Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 2

FEMA įspėja JAV, kad po "Tobulos Saulės audros" reikia ruoštis 10 metų neveiksiančiam elektros tinklui

Tobula Saulės audra, panaši į tą, kuri į Žemę smogė 1859 m., JAV elektros tinklą išjungs iki 10 metų, perspėjama Federalinės nepaprastųjų situacijų valdymo agentūros (FEMA) nepublikuotoje ataskaitoje.

36 puslapių ataskaita šį mėnesį buvo paskelbta svetainėje GovernmentAttic.org, kurioje atrandami seni vyriausybės dokumentai, dažnai gaunami pagal Informacijos laisvės akto prašymus. 2010 m. dokumentas vadinosi "FEMA vadovavimo, kontrolės ir komunikacijų švelninimo strategijos Saulės super audros metu ir po jos".

1859 m. Žemę užklupusi audra buvo pavadinta Carringtono įvykiu ir nuo jos užsidegė telegrafo aparatai - pažangiausia to meto technologija.

Prognozuojant, kas nutiktų, jei tokio tipo Saulė į Žemę atsitrenktų XXI amžiuje, dokumente rašoma: "Šiaurės Amerikoje ir kitur gali įvykti didelių elektros tinklų griūčių; visiškai juos atkurti gali prireikti 4-10 metų."

Tačiau net ir mažesnė audra, panaši į 1921 m. Žemę užklupusią audrą, "galėtų sukelti plataus masto elektros tinklų griūtį", jei smogtų šiandien.

Ataskaitoje prognozuojama, kad nutrūktų interneto, kabelinės televizijos ir telefono ryšio paslaugos. Greitai nutrūktų ir mobiliojo ryšio paslaugos.

"Maždaug 60 % JAV esančių mobiliojo ryšio bokštų baterijos atsarginės kopijos veikia tik 2-24 valandas", - teigiama ataskaitoje. "Šiems bokštams netekus energijos, pradės veikti didelė dalis korinio ryšio tinklo. Miestuose ir apgyvendintose priemiesčių vietovėse dažniau yra mobiliojo ryšio bokštų su atsarginiais generatoriais, kurių kuro atsargos, priklausomai nuo vietos ir įrangos savininko, siekia 1-7 dienas."

FEMA taip ir nepaskelbė ataskaitos, kuri datuota 2010 m. gruodžio mėn. Leidinys "Off The Grid News" susisiekė su tinklo ekspertu, kuris dažnai bendrauja su vyriausybinėmis agentūromis. Šis asmuo teigė, kad ataskaita atrodo teisėta.

"Šiame dokumente atkuriamas 1859 m. įvykis šiandien, remiantis naujausiais moksliniais tyrimais, siekiant paaiškinti ir suprasti: 1) radijo ryšio sutrikimų, saulės spinduliuotės audrų ir geomagnetinių audrų pobūdį ir poveikį; 2) jų galimą kaskadinį poveikį pasaulinėms elektros energijos ir telekomunikacijų sistemoms; 3) pasekmes FEMA ... planuojant ir reaguojant į tokį įvykį", - rašoma ataskaitoje.

Carringtono tipo audra sukeltų didžiulį energijos kiekį, kuris išmuštų transformatorius. Būtent šių transformatorių pakeitimas kelia susirūpinimą FEMA ir kitoms vyriausybinėms agentūroms. Kiekvienas transformatorius gaminamas pagal užsakymą, atsarginių dalių nėra. Nežinoma, kiek transformatorių yra JAV, tačiau tikėtina, kad jų yra dešimtys tūkstančių. Kiekvieno jų gamyba užtrunka iki dvejų metų.

"Ilgesniam laikui praradus pagrindinę infrastruktūrą dėl kosminių orų reiškinio (ar kito trikdžio) sukelto kaskadinio poveikio, dėl mažų atsargų ir priklausomybės nuo pristatymo laiku gali pritrūkti maisto produktų, gali dingti pagrindinis transportas, nebus galima perpumpuoti degalų, dingti šaldymas", - taip 2008 m. Nacionalinės mokslų akademijos ataskaitoje apibūdinami didelės Saulės audros padariniai.

P komentaras: galimai greitu metu gali prasidėti elektros išjungimas... kodėl taip manau, nes (Baidenas paskelbė, kad FEMA, CDC pareigūnai vadovaus ‘Reagavimo į beždžionių raupus grupei’), o beždžionių raupai artėja.... + FEMA apie tai pati kalba (o ji turės valdžią). O, kam tai reikalinga? Nuslėpti tiesą, neprileisti Trupmo prie artėjančių rinkimų (Jie negali jo įsileisti atgal). Tai po truputi bandoma daryti... "Fox News" pereina į "tamsiąją pusę", uždraudžia Trumpui rodytis eteryje

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau