Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Balandžio » 23

Tyrimo duomenimis, prionų sukeltas ligas galima sukelti mRNA vakcinomis

Tyrimo duomenimis, prionų sukeltas ligas galima sukelti mRNA vakcinomi

Kai kam gali būti primintas senas medicinos posakis, kad "vaistas gali būti blogesnis už ligą", ir dabar jis taikomas Covid-19 mRNA vakcinoms. Panašiai kaip ir galvijų spongiforminė encefalopatija (GSE arba "pasiutusių karvių liga") - progresuojantis galvijų neurologinis sutrikimas, atsirandantis užsikrėtus užkrečiamaisiais sukėlėjais, vadinamais prionais, Pfizer "vakcina" Covid-19, atlikus analizę paaiškėjo, kad ji turi du potencialius rizikos veiksnius, galinčius sukelti žmonėms prionų sukeltą ligą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

2021 m. vasario mėn. žurnale "Microbiology & Infectious Diseases" paskelbtame tyrime buvo analizuojama, ar "Pfizer" mRNA smaigalys-proteinas-prioninis skiepas turi sekų, galinčių suaktyvinti arba sukelti žmonių prioninę ligą, ir išvada yra labai nerimą kelianti. Nustatytos dvi sekos, kurios laikomos prionų ligos rizikos veiksniais, ir įrodyta, kad RNR vakcina gali aktyvuoti šiuos prionus, dėl kurių gali išsivystyti įprastos neurodegeneracinės ligos, įskaitant Alzheimerio ligą ir ALS, dar vadinamą Lou Gehrigo liga (amiotrofine lateraline skleroze) - nervų sistemos liga, kai suyra nervų ląstelės ir tai turi įtakos fizinėms funkcijoms. Vaistų nuo šios ligos nėra.

Vakcinos mRNA tyrimas atskleidė, kad yra sekų, galinčių aktyvuoti du vidinius baltymus TDP-43 ir FUS, galinčius sukelti žmonėms neurologinę negalią sukeliančias prionines ligas. Per daugelį metų buvo paskelbta daugybė žinių apie tam tikrą klasę RNR jungiančių baltymų, kurie, kaip paaiškėjo, sukelia daugybę neurologinių ligų, o dabar Vuchano viruso skiepai gali būti priskirti prie šio košmariško skėčio.

PRIONŲ PRIEŽASTYS, kurias sukelia mRNA pagrindu sukurtos vakcinos dėl vidinių baltymų aktyvavimo, kad susidarytų prionai, sukeliantys neurodegeneracines ligas

Pfizer RNR pagrindu sukurta Covid-19 baltymo ir priono injekcija NIEKADA nebuvo patvirtinta FDA. Pagal "Neatidėliotino naudojimo leidimo" įstatymą aiškiai nurodyta, kad toks leidimas gali būti pradėtas naudoti tik tuo atveju, jei nėra jokių kitų alternatyvų, kurios veiksmingai sušvelnintų atitinkamą infekciją, o tokių alternatyvų buvo kelios, taigi net ir EUA nebuvo teisėtas, todėl eksperimentinės genus mutavusios "vakcinos" niekada neturėjo būti leidžiamos naudoti žmonėms.

EUA nurodyta, kad tik tam tikrais neatidėliotinais atvejais FDA gali išduoti EUA, jei nėra tinkamų ir prieinamų alternatyvų. Tačiau ivermektinas, hidroksichlorochinas, vitaminas D ir cinkas - visi jie pasirodė esantys veiksmingi Kovid-19 infekcijos prevencijos, švelninimo ir nutraukimo priemonės.

"Pfizer" vaistas buvo išleistas šimtams milijonų žmonių, neatlikus jokių ilgalaikių saugumo tyrimų ir turint visą išankstinę informaciją apie RNR, galinčią sukelti neurologiškai pavojingas prionines ligas. Dabar tyrimai atskleidė, kad vakcinos koduojamas baltymas "spike" gali sukelti patologinę priono transformaciją, sukeliančią DAUGIAU ligų nei pandemija Covid-19. Tai yra seno posakio "vaistas gali būti blogesnis už ligą" įsikūnijimas.

Tokio pobūdžio tyrimai gali būti naudojami kuriant biologinius ginklus, nešvarias bombas ir kitas taktikas, pažeidžiančias Ženevos konvenciją, kuri draudžia karo metu naudoti nuodingas dujas ar biologinius ginklus prieš žmones. Dabartinė analizė rodo, kad "Pfizer" sukurtame "China Flu" švirkšte, kurio pagrindą sudaro RNR, yra daug RNR sekų, turinčių DIDELĮ giminingumą TDP-43 ir FUS, todėl tikėtina, kad šis virusas-švirkštas-baltymas-švirkštas gali sukelti lėtines degeneracines neurologines ligas žmonėms. Ar tai nėra biologinis ginklas?

Dar blogiau, kad "Pfizer" vakcinoje naudojamas unikalus RNR nukleozidas, kuris, kaip teigiama FDA informaciniuose dokumentuose, buvo pasirinktas siekiant sumažinti įgimtos imuninės sistemos suaktyvėjimą. Jei vadinamoji "vakcina" iš tikrųjų yra biologinis ginklas, tuomet gali būti išleistas antras pavojingesnis virusas, kuris prisijungtų smaigalio baltymą, esantį vakcinos gavėjų ląstelėse šeimininkėse, ir dėl šių užkrato sukėlėjų gali kilti masinės aukos. Matote, kur link tai veda? Vienas žodis. Depopuliacija.

Pandemic.news

SCIvisionPub.com

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau