Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 31

Kalifornija planuoja apmokestinti žemės savininkus už vandenį iš nuosavų šulinių

Kalifornija pranešė žemės savininkams, kad nuo šiol jie bus apmokestinti už vandenį, kurį ima iš savo šulinių savo žemėje.

Pasak ZeroHedge pranešimo apie laišką, kuriuo pasidalijo šaltinis netoli San Diego, gresia šimtai dolerių mokesčių, o tiems, kurie laiku nesumokės, bus taikomos 25 proc. baudos (žr. toliau).

WND praneša: Tas asmuo "pasidalijo su Kalifornijos Globe (California Globe) šokiruojančiu laišku, kuris tyliai įteikiamas privačių šulinių savininkams", sakoma pranešime.

Tas asmuo pranešė: "Kalifornija žengia link pasaulio, kuriame tie, kurie turi šulinius savo nuosavybėje, privalės ant jų įrengti skaitiklį ir mokėti vyriausybei. Nes jų pasaulyje vyriausybei priklauso viskas, o mes esame tik nuomininkai".

Pranešama, kad laišką parašė Natalie Stork iš Požeminio vandens valdymo programos 1-ojo skyriaus, o jį ant firminio blanko pateikė Kalifornijos vandens valdybos, pavaldžios gubernatoriui J. Newsomui (Newsom) ir aplinkos apsaugos sekretoriui Jaredui Blumenfeldui.

Jame atskleidžiama "itin agresyvi" vyriausybės darbotvarkė.

Jame teigiama: "Žemės savininkai, kurių nuosavybė patenka į nevaldomą teritoriją ir kurioje yra veikiantis požeminio vandens gavybos gręžinys, privalo pranešti apie iš gręžinio išgaunamo požeminio vandens kiekį. Požeminio vandens gavybos apimtis turi būti pateikiama kaip bendra mėnesio suma. Ataskaitose turi būti nurodyta ne tik išsiurbto vandens kiekis, bet ir gręžinio vieta, požeminio vandens naudojimo vieta ir paskirtis. Požeminio vandens gavybos ataskaitas Valstybinei vandens valdybai reikia pateikti ne anksčiau kaip 2023 m. vasario 1 d. Tačiau, jei privalote teikti ataskaitas, ataskaitoje turite nurodyti kiekvieno mėnesio nuo šio laiško gavimo dienos iki 2022 m. rugsėjo 30 d. išsiurbimo apimtis."

"Pateikimo mokestis" yra 300 JAV dolerių, plius 10 JAV dolerių už akrų pėdą ir 25 proc. baudos.

Leidinys "ZeroHedge" pranešė: "California Globe" kreipėsi į ponią Stork ir SGMA, kad pasiteirautų, kaip plačiai buvo išsiųstas šis laiškas ir iš kur Valstybinė vandens išteklių kontrolės valdyba gauna teisę apmokestinti gręžinių savininkus už vandenį jų nuosavybėje."

Toliau pranešime buvo pateikti dviejų laišką gavusių žmonių komentarai, kad kol kas organizuotas pasipriešinimas menkas.

P komentaras: Laukiame kada Lietuvoje tas bus... turėkite galvoje... ar reikia kovoti?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto