaulyje patologas įspėja

Vienas iš vyriausiųjų pasaulio patologų perspėjo, kad šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje tampa nevaisingi ir suserga vėžiu dėl mRNA skiepų, kuriuos jie gavo.

Pasak daktaro Ryano Cole'o (Rajano Koulo), Aidaho patologo, nuodingos "Covid" injekcijų lipidų nanodalelės ir mRNA skatina organizmą gaminti mirtinus spygliuotus baltymus, kurie paskui pasklinda po visą organizmą, didindami uždegimų, kraujo krešulių ir skaidulinių kraujo krešulių riziką.

Tačiau viskas dar blogiau. Pasak daktaro Cole'o, eksperimentinės injekcijos taip pat sukelia vėžį ir nevaisingumą.

Expose-news.com praneša: Daktaras Cole'as nerimauja, kad vis dar matome didelį visuomenės susidomėjimą injekcijomis, kurios vis dar yra eksperimentinės ir turi šalutinį poveikį. "Mes stumiame kažką, kas gali padaryti daugiau žalos nei naudos", - sakė jis.

Reguliavimo agentūros ir didžioji farmacija

Visi mokslininkai sutaria - kai cenzūruoji tuos, kurie nesutinka. Egzistuoja finansiniai interesai, tarp reguliavimo agentūrų ir didžiųjų farmacijos kompanijų yra jaukumas. 

Įspūdinga, kad "Pfizer" generalinis direktorius Albertas Burla (Albert Bourla) interviu "Washington Post" sakė savo mokslininkams: Kodėl mes darome mRNA? Mes dirbame tik dvejus su puse metų. "Taigi, jam kilo klausimų, o jo mokslininkai tiesiog atsakė: Na, todėl, kad mes tai darome ir toks yra mūsų planas", - pažymėjo daktaras Cole'as.

"Įdomu buvo ir tai, kad "Moderna" iki šios [Covid vakcinos] nebuvo sėkmingai pateikusi mRNA produkto žmonių rinkai. Jų atlikti tyrimai su gyvūnais, kuriuose buvo tiriamas skirtingas toksiškumas, įvairus autoimuninis poveikis ir t. t. su mRNA technologijomis, taip pat nepasiteisino."

Tai kelia daugybę klausimų, ne mažiau svarbių: Kodėl mes šiuos produktus laikome "vakcinomis", nors jie iš tiesų yra genų sekos injekcija?

Dr. Cole'as pastebi tam tikrą nepageidaujamą poveikį, kuris kelia didelį susirūpinimą. "Ne tik dabar, bet ir ateityje matoma imuniteto moduliacija man kelia susirūpinimą", - sakė jis.

"Aš atkreipiu dėmesį į spyglių baltymo žalą, šių genų pagrindu atliekamų injekcijų žalą. Lipidinė nanodalelė pati savaime yra toksiška. Ir štai, ko gero, dar didesnį susirūpinimą man kelia... Žmogaus kūno ląstelės nebuvo sukurtos gaminti svetimus baltymus... Žmogaus ląstelė sukurta gaminti žmogaus baltymus. Priversti žmogaus ląstelę gaminti baltymą iš infekcijos sukėlėjo, ypač baltymą, kuris pasižymi žinomu citotoksiškumu, toksiškumu ląstelėms, toksiškumu žmogaus organizmui - tai kelia didelį mokslinį susirūpinimą."

Lipidinė nanodalelė, kuri apgaubia atrinktą genetinę medžiagą, patenka bet kur ir visur organizme. Iš pradžių ji buvo sukurta chemoterapiniams preparatams pernešti per kraujo-smegenų barjerą ir genams, skirtiems retoms genetinėms ligoms gydyti, pernešti. "Taigi, visur judanti lipidinė nanodalelė yra pavojinga konstrukcija ta prasme, kad negalite kontroliuoti, kur ji patenka", - paaiškino daktaras Cole'as.  "Lipidinė nanodalelė patenka visur, ji gali atsidurti bet kuriame žmogaus kūno organe, kauluose, kaulų čiulpuose, blužnyje, smegenyse, širdyje ir t. t."

Spyglių baltymas per mikroskopą

Padėjus audinio mėginius, kurie buvo nudažyti, kad būtų galima konkrečiai identifikuoti tam tikrus baltymus, galima pamatyti "Covid" "vakcinų" sukeltus smailiuosius baltymus.  Priklausomai nuo to, koks dažiklis naudojamas, kūno audinių mėginiuose galima nustatyti, ar baltymas "spike" atsirado dėl viruso, ar dėl "Covid" injekcijų. 

Prieš pradedant nagrinėti vaizdus, kuriais pasidalijo daktaras Cole'as, vertėtų susipažinti su koronaviruso struktūra, kad būtų lengviau suprasti terminologiją.

Geriausias pasaulyje patologas įspėja

Nukleokapsidė ("N baltymas") sudaryta iš baltyminio apvalkalo ir joje yra viruso RNR, tai gausiausias koronaviruso baltymas.

Toliau pateikiamas dyglio baltymo širdies raumenyje vaizdas (kairėje pusėje esantis vaizdas), kuriuo pasidalijo Dr. Cole.  Ruda spalva yra smaigalio baltymas, kuris buvo nudažytas specifiniu dažikliu, skirtu smaigalio baltymui aptikti.  Dešinėje pusėje esančiame paveikslėlyje pavaizduotas viruso N baltymas, nuspalvintas mėlynai kitu dažikliu, skirtu N baltymui aptikti.  Jei smaigalio baltymas yra iš viruso, bus matomos abi dėmės, t. y. paveikslėlyje bus ir rudų, ir mėlynų taškų. Taigi, jei kairiajame paveikslėlyje pavaizduotas smaigalio baltymas būtų iš viruso, tuomet paveikslėlyje taip pat matytųsi mėlyna dėmė - tačiau taip nėra.  Taigi kairėje pusėje esančiame vaizde pavaizduoti "vakcinos" sukelti spyglių baltymai.

Geriausias pasaulyje patologas įspėja

Spyglių baltymas sukelia vėžį

Po masinio Covid injekcijų taikymo gyventojams labai padaugėjo naujų vėžio atvejų, ypač tarp jaunų žmonių, ir atsinaujino vėžys, kuris buvo laikomas remisija. 

Spyglio baltymas prisijungia prie mūsų organizme esančio geno, vadinamo genomo sargu - naviko slopintojo geno P53, paaiškino daktarė Cole.  "Jis taip pat jungiasi su krūties vėžio genu ir kiaušidžių vėžio genu".  Prie šių receptorių prisijungęs baltymas smaigalys leidžia navikams netrukdomai augti.

"Pastebimas kai kurių neįprastų vėžinių susirgimų pagausėjimas... Tai turėtų bent jau atverti duris kitiems patologams ir universitetams, kad jie pasakytų: "Na, galbūt turėtume grįžti ir pažvelgti į kai kuriuos neįprastus greitai plintančius vėžinius susirgimus jauniems pacientams, kurių paprastai nematome", - sakė dr.

"Yra bent tuzinas mechanizmų, kuriuos gali sukelti šuolis tuose vėžio keliuose... Vienas iš būdų yra tas, kad mikrokraujavimas gali sukelti audinių "uždusimą", [nes] vėžiui patinka aplinka, kurioje trūksta deguonies."

Spyglių baltymas sukelia kraujo krešulius

Toliau įdėjome daktaro Cole'o interviu, kad jis prasidėtų nuo laiko žymos 40:40, kur daktaras Cole'as konkrečiai kalba apie "krešulius". Jei norite išgirsti visą interviu, įskaitant pirmiau pateiktą informaciją, vaizdo įrašą pradėkite nuo pradžių.

Pats baltymas "Spike" yra toksiškas.  Būtent "Spike" baltymas sukėlė krešulius tiems, kurie užsikrėtė "Covid".  Covid "vakcina" skatina recipientų ląsteles gaminti toksiškus spike baltymus, kurie, kaip žinoma, sukelia kraujo krešulius, ir nėra jokio "išjungiklio".  Viruso atveju organizmas jį pašalins, tačiau naudojant mRNA "vakciną" organizmui buvo duotas genetinis nurodymas gaminti šiuos toksiškus spyglių baltymus visuose kūno organuose - kol kas nežinoma, kiek ilgai, bet galbūt visam laikui.  Iš esmės paskiepytas žmogus tapo "spike" baltymų fabriku, gaminančiu "spike" baltymus įvairiose kūno dalyse.

Dr. Cole paaiškino, kad virusinių vektorių "vakcinos", pavyzdžiui, "Johnson & Johnson" ir "AstraZeneca", yra adenovirusinių vektorių injekcijos, kurių sudėtyje yra ne mRNA, o komplementarioji DNR ("cDNA").  Dėl šios priežasties šių "vakcinų" recipientai gamina didesnį kiekį smaigalio baltymo, bet tik nustatytą laiką, paaiškino Dr. Cole. "Nuo 1980-ųjų/90-ųjų metų žinome, kad genų pagrindu atlikti tyrimai su adenovirusiniais vektoriais [vakcinomis] sukėlė daug krešėjimo... tačiau jūs negaunate replikacijos tokiam pačiam laikotarpiui [kaip] su mRNA vakcina."

Spike baltymas prisijungia prie ACE2 receptorių.  AKE2 receptorių gausu kraujagyslių endotelio audiniuose.  Taip pat yra CD147 receptorius, kuris yra raudonųjų ir baltųjų kraujo kūnelių bei endotelio trombocitų paviršiuje.  Daktaras Cole'as paaiškino, kad baltymas "Spike" pirmiausia jungiasi prie CD147 receptoriaus.  Lipidinė nanodalelė ir smailiojo baltymo baltymas seka mažaisiais kapiliarais ir patenka į bet kokį audinį, kurį supa kapiliaras.

Kai kurie vaistai išstumia smaigų baltymą iš šių receptorių, sakė daktaras Cole'as, pavyzdžiui, "tas, kuris neturi būti įvardytas" - tikriausiai dėl cenzūros pavojaus.

Viršutinėje paveikslėlio nuotraukoje apačioje pavaizduotas skrodimo audinys iš aortos - didžiausios kūno kraujagyslės, einančios iš širdies.  Žemiau, su visais taškeliais, parodyta, kaip atrodo uždegimas per mikroskopą.  Dešinėje pusėje yra vaizdas, kuriame matyti, kaip baltymas smaigalys "tiesiogine prasme priverčia limfocitus [baltuosius kraujo kūnelius] išgraužti skylę aortoje", - paaiškino daktaras Cole'as.  Kai aorta plyšta, per kelias minutes įvyksta staigi mirtis.

Geriausias pasaulyje patologas įspėja

Kaip pavyzdį, koks vaisingas gali tapti "spike" baltymas, patekęs į audinį, daktaras Cole'as parodė mėginio, paimto iš blužnies, vaizdą.  Žemiau esančiame paveikslėlyje didelis apskritimas yra arterija.  Visi rudi taškeliai yra dygliuotasis baltymas.

Geriausias pasaulyje patologas įspėja

Toliau pateiktame paveikslėlyje esantys krešuliai yra iš gyvų pacientų.  Taigi šie stori skaiduliniai krešuliai, besiformuojantys proceso metu, randami gyviems pacientams, taip pat randami balzamuotojų.  Vidurinėje nuotraukoje - kraujo mėginys, paimtas iš paciento Vokietijoje, kuriam buvo sušvirkštos trys Covid "vakcinos" dozės.  Paėmus mėginį jame pradėjo formuotis fibrilių.  Taigi, tyrėjai jį "suvirpino" ir iš jo išėjo dešinėje esančiame paveikslėlyje pavaizduotas gumulas.  Gumulas sudarytas iš tų pačių komponentų, kaip ir skaiduliniai krešuliai.

Geriausias pasaulyje patologas įspėja

Pluoštiniai krešuliai sudaryti iš skaidulų, retikulino, aminorūgščių, mišrių cukrų ir glikoproteinų, sakė daktaras Cole'as.  Jame yra ir kitų elementų, kurie paprastai būna kraujo krešuliuose arba paprastai aptinkami kraujyje, tačiau būtent šie elementai ar komponentai skaidulinius krešulius daro neįprastus.

"Dar svarbiau yra medžiaga, kurią organizmas nesuardo labai lengvai, vadinama amiloidu... Yra įvairių amiloido rūšių, tačiau problema ta, kad organizmas nesunkiai suardo amiloidą.  Mūsų organizmas gali suskaidyti fibriną ir krešulius... tačiau šios rūšies baltyminės medžiagos organizmas lengvai nesuskaido.

"Nenoriu visų gąsdinti ir sakyti: "Dieve, visi, kuriems [ ] suleista injekcija, tai turės". Ne, ne. Gera žinia ta, kad daugumai žmonių viskas gerai.

"[Pluoštiniuose krešuliuose] yra neįprastai daug surinktų baltymų.   Yra neįprastų baltymų derinių, dėl kurių juos organizmui labai sunku ištirpdyti".

Ir yra smailių baltymų, jų daug.  Prie ACE2 ir CD147 receptorių jungiasi tiek daug spyglių baltymų, kad jie sukelia uždegimines, citokinų ir krešėjimo reakcijas.  "Mikrokraujavimas... yra pagrindinis dalykas, kurį turime spręsti medicinoje", - sakė daktaras Cole'as.

Geriausias pasaulyje patologas įspėja

Dr. Cole'as sakė, kad kai kurių autopsijų metu nustatyta, jog krešuliuose esantis amiloidas taip pat nusėda tarp audinių ir organų.

Dygliuotojo baltymo išlikimas

Reguliavimo agentūros viešai skelbė, kad "Covid" injekcijose esanti mRNA suyra, todėl injekcijos yra "saugios".

Mūsų organizmas paprastai suskaido RNR per porą valandų, dieną ar dvi, priklausomai nuo to, kokį baltymą mūsų organizmas bando pagaminti normaliai organizmo veiklai, sakė daktaras Cole'as.  "Tačiau kai į šiuos mažus perlų karoliukus, šiuos nukleotidus, įdedate sintetinę molekulę, ji nesuyra". 

Tai įrodyta tyrime: Imuninis imprintingas, variantų atpažinimo plotis ir gemalinio centro atsakas žmogaus SARS-CoV-2 infekcijoje ir vakcinacijoje, Cell, 2022 m. sausio 24 d.  Tyrimas parodė, kad praėjus 8 savaitėms po vakcinacijos mRNA vis dar buvo, o po 8 savaičių limfmazgiuose vis dar buvo gaminamas vakcinos sukeltas spyglių baltymas.  Nors laikui bėgant gaminamo smailiojo baltymo kiekis mažėjo. "Tai geras ženklas, - sakė daktaras Cole'as.  Svarbu pažymėti, kad šis tyrimas nutrūko po 60 dienų, kad jį būtų galima publikuoti. "Kas nutiko po 90 ir 120 dienų?" - klausė jis. paklausė daktaras Cole'as.

"Kai kurios skrodimų serijos, kurias peržiūrėjau kartu su kolegomis Vokietijoje, rodo, kad smailių baltymas dideliais kiekiais nusėda praėjus 120 ir daugiau dienų po paskutinės paciento injekcijos [ir] prieš mirtį.

"Moksle - tas atsargumo principas, kokia rizika ir nauda - ar mes ką nors darome, ar žinome ilgalaikes pasekmes? Šiuos dalykus turime tirti moksle".

Tvirtos, energingos diskusijos yra kertinis mokslo ir medicinos akmuo, tačiau cenzūra ir tyčiojimasis iš tų, kurie bando vadovautis geru mokslu ir praktika, neleido gydytojams ir mokslininkams informuoti plačiąją visuomenę apie "Covid" injekcijos riziką ir kitus jiems rūpimus klausimus. Ir kaip daktaras Cole'as sakė interviu pradžioje, "visi mokslininkai sutaria - kai cenzūruojate tuos, kurie nesutaria".

Gimstamumo mažėjimas ir vaisingumo problemų didėjimas

Biodistribucijos tyrimai iš Japonijos, gauti pagal Informacijos laisvės įstatymą, parodė, kad lipidinė nanodalelė patenka bet kur ir visur organizme. Ji patenka į riebalinius audinius.  "Kiaušidžių ląstelėse yra daug lipidų. Tuose tyrimuose lipidų nanodalelės kiaušidėse koncentravosi dažniau nei kitose kūno dalyse", - sakė daktaras Cole'as.

"Daugelyje moterų organų kaupimasis buvo daug didesnis nei vyrų.  Mes žinome, kad vyrų spermoje po vakcinos su spygliuotu baltymu Izraelyje atlikto tyrimo duomenimis, per šešis mėnesius sumažėjo spermatozoidų skaičius ir jų judrumas. 

"Moters organizme, kiaušintakyje, kiaušidėse, kiaušinėliuose, pačiuose kiaušinėliuose... gausu ACE2 receptorių. Šis baltymas [kurį jūsų organizmas gamina po vakcinos] prisitaikė prie AKE2 receptoriaus... ir kur tik tas baltymas nusileidžia, jis yra uždegimą sukeliantis baltymas, todėl uždegimas kiaušidėje gali, pirma, sunaikinti kiaušinėlius ir, antra, slopinti kiaušinėlio atsparumą implantacijai, visiškam ovuliacijos ir išsiskyrimo procesui."

Štai dar vienas liūdnas dalykas. Dr. Cole'as iš kolegų akušerių visoje JAV gaudavo placentų. "Šios placentos yra netinkamo dydžio pagal gestacinį amžių. Šios placentos yra kalcifikuotos. Šiose placentose yra smailių baltymų. Šiose placentose yra antikūnų. Šiose placentose yra sukeltas per didelis uždegimas", - sakė jis.

Ar reguliavimo agentūros galėjo įspėti visuomenę?

Mažiausiai du-keturis mėnesius po vakcinacijos mRNA yra vakcinuotų asmenų organizme. Skiepo baltymas vakcinos gavėjų organizme gaminamas mažiausiai du-keturis mėnesius.  Spyglių baltymai sukelia kraujagyslių uždegimą, o lipidų nanodalelės yra toksiškos.  Ar reguliavimo institucijos žinojo šiuos dalykus prieš pradėdamos masines Covid injekcijų kampanijas?

"Jei sudėsite lipidinių nanodalelių istoriją ir pažvelgsite į jų toksiškumą - jie žinojo. Jei pažvelgsite į prieš tai buvusį mRNA produktų nesėkmingumą - jie žinojo. Tai ilga istorija, ir tiesiog sudėjęs mokslo gabalėlius, - sakė daktaras Cole'as, - galiu paimti visą paskelbtą literatūrą ir pasakyti: "Štai kaip mes žinojome, kad tai buvo bloga idėja... Taip ir daroma moksle - atliekami stebėjimai, akivaizdžiai keliamos hipotezės, taip pat atliekami bandymai, jie būna sėkmingi arba nesėkmingi, grįžtama prie laboratorijos ir bandoma dar kartą."

Šiame interviu daktaras Cole'as apžvelgė kraujo krešėjimo aspektus, tačiau, pasak jo, yra daugybė smailiojo baltymo žalos mechanizmų.

"Tačiau šie dalykai buvo žinomi gerokai anksčiau, nei šie produktai buvo sudėti, o dabar, deja, matome... ką dabar matome, moksliškai laboratorijoje, [yra], kad rizikos ir naudos santykis yra rizikos pusėje.

"Jei gavote vieną injekciją, aš jūsų nekritikuoju, negaukite kitos. Jei gavote du, negaukite trečio. Jei gavote tris, negaukite ketvirto."

Vyriausybės, reguliavimo agentūros ir sveikatos priežiūros specialistai ne tik nesuteikė informuoto sutikimo, bet mums buvo sakoma netiesa.  Mums buvo sakoma, kad injekcijos liks deltiniame raumenyje, nors jie žinojo, kad taip nėra.  Mums buvo sakoma, kad jis bus pašalintas iš mūsų organizmo labai greitai, per kelias dienas, tačiau jie visada žinojo, kad tai netiesa.  Mums buvo sakoma, kad svetima genetinė medžiaga negali įsilieti į mūsų DNR, tačiau yra įtikinamų in vitro tyrimų, kurie rodo, kad ji atvirkštine kryptimi persirašo į ląsteles.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau