Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 1

Bijau, kad jis mane apgaudinėja

Baimė būti apgautai yra tikra baimė, su kuria susiduria rimtus santykius su vyru palaikanti moteris. Šis jausmas verčia ją nuolat gyventi įtampoje, įtariai vertinti viską, ką daro jos vyras, kovoti su savimi ir patirti nemalonių akimirkų jam nesant.

Ko moteris iš tikrųjų bijo ir ar pagrįsta jos baimė dėl neištikimybės?

Baimės sukčiauti priežastys.

Kodėl moteris be jokios priežasties jaučia baimę būti apgauta?

Tai gali lemti vienas ar keli veiksniai vienu metu:

✔️ pasitikėjimo stoka;
✔️ nepasitikėjimas savimi, savo vertingumu ir verte sutuoktiniui;
✔️ baimė likti vienam po išsiskyrimo (skyrybų);
✔️ anksčiau patyrė psichologinę traumą, susijusią su neištikimybe, todėl moteris nesąmoningai visus vyrus laiko potencialiais išdavikais.

❗ Taip pat būna, kad moteris gyvena iliuzijų pasaulyje, kuriame vyras visada dėmesingas žmonai, nors jo elgesys yra keistas. Vyras laiko žmoną atokiau nuo savo telefono (atsuka ekraną aukštyn kojomis, eina kalbėtis į kitą kambarį ir t. t.), nuolat vėlai vakare būna namuose ir kartais praleidžia naktį "dirbdamas", kitaip tariant, elgiasi taip, kaip būdinga neištikimam vyrui. Moters pasitikėjimas savimi neleidžia jai pastebėti visų neatitikimų ir įtartinų smulkmenų, tačiau neištikimybė yra tikra.

Todėl svarbu atkreipti dėmesį į sutuoktinio elgesį, tačiau be fanatizmo ar persekiojimo. Jei moteriai rūpi vyro ištikimybė, vis tiek verta atkreipti dėmesį į jo elgesio keistumus. Norėčiau pabrėžti, kad kai kurios moterys yra visiškai patenkintos, jei vyras apgaudinėja, bet nepalieka šeimos ir yra dėmesingas savo žmonai. Tuomet ji nori užmerkti akis į jo neištikimybę. 

Kas slypi už baimės sukčiauti.

Jei moteris kenčia nuo svetimavimo baimės, galima daryti dvi prielaidas:

▪️vyras tikrai gali apgauti arba jau tai daro - moteris tai jaučia, bet negali pateisinti savo nerimo;
▪️ Baimė būti apgautai yra moters vaizduotės vaisius, paremtas asmenine patirtimi arba kitų nuomone.

Jei vidinės moters baimės trukdo jai užmegzti santykius, geriausia išeitis - apsilankyti pas psichologą ir išspręsti šią problemą. 

Ką daryti.

Kas padės įveikti baimę sukčiauti?

1 Norėdami atsikratyti iliuzijų, naudokite "čia ir dabar" techniką. Grįžtant prie tikrosios dabarties. 
2. Pakelkite savo savivertę. 
3. Pašalinkite ryšius su toksiškais žmonėmis, kurie sukelia nerimą keliančias mintis apie sutuoktinio neištikimybę. 
4. Dirbkite ties savo gyvenimo prioritetais, kurkite savo finansinį pagrindą, kad nesijaustumėte emociškai ir finansiškai priklausoma nuo vyro. 
5. Išmokite gerbti sutuoktinį, atsižvelgti į jo tikruosius troškimus ir poreikius (svarbus poros dialogas). 
6. Išmokite pasitikėti savo vyru (pasitikėjimas turi būti abipusis). 
7. Gerbkite asmenines ribas (savo ir jo).

Neištikimybė yra dažna skyrybų ir skyrybų priežastis, tačiau daugelis moterų mieliau toleruoja ir patiria nemalonų jausmą, nei sprendžia problemą su psichologo pagalba ir dirba su savimi.

Jei bijote, kad partneris jus apgaudinėja, imkitės iniciatyvos į savo rankas - keiskite save, atsikratykite iliuzijų, vidinių baimių, emocinės priklausomybės. Ir kai vietoj pavydžios, nesaugios, savikritiškos žmonos jis matys nepriklausomą, stiprią ir savarankišką moterį, labai tikėtina, kad jis nenorės jūsų apgaudinėti net mintimis. Arba... Jei sužinosite apie tikrąjį neištikimą partnerį, galėsite lengviau pasitraukti iš santykių. 

Sėkmės jūsų santykiuose! 

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto