Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 31

6 požymiai, kurių neįvertinau, kai vyras mane apgavo

Sėdėdamas automobilyje 2 val. nakties kavinės automobilių stovėjimo aikštelėje, mano vyras man pasakė: «Manau, kad turėtume išsiskirti».

Prieš valandą paėmiau jo telefoną, kad sužinočiau, kam jis visą vakarą rašė žinutes. Jis man papasakojo apie du atsitiktinius susitikimus per pastaruosius šešis mėnesius, bet aš ėmiau prisiminti, kada viskas prasidėjo iš tikrųjų.

Prieš dvejus metus. Radau atskaitos tašką. Štai 6 ženklai, kurių visiškai nepastebėjau, ir kaip tai paveikė mano savivertę.

1. Jis ėmė elgtis pernelyg įmantriai.

Malonu, kai vyras rūpinasi savimi, bet kai jis pradeda skustis ten, kur niekada anksčiau nesiskuto, ir yra kruopštus... Ar jis labiau žiūri į savo kūną, o ne į jūsų? Tai nerimą keliantis ženklas. Mano buvęs vyras netgi pradėjo skusti apatinę nugaros dalį, o aš net nesupratau, kad pati padedu jam skustis dėl jo meilužių.

Jis tapo apsėstas savo išvaizdos, nuolat ėjo į treniruotes, praleisdavo vakarus su manimi ir kaltino mane, kad neįvertinu, kiek daug jis stengiasi aprūpinti mūsų šeimą.

2. Jis nustojo mane kviesti į susitikimus.

Labai dažnai eidavau su juo į susitikimus su draugais ir net į verslo susitikimus. Tačiau vėliau jis nustojo mane imti su savimi, nors vėliau sužinojau, kad kiti imdavo savo sutuoktinius. Jis sakė, kad nenori jaustis įsitempęs ir "atsakingas" už mane. Tai mažino mano savivertę.

3. Jis labai supyko.

Galbūt taip išreiškiama jo kaltė. Jis negali jums pasakyti tiesos, todėl dėl visko kaltina jus - tai jo gynybos mechanizmas.

Mano buvęs vyras pykdavo dėl smulkmenų, sakydavo, kad jo negerbiu ir nesuprantu. Jis tiesiogine prasme buvo piktas dėl visko. Ir aš nesupratau. Aš taip pat kaltinau save.

4. Jis pradėjo daryti naujus dalykus miegamajame.

Iš kur tai sužinojote? To paklausiau, kai jis miegamajame padarė ką nors naujo. Jei patys nesimokote naujų pozų, tai tikrai nerimą keliantis ženklas.

Jis taip pat netikėtai paprašė manęs ten visiškai nusiskusti. Galvojau, kodėl, bet tik dabar supratau, kad taip turėjo būti vienai iš jo meilužių. Džiaugiuosi, kad to nepadariau. Išsiskyrimas ir taip buvo pakankamai sunkus, ir be niežtinčio priminimo apie jo išdavystę.

5. Jis pradėjo gerti, rūkyti ir vengti manęs.

Kaltės jausmas gali virsti blogais įpročiais. Su buvusiuoju abu pradėjome daugiau gerti, tačiau jam alkoholis didino agresiją, o man - slopino skausmą. Tai nebuvo geriausias derinys, nes kilo ginčai, kaltinimai ir pagirios.

Esu tikra, kad jis gėrė, norėdamas nuslopinti savo kaltę ar stiprų norą mane palikti, bet nesugebėjo to pasakyti. Jis taip pat slėpė cigaretes, kaip ir savo meilužes.

Iš tikrųjų bet kokie jo elgesio pokyčiai rodo, kad kažkas vyksta. Galbūt jis randa pasiteisinimų, kodėl negali praleisti laiko su jumis: vėlai užtrunka darbe, daugiau išeina su draugais, tiesiog žiūri televizorių ir yra per daug pavargęs, kad kalbėtųsi.

Asmeniškai aš net stebėjausi, kodėl jis liko su manimi, nors visi jo veiksmai rodė, kad jis nenori būti su manimi.

6. Jo telefone staiga atsirado slaptažodis.

Kai tą vakarą paėmiau vyro telefoną, jis atsisakė pasakyti slaptažodį. Dėl to jaučiausi susigūžęs viduje. Anksčiau jis niekada nieko nuo manęs neslėpė - nei savo socialinės žiniasklaidos paskyrų, nei el. pašto slaptažodžių.

Pasitikėkite savo nuojauta. Pasistenkite viską paleisti ir pažvelgti į situaciją iš šalies. Tada įsiklausykite į savo vidinį balsą.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.02.2023 laikas 20:38 Aiškus ženklas, kad vyras netinkamas rimtiems santykiams
Silpnųjų žeminimas ir engimas vadinamas smurtu. Tai gėda. Taip elgiasi tik bailiai, kurie bijo susidurti su stipriaisiais. Stiprus vyras gerbia ir rūpinasi savo moterimi ir vaikais. Bet kad rūpintumėtės, turite sugebėti keistis......

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau