Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 13

ATSKLEISTA: Bideno mokesčių inspekcija mokosi rengti ginkluotus reidus į priemiesčių namus

Vidaus mokesčių tarnyba šiuo metu mokosi vykdyti ginkluotus reidus priemiesčių namuose, teigiama IRS vidaus ataskaitoje, kurioje pateikiama išsami informacija apie šaunamuosius ginklus, patekimą į pastatus ir taktinius mokymus.

Apie šiuos mokymus rašoma 2021 m. IRS metinėje ataskaitoje, kurioje matomi IRS agentai agentūros Nacionalinėje kriminalinių tyrimų mokymo akademijoje (NCITA), esančioje Federaliniame teisėsaugos mokymo centre (FLETC) Brunsvike, Džordžijos valstijoje.

Ši žinia ypač kelia nerimą atsižvelgiant į tai, kad B. Obamos administracija politizavo IRS ir naudojo agentūrą, kad nukreiptų ją prieš konservatorius.

IRS agentai, dėvintys POLICIJOS IRS
IRS agentai, dėvintys POLICIJOS IRS:CI taktinę aprangą, dalyvavo šaunamųjų ginklų mokymuose

IRS dokumentuose atskleidžiama, kad agentams rengiami "šaunamųjų ginklų mokymai", o kitoje nuotraukoje matyti agentai, dėvintys taktinę aprangą su užrašais "POLICE" ir "IRS-CI".

Į mokymus taip pat įeina "fizinio pasirengimo kondicionavimas ir jėgos panaudojimo mokymai, kurie apima šaunamuosius ginklus, taktiką be ginklo ir patekimą į pastatą", teigiama vidaus ataskaitoje.

"Be SAIT, NCITA padeda rengti specialiųjų agentų kvalifikacijos kėlimo mokymus, susijusius su jėgos panaudojimu, šaunamųjų ginklų mokymu, gynybine taktika ir patekimu į pastatą".

Kitoje nuotraukoje matyti, kaip IRS agentai į priemiesčio namą įeina išsitraukę ginklus.

IRS agentai imituoja ginkluotą įsiveržimą į priemiesčio namą
IRS agentai imituoja ginkluotą įsiveržimą į priemiesčio namą

Summit praneša: Tikėtina, kad ši mokymo imitacija sukels susirūpinimą po to, kai buvo atskleistas IRS darbo skelbimas, kuriame skelbiama, kad ieškoma žmonių, pasirengusių žudyti.

Darbo skelbime kaip viena iš "pagrindinių IRS agentų pareigų" buvo nurodyta gebėti "nešiotis šaunamąjį ginklą ir būti pasirengusiam prireikus panaudoti mirtiną jėgą".

Vėliau IRS ištrynė darbo skelbimą, kuris buvo aptiktas po to, kai demokratai pristatė naują įstatymo projektą, pagal kurį IRS būtų skirtas 80 mlrd. dolerių finansavimas 87 000 naujų IRS agentų įdarbinti.

Infliacijos mažinimo akte" esantys 45,6 mlrd. dolerių bus specialiai skirti IRS "vykdymo užtikrinimui".

Nors J. Bideno administracija teigia, kad naujai įgaliojimus įgijusi IRS bus nukreipta prieš turtinguosius, 75 % IRS auditų nukreipti prieš amerikiečius, uždirbančius mažiau nei 200 000 JAV dolerių per metus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau