Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 2

Baidenas paskelbė, kad FEMA, CDC pareigūnai vadovaus ‘Reagavimo į beždžionių raupus grupei’

Joe Bidenas paskyrė aukščiausius FEMA ir CDC pareigūnus Baltųjų rūmų kovos su beždžionių raupų protrūkiu koordinatoriais.

Tai buvo padaryta antradienį, kai demokratai visoje Amerikoje pradėjo skelbti nepaprastąją padėtį. Jie tikriausiai pasinaudos "beždžionių raupų protrūkiu" kaip galimybe atgaivinti visuotinį balsavimą paštu prieš pat lapkričio mėn. vyksiančius kadencijos vidurio rinkimus.

Dr. Anthony Fauci (Anthony Fauci), vyriausiasis J. Bideno patarėjas mokslo klausimais, sako asmeniškai manantis, kad susiduriame su tikrai rimta problema. Jis sakė: "Yra daug nežinomųjų. Apie beždžionių raupus yra daug žinomų dalykų, bet vis dar daug nežinomųjų. Taigi iš tiesų turime įgyvendinti turimas intervencines priemones, daug geriau suvokti natūralią ligos istoriją ir mastą ir būtinai kreiptis į bendruomenę..."

Fox news pranešimai: Prezidentas paskyrė Robertą Fentoną (Robert Fenton), Federalinės nepaprastųjų situacijų valdymo agentūros regioninį administratorių, Baltųjų rūmų nacionaliniu beždžionių raupų atsako koordinatoriumi, o daktarą Demetrą Daskalakį (Demetre Daskalakis) - koordinatoriaus pavaduotoju.

"Fentonas ir Deaskalakis vadovaus administracijos strategijai ir operacijoms kovojant su dabartiniu beždžionių raupų protrūkiu, įskaitant teisingą tyrimų, skiepų ir gydymo prieinamumo didinimą", - antradienį pranešė Baltieji rūmai.

Fentonas du kartus ėjo FEMA administratoriaus pareigas ir per savo karjerą vadovavo "daugeliui sudėtingų prevencijos, reagavimo ir atkūrimo operacijų".

Daskalakis, žymus visuomenės sveikatos ekspertas, šiuo metu yra Ligų kontrolės ir prevencijos centro ŽIV prevencijos skyriaus direktorius. Baltieji rūmai teigė, kad jis "yra LGBTQIA+ bendruomenių sveikatos klausimų ekspertas". Anksčiau Daskalakis prižiūrėjo Niujorko sveikatos ir psichikos higienos departamento infekcinių ligų valdymą.

Baltieji rūmai teigė, kad abu pareigūnai atliko "lemiamą vaidmenį užtikrinant, kad COVID vakcinos taptų prieinamesnės bendruomenėms, kurioms trūksta sveikatos priežiūros paslaugų, ir mažinant teisingumo atotrūkį suaugusiųjų skiepijimo srityje".

Prezidento vyriausiasis patarėjas medicinos klausimais daktaras Anthony Fauci pridūrė, kad ši komanda "leis Bideno administracijai dar labiau paspartinti ir sustiprinti atsaką į beždžionių raupus".  

Tikimasi, kad šie du pareigūnai koordinuos ir valdys Baltųjų rūmų ir visų federalinių departamentų bei agentūrų atsakomąsias pastangas, taip pat bendradarbiaus su vietos, valstijų, nacionaliniais ir tarptautiniais suinteresuotaisiais subjektais "stebint beždžionių raupų plitimą ir kovojant su juo".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau